İzmir'de uygun fiyata kır düğünü yapan yer?

Konusu 'Düğün Mekanı' forumundadır ve EU2 tarafından 1 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

1 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

Başlıktada belirttiğim gibi kır düğünü yapan yer arıyorum. İzmir'li bilen arkadaşlar ilgilenirse çok sevinirim.:dance: Bildiğiniz güzel yerler varsa yazın lütfen. Ben İnciraltı'nda Hamak'ı biliyorum sadece. Orasıda fiyat açısından pek uygun değil duyduğum kadarıyla...:1no2:

2. 1 Mayıs 2008
  3. EU2

EU2 Guest

İyi dileklerin için çok teşekkür ederim arkadaşım ama Menemen bize çok uzak. Biz Balçova ve Narlıdere civarlarında düşünüyoruz, bunu belirtmeyi unutmuşum ama yinede İzmir'de evlenicek arkadaşlara bir fikir oldu paylaşımın çok sağol.a.s.

4. 1 Mayıs 2008
  5. Desibel

Desibel Okeyin dörtlüsü... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    Selam ece serkan. Balçovada İLKAY kır düğünü diye bir organizasyon var. Herşey dahil 1500 Ytl die yazıyo. Ama detay bilmiyorum. Telefon nosuna bakabilirim istersen. Ata Caddesinde.:))

6. 1 Mayıs 2008
  7. EU2

EU2 Guest

Selam Desibel eğer numarasını alırsan çok sevinirim tabiki. Fiyat bayağı uygun.

8. 1 Mayıs 2008
  9. coyness

coyness depresif kişilik Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben de hamak ı biliyorum bir :))) sankı gecen sene hersey dahıl 2000 dıye gozume takılmıstı fıyatı, sımdı daha mı pahalıCADIARZU
    böyle bır konu acman cok guzel olmus, ben de arastırıyorum İzmir' de böyle bir yer
    bir de gölet var orda da kır duğunu oluyormus, ama uzak işte yeri ters biraz

10. 2 Mayıs 2008
  11. EU2

EU2 Guest

Arkadaşlar ben öğrendiğim yerleri yazayım. Narlıdere'de Bordo var, güzel bir yer sonradan aklıma geldi oraya yemeğe davetliydik. Güzelbahçe'de Gizlibahçe mi saklıbahçe mi tam emin değilim adından ama bu ikisinden biri olucak. Benim arkadaşım orayı 3 milyara tutmuş. Temmuz'da evlenio gidip görücem bakalım. Burda paylaşırım. Fakat ben yeri kolay ama kendisinin güzel olduğu kadar çevresininde güzel olduğu bir yer arıorm. Bu yönden Hamak'ı pek beğenmiorm açıkçası. Yeri kolay ama çok yol üstü. Fiyatına geçen sene 2'yse oldukça iyi söylenmiş ama yemekli, yemeksiz, kaç kişi orası malum tabi. Kır düğünü düşünmeyen arkadaşlara Narlıdere Atatürk Kültür Merkezi bile 5 milyar istio, fakat içerisi oldukça güzel. Birde Termal düşünülebilir. Salon ve bahçesi var 250 kişiden başlıo 950 kişiye kadar çıktığını gördüm internet sayfasında, yemeksiz ve az kişi düşünenlere oranın bahçeside uygun. Öff bende çok kararsızım. Olucaksa çok güzel bir kır düğünü istiorm, kokteyl tarzında. Kır düğünü olamıosa şık bir salonda az kişiyle yemekli istiorm. O da olamıcaksa yani bulduğum yerler içime sinmezse şık bir nikah arkasından yakın arkadaşlarla dümbelekli davullu bir eğlence. =) Hadi allah hepimize kolaylık versin.

Son düzenleyen: Moderatör: 2 Mayıs 2008
  12. 2 Mayıs 2008
  13. wishne

wishne Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım;öncelikle kolay gelsin.Bende Narlıdere'de oturuyorum.Bu çevredeki çoğu yerlere düğün yada yemek vesilesi ile gittim.Benim sana önerilerim,Cuba Garden bildiğim kadarı ile sadece bahçesini kiralıyor ,organizasyon şirketiyle anlaşıp yemek yada kokteyle karar veriyorsun azıcık pahalı yer.İkincisi La Sera güzel bir yer ,fiyatları istediğin hizmete göre belirleniyor.Bordo restorantın fiyatları el yakıyor ama hizmet güzel.İnciraltı yolu üzerinde İmbat balıkbahçesinin yan tarafında kır düğünü yapılıyor ,benim önereceğim Narlıdere'deki büyük Tansaşın sırasındaki bütün yerlere bak hepsi kır düğünü organizasyonu yapıyor ama orda Ayışığı diye bir yer var.Geçen sene açıldı açılışında İkiçeşmelikten bir grup getirmişlerdi süper bir eğlenceydi oynamayan eğlenmeyen kimse kalmadı.Fiyatları uygun oraya bak derim.
    Organizasyon yapan arkadaşlarım var,onlardan daha detaylı bilgi alıp yazarım.Kolay gelsin

14. 2 Mayıs 2008
  15. GxoxkyxuxzxuxndeDans

GxoxkyxuxzxuxndeDans GÖZLERİMDE GECE OLDU Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Herkes söylemiş zaten bence güzelbahçeye kadar alanı genişlet oralardada güzel yerler var yemeklı olunca tabi bayağı bi tuzlu oluyor inciraltı tarafında yeni açılmış yerler var oralara bakabilirsin yol üstü değil isim olarak bilmıyorum ama geçerken gördüm cadde üstü değil eğer urla tarafını düşünürsen yardımcı olabilirim..

16. 2 Mayıs 2008
  17. EU2

EU2 Guest

Çok teşekkürler arkadaşlar. Fikirler çok güzel hepsiyle gidip görüşmek, görmek lazım. Bu arada Güzelbahçe ve Urla düşünmüorm çünkü gelecekler için çok uzak. En son Narlıdere'ye kadar bakıyoruz. Ztn en güzel yerlerde orada var.

18. 3 Mayıs 2008
  19. BENOZ

BENOZ GECE VE GÜNDÜZ ÇIBIK Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    merhaba
    hamak için pahalı demişsin ama orda iki yer var büyüğü için belki pahalı denmiş olabilir sormakta fayda var istediğin şeylere göre fiyat artışı oluyor diye biliyorum ben orası uygunsa senin için hoşuna gittiyse sor bence
    hayırlısı olsun inşallah Şeniz