izmirdeki en iyi kuaför

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve cansu147147 tarafından 7 Mart 2010 başlatılmıştır.

7 Mart 2010
    Konu Sahibi : cansu147147
  1. cansu147147

cansu147147 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    senağlama:çok üzgünüm: arkadaşlar saçımı boyayalı daha iki hafta oldu ama çok beğenmedm bide saçım iki renk oldu .. saçımı boyatıcam şirinyer tarafında otryrm .. daha önce çok defa kuafr mağduru oldum .. çok iyi boya yapan bildiğiniz bir yer war mı bn ibrahim&ibrahim'i birde jaleyi duydum lütfen yardm edin :KK43::KK43:

2. 8 Mart 2010
  3. lolalucy

lolalucy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    459
    Ödül Puanları:
    188
    hülya kuaför var canım ben ona gidiyorum. bahçelievlerde süperdir. istersen adresini ve telefonunu da verebilirim. benim adımı verirsen torpil de geçer:)

4. 27 Mart 2010
  5. steinbock

steinbock az kaldı... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108

slm canım.ben alabilirmiyim adres tlf no falan.gerçi ben bornovada oturuyorum ama iyi bi yerse giderim sorun değil.diğer yorumlarındada o kuaförden yakışmıyosa boyamıyo flan diye bahsetmişsin.bu hülya kuaför dediğin yer dimi? şimdiden tşklr canıma.s.

6. 28 Mart 2010
  7. cansu147147

cansu147147 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cnm bna werrsen adresi we numarayı çok ii olur :)

8. 16 Mart 2011
  9. beyazkelebek35

beyazkelebek35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar karşıyakada tavsiye edebileceğiniz iyi bir kuaför arıyorum. yorumlarınızı bekliyorum acilll

10. 6 Ağustos 2011
  11. jeyloo

jeyloo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Ya ben gecen hafta Alsaancakda Kuaföre gidecektim benim Kuaförüm o gün yokmus, genede oraya gidip orda kestirecektim, o ara birinden bu Serdar Kuaförünü duydum cooook coook tavsiye edince gideyim dedim.

Ama binlerce pisman oldum, adam katlarimi kisalt uzunlugu kalsin dedim ve kirplarimi biraz kisalt dedim adam öle birsey yapti ki hic alisamadim.

Sacimi kesecegine yani form verecegine incelt di de inceltdi.

Vallah inceltmeyi bukadar unprofesyonelce bende yapardim.

Bu kesmek mi veya marifetme.
    Yani güzel olmus olsa dicem vay be adam iki dakk ada ne güzel sac yapti.
    Aldigi 55tl .

ve kocam bir pismanlik.... bu kadar olur orda tabii düzeltdiler iyi gibi göründü, ama kendi halinde olunca fönsüz cok berbat.

Birdaha aslaaaaaa Serdara gitmem kimseyede tavsiye etmem.

Sac kesmek bir sanat ve marifet ister, kesinlikle bunda o yok, belki baska seyleri iyi yapiyordur salonunda ama biz iki kisi gittik sacam birsey kesti gönderdi bizi.

Zaaten ne konusma var ne birsey sak sak kesiyor bitiyor...

Simdi bir senme bekle uzamasini kim bana sacimi ve rahatligimi geri verecek???

12. 20 Ağustos 2011
  13. jeyloo

jeyloo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Aradan bir ay gecti ama okadar berbat kesmis ki hala sacim bir forma girmiyor, sanki sac degil pamuk, ve ya hani adi bebekleri sacini atardikca bozulur böle tiftik tiftik olur ya öle birsey. oldu bir kesimden ya.
    Sank boya yaptirdimda yandi saclarim,

aklinizda bulunsun sakin bu kuaföre gitmeyin...

14. 20 Ağustos 2011
  15. pelin35

pelin35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    63
    Alsancak Sevinç pastanesinin tam karşısındaki sokakta (eczanenin olduğu köşeden dönün)sol tarafta bir kuaför vardı - on sene oldu gideli adını tam hatırlayamıyorum dükkanın ama kuaförün adı hasandı- inanılmazz başarılı saçlarımı siyahtan hiç yıpranmadan açmıştı,iki kez gölge için gitmiştim.tam istediğim gibi bir renk çıkardı herkes rengini soracak demişti gerçekten dediği gibide olmuştu.kesimi boyası fönü harikaaa yalnız biraz pahalı tabi.o tarafa gidince bir bakın kızlar hala orda diye biliyorum.

16. 20 Ağustos 2011
  17. pelin35

pelin35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    63
    ismi hasan yalçın saç merkeziymiş kızlar şimdi netten arattım hala ordaysa gidin pişman olmazsınız.

18. 14 Kasım 2011
  19. jeyloo

jeyloo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Su Serdarin sacimi maf ettiginden beri sacim kendine gelemedi berbat bir sac, kesim bukadar maf edermi, eder demmekki,
    SC Serdar kuaförü okadar ara makas yapmis ki saclarim berbat yanik sanki, forma girmiyor sekil almiyor, ay cok pismanim sakin gitmeyin....

Saclariniza yazik.