izmirde uygun kaynak

Konusu 'Postiş, Çıtçıt ve Peruk' forumundadır ve yanlxixzmelek tarafından 11 Şubat 2009 başlatılmıştır.

11 Şubat 2009
    Konu Sahibi : yanlxixzmelek
  1. yanlxixzmelek

yanlxixzmelek gül Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar saçıma kaynak yaptıracam lütfen izmirli arkadaşlar bana yardımcı olun nerde uygun fiyata yaptırabilirimz yaptırabilirim bilgisi olan duacınız olacam :enbuyukkk:a.s.

2. 12 Şubat 2009
  3. yanlxixzmelek

yanlxixzmelek gül Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    izmirin güzelleriii nerdesiniz bana yardımcı olun lütfen,lütfennnnnnnn:)

4. 12 Şubat 2009
  5. MeLoDi

MeLoDi LeYLaELaGöZLüBiRÇöLaHuSu! Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım ben sana yardımcı olabilirim. özelden mesaj yaz bana istersen. a.s.

6. 2 Mayıs 2009
  7. emelcehayat

emelcehayat Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar ben izmirde değilim, Konyadayım ama dün saçlarıma kaynak yaptırdım ama hala endişelerim var, çok güzel oldu da, ne bileyim saçları döker mi diye korkuyorum, ama güzel oluyor gerçekten...

8. 2 Mayıs 2009
  9. emelcehayat

emelcehayat Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    meryem hanım, bende konyada 300e yaptırdım, markasını bilmiyorum, silikon dediğiniz boncuk gibi bişey var,onun içinde lastik gibi duran şey silikon demişti kuaförüm, silikon olmaması mı gerekiyordu ne gibi zararı olur ne yapabilirim

10. 4 Mayıs 2009
  11. yanlxixzmelek

yanlxixzmelek gül Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    500tl şuan için çok geliyor bana ben şöyle 300 falan istiyorum oda zor ama konyada yapan olmuş var demek belki kalite biraz düşük olabilir ama bilemiyorum yani çalışan bir bayan olsaydım gözümü kırpmaz yaptırrırdım ama koca eline bakınca olmuyor istediğin gibi hiçbirşey

12. 17 Eylül 2009
  13. missdance

missdance beden eğitimci Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    gece yatarken batıyor mu?

14. 18 Eylül 2009
  15. OFFPOFFF

OFFPOFFF çok özledim... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    walla ben iki sene önce yaptırmıştım boncuk kaynak hiç ama hiç memnun kalmadım..ne tarayabiliyosun ne doğru dürüst yikiyabiliyosun..yatarken acıdı ilk günler..bı de sampuani arindiramadigim için deli gibi kepek olmuştu..ben baya pahalıya yaptırmıştım güzel dayanıklı olsun diye bı de saclarım çok gür baya kullanmislardi o yüzden pahalı tuttu..sırf o kdr para verdigim için 2 ay tuttum snr çıkarttım suan da öyle duruyo yazık oldu parama..belki de benim kuaförüm beceremedi ama hiç memnun kalmadım hbrniz olsun..onun yerine çit çit daha iyi aksam yatarken çıkarırsınız rahat edersiniz en azından..