İzmir'deki halı yıkama yerleri hakkında fikir paylaşalım lütfen!

Konusu 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' forumundadır ve psikocool tarafından 17 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

17 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : psikocool
  1. psikocool

psikocool Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam arkadaşlar ben yeni evlendim 4 ay oldu ama halılar çok tüğ çıkartıyor ee malum yaz olunca kapı pencere açık toz da oluyor halımı güzel bir yerde yıkatmak istiyorum ama tavsiyeye ihtiyacım var. nerde, ne kadara, nasıl yıkatabilirim makina ile yıkayanlar var onlarda yıkatıp memnun kalan veya sorun yaşayan var yazarsanız sevinirim bu her zman gerekli lütfen fikir ve görüşlerinizi paylaşın ben bucada oturuyorum önerilerinizi bekliyorum.:sm_confused:

2. 17 Ağustos 2010
  3. sea.1013

sea.1013 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    aynı sorunları bende yaşıyorum. Bir de benim bir halım kırmızı her taraf kırmızı tüy dolu :KK43:

4. 17 Ağustos 2010
  5. psikocool

psikocool Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben evde yikadim daha doğrusu eşim yikadi beyaz yerler krem rengi olmuş ya nasıl bişi anlamadım güzel bir yer lazım ama kimse yazmamış acaba halı yıkatan yokmu hiç anlamadım ki

6. 19 Ağustos 2010
  7. derinada

derinada Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    balkan halı yıkama var hatayda çok memnunum

8. 19 Ağustos 2010
  9. psikocool

psikocool Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Telefon numarası varsa verirsen çok daha ii olur arar konuşurum birde bayram geliyor herkes yıkatacak acaba ben daha sonra mı yıkatsam gerçi halıda lekeli düzgün de olsun istiyorum.numarasını verirsen arar konuşurum arkadaşlar başka yokmu acaba yıkatan memnun kalan veya kalmayan söyleyin lütfen

10. 26 Eylül 2013
  11. geronimo_s

geronimo_s Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    63
    Güncel

Karşıyaka için önerebileceğiniz yer var mı?

12. 4 Mart 2016
  13. esin izmirli

esin izmirli Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    arkadaşlar ucuz fiyatlara aldanmayalım çok firma makina halısını 2.500
    tl yıkıyoz diyo ama diğer halıalrın fiyatları uçuk oyuna gelmeyen 2015 de kurban bayramanında başıma geldi yok makina halısana yun diye 6 tl fiyat istedi tavsiye üzerine şimdi el dokuma ve makine halılarımı verdim hem fiyatda uygun hemde poşetinde getirdiler firma sahipleride çok saygılı bahara doğru perdelerimide verizem osmanlı halı yıkamaya tavsiye ederim kızlar

Son düzenleyen: Moderatör: 4 Nisan 2016
  14. 7 Mayıs 2016
  15. ozlem2002

ozlem2002 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kızlar Slm. İzmir Atatürk Organize Sanayide Power Cleaning halı yıkamaya halılarımızı yıkattık. 1 tanede el dokuma sanırım Hereke halısı verdik.Tüm halılarımız renkleri capcanlı, tertemiz şekilde geldi.Özellikle el dokuma halısından çok memnun kaldım, daha önce verdiğim firma halıyı rezalet yapıp getirmişti, renkler birbirine girmişti. Sağolsunlar bu firma solan renkleri de canlandırıp getirdi. Ben buradan herkese Power Cleaning halı yıkamayı tavsiye ediyorum,çok memnun kaldık.Teli 0532 111 24 11. Facebook hesabı da var Power Cleaning Türkiye olarak, çeşitli kampanyalar ve tanıtımlar yapıyorlar, takip etmenizi tavsiye ederim.

Ayrıca, İzmir'in her yerine servisleri varmış, otomatik makinelerle yıkama yapıyorlarmış zaten powertemizlik.com sitesinden de fabrikayı görebilirsiniz bilginiz olsun.