izmirde tüp bebek yaptıranlar acil yardım lütfen

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve meltemmm_ tarafından 4 Nisan 2010 başlatılmıştır.

4 Nisan 2010
    Konu Sahibi : meltemmm_
  1. meltemmm_

meltemmm_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar siteyi hep uzaktan takip ettim üye olmaktan korktum çünkü kabullenememiştim:KK43:
    Şimdi kabullendim bebek istiyorum... Ama bana yardımcı olun lütfen:KK43: Smyrna ART veya İrenbe Hangisini tercih edeceğimden emin olamadım. ikisiyle de görüşme yaptım ama hangisi????? benimle iyi kötü yönlerini paylaşır mısınız iki merkezinde?? hemşireler doktorlar personeller nasıl?? hangi doktor???bilmiyorumkismile

2. 4 Nisan 2010
  3. meltemmm_

meltemmm_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kimse yok mu yardım edecek bana:KK43:

4. 4 Nisan 2010
  5. buzadaazanmel

buzadaazanmel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşım ben sana Prof. Dr. Cemal Posacı yı tavsiye ederim özel muayinenanesi var va fakat işlemleri irenbede yapıyor.Ben çok memnun kaldım herşeyiyle dört dörtlük bir dr çok anlayışlı ve hastalarıyla çok ilgili mesela tedavim süresince en ufak sorumu ona yönelttim 24 saat telefonu açık kendisi bizzat ilgileniyo bütün hastalarla ve en önemlisi işinin ehli.Bu güne kadar çeşitli denemelerim oldu fakat sonuçlar başarılı olmadı.Bu benim 8. denememdi ilk defa Cemal beye geldim keşke en başta gitseymişim şimdi dört aylık hamileyim çok şükür Allah isteyen herkeze nasip etsin.

6. 4 Nisan 2010
  7. 35deniz

35deniz Rabbim'e emanet Denizim:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canım ben ben de senin gibi topik açmıştım
    smyrna mı irenbe mi diye
    smyrna yı etrcih ettim..
    ocak ayında tüp bebek yapıldı negatif malesef ama merkezden memnundum..
    şimdi raporlu ege üniversitesinde devam edeceğim..içine nasıl siniyorsa öyle davran..

8. 5 Nisan 2010
  9. dyln

dyln meleğim gel artık Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende smyrn da yaptırdım benim ilk denememdi sonuç pozitifti ancak malesef 2 aylıkken kaybettim ama ben merkezden , hemşire ve dr çok memnun kaldım çok güzel muamele ediyorlar tavsiye ederim

10. 5 Nisan 2010
  11. angell80

angell80 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba meltem,
    ben ege üniv.de ilk denememi yaptım olmadı. şimdi ikinci denememdeyim. ege üniv.EGE NAZAN TAVMERGEN ne gidiyorum. uzun araştırmalarımdan sonra buldum ege hnmı. aslında çok meşhurmuş zaten. tavsiye ederim. tel:3903628
    bol şans.yerimseniben

12. 5 Nisan 2010
  13. gelbebek26

gelbebek26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende smyrna da tedavi oldum cnm şu an sonuç bekliorum hastaneden memnun muydum kesnlikle evet çünkü sonuca yönelik çalışıorlar aşırı ilgi yok smyrnada herkes sadece işine odaklı sorduğun her soruya cevap alabiliorsun ama doktorla görüşmen zor olabilior çünkü tek doktor çok yoğun aradığın zaman genelde hemşirelerle görüşüorsun ama onlar çok bilinçli yani sürekli doktorunla görüşebildiğin bi tedavi istiiosan aşırı güleryüz ilgi kahkaha falan istiosan smyrna yanlış merkez olur ama ben sonuca bakarım tedavi bittiğinde ellerinden geleni yaptılar amaçları kesinlikle para değil bendim diiyiip içim huzurlu olsun diosan kesinlikle smyrnaa ya git derim ayyy çok uzattım ama bende çok düşünmüştüm bu soruyu zamanında o yüzden anlatayıım dedim:))

14. 5 Nisan 2010
  15. gorkemli

gorkemli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Ben de ege hanımın hastasıyım.kendisiyle 2 negatif aşılamam olduğu halde ve özele geçtiği halde ki raporum çıkmış olmasına rağmen yine bırakamadım onu ve tüp yaptırdım ona sonuç bekliyorum.tek bir sebebi var.aşırı titiz çalışması.

16. 5 Nisan 2010
  17. meltemmm_

meltemmm_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkürler arkadaşlar ama hala kararsızım smyrnada tüp bebek koordinatörü var burhan bey mi neydi herkes çok iyiydi fakat o adam beni biraz irrite etti herşeyi hallederiz kardeşim sen merak etme deyip durdu görüşürken ayrıntılı bilgi verdi ama ne bileyim bana çok yapmacık geldi. hemşirelerini ve doktoru çok beğendim iki doktor ilgilendi benimle ortak götürüyolarmış funda hanım bilgen bey çok iyiler ama ne bileyim koordinatör olan kişi sanki bana bi acayip hissettirdi, evet doktorları ve merkez güven verdi ama o beyefendi aldı bütün güveni. irenbede de hemşirelerini hiç beğenmedim çok ukala geldiler bilmiyorum yaa bana yardımcı olun lütfen...

18. 6 Nisan 2010
  19. 35deniz

35deniz Rabbim'e emanet Denizim:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canım bende burhan bey çok samimi ve içten geldiği için tercih ettim
    irenbeyle de görüşme yaptım aynen hemşire ve özellikle dilek aslan ilgisiz geldi sanki yoğunluktan bunalmışta hasta gelemsin havasında gibilerdi..ama memnun olan çok arkadaş ta oldu ama dilek hnm beni dinlemedi bile doğru düzgün o yüzden smyrnayı tercih ettim..
    2 defa ön görüşme yaptım ve burhan bey randevusuz olduğum halde uzun uzun laf anlattı..
    500 liralık ilaç verdiler
    ben raporsuzdum ve daha sonra doz yetmeyince ilaç aldırırken ben de çok tuttuğunu 2000 lirayı geçtiğini söyledim ve benimle ilgilenen hemşire odaya gidip 600 liralık ilacı elime verdi yani 1000 lira yardımları oldu..ilaçların fiyatlarını bilmesem kandırıyorlar diyeceğim.tabiki onlara da parasız geliyor ama istemese yardım etmez almak zorundasınız derdi bana gerçekten çok iyilik yaptılar..