İzmirdeki arkadaşlarım hamiş kıyafetlerinizi nerelerden aldınızzzz?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve rengin_35 tarafından 18 Şubat 2008 başlatılmıştır.

18 Şubat 2008
    Konu Sahibi : rengin_35
  1. rengin_35

rengin_35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    izmirdeki arkadaşlarım hamilelik kıyafetlerinizi nereden aldınız.
    ben cumartesi kemeraltına gittim. zuhal giyime baktım. iş gereği kumaş pantolon alacaktım. ama alışık olmadığımdan sanki pantolonlar üstümde ağladı:çok üzgünüm: birde daha göbeğimde yok fazla eşimde daha bunları giymene gerek yok dedi.
    şimdi kararsız kaldım acaba kotmu alsam dahamı iyi durur.
    siz neler aldınız ve nerden aldınız.

2. 18 Şubat 2008
  3. hidennisko

hidennisko çiçekli böcekli :)) Pro Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    arkadasim ben hamilelik kıyafetlerini daha 12. haftamd giyiyordum,bana hep bol bol aldirdilar pantolonlarimi,gobusun cabuk büyüyecek diye..sarlatan gibi geziyordum :)) yeni yeni oturmaya basladi..sana tavsiyem maddi sıkıntın yoksa once rahat edebilecegin sekilde al dogurana kadar giyecegim diye düsünme.ben bir kot ikide kumas aldim,is yerimde kot giyilmiyor cunku

sıkmaya baslayınca buyuklerini alirsin..Birde sana tavsiyem magazalarda kotlara 90 100 ytl verme derim..inan pazarlarda 15 20 ytl ye nefis kotlar var..bornova pazarında gormustum ben
    bostanlıda da vardir eminim :)))

4. 19 Şubat 2008
  5. rengin_35

rengin_35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

saol arkadaşım.
    bornova pazarına gitmeyi düşünüyorum ama. hamileler için vrmı kotlar. inanmıyorum. hafta sonu mağazalara baktım işte bi kot 85 ytl
    yazık paraya. bi kaç tane almak gerekir yine.
    eğer var diyosan çok sevindim pazardan alırım

6. 19 Şubat 2008
  7. nesly

nesly Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben de 19 haftalık oldum ama karnım cok cıkmadı daha.benim de derdim hamile kıyafetleri,şu dünemde giycek bisey bulamıyorum hamile kıyafetleri bol geliyo.kendi kıyafetlerim tabiiki dar geliyo.bi beden büyük m alsam bilemedim.Nerden alırsanız yazın .ben de bulamıyorum izmirde cok çeşit yok.

8. 19 Şubat 2008
  9. tub833

tub833 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende hamileliğimin 2.ayında gittim 120ytllik kıyafet aldım okadar pişmanımki dolapta duruyo şuan bol olan kıyafetlermi giyiyorum zaten şimdi bol badiler uzun kazaklar moda bence güzelinden bi hamile pantolonu alın sadece

10. 19 Şubat 2008
  11. hidennisko

hidennisko çiçekli böcekli :)) Pro Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    evet evet cumartesi özkanlar pazarında var ara sokagında esas sokagı kesen kısa bi sokak varya,sagda kucuk bir yer 15 ytl di kotlar ben gittigimde beden kalmamisti erken git, esofmanlarda var penye evde giymek icin cok rahat

bende istanbuldan bakırkoy pazarından aldim
    tas gibi hic birsey olmuyor, ustumede alacagim seyleri 1 beden büyük bol kesimli seyler aliyorum hamis kıyafetlerine gerek bile kalmiyor :)))

12. 19 Şubat 2008
  13. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    desenize hamile kiyaferi her yerde pahaliymis vay be

14. 20 Şubat 2008
  15. rengin_35

rengin_35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

evet cnım ya. cidden ben hafta sonu kemeraltına baktım çok pahalı ve şu an için göbeğimde yok henüz. o kıyafetlere daha ihtiyaç duymuyorum. bende özkanlar pazarına bakıcam veya güzel pantolon tarzı eşofman altı alıp onları giymeyi düşünüyorum

16. 22 Şubat 2008
  17. nesly

nesly Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bornova da merkezde garanti bankasının bitişiği hamile boutiqe in outleti var.eşim cok güzel elbiseler bulizler amış.ben ce bi uğrayın cok ucuza almış.2 elbise bir bluz bir pantalon almış hepsi 90 ytl.outlet olduğu icin 10 ytlye elbiseler varmış haberiniz olaaa

18. 6 Aralık 2011
  19. daywalker

daywalker Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhaba arkadaşlar;
    Kemeraltı salepçioğlu çarşısı içindeki Zuhal hamile giyimden uzak durun. Müşteri memnuniyeti sıfır. Kot tulum aldım geçen hafta ve yaklaşık 100 TL ye. Kot tüm vücudumu mas mavi yaptı inanırmısınız. Pazardan aldığım kıyafet o kadar boya salmazken şöyle kaliteliyiz böyle kaliteliyiz diye sattıkları mallar berbat. Ürünü geri alırken binbir türlü sorun çıkarttılar. Bu arada yasaya aykırı olmasına rağmen komple geri almıyorlar. Üzerine fark ödeyip baska birşey aldım. 3-5 kuruşluk farkıda bozuk ürün satma pişkinliğinde istediler. Verdim mecburen. Ebru MAternity nin web sitesinde kampanyalı ürünler ve ne alırsan 15 TL olan çok güzel ürünler var oradan takip edin derim. Hatta benim 110 TL ye aldığım kot tulum orada aynı hafta 74 TL idi.

Tek kelime ile Zuhal 'den uzak durun derim. ürünleri hem pahalı hemde 10 liraya alıyormuşsunuz gibi davranıyorlar.
    benden söylemesi...