İzmir'li anneler alışveriş için yardım lütfen...

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve papatya946 tarafından 2 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

2 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : papatya946
  1. papatya946

papatya946 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Slm arkadaşlar. Bugün oğluşumuz için alışverişe çıkacağız. İzmir'de nereden neyi uygun fiyata alabilirim, yeni doğduğunda giyecek birkaç takım dışında hiçbir şey almadım daha. Alışverişini yapan anneler bana yardımcı olurlarsa çooook sevinirim. Şimdiden teşekkürler...a.s.

2. 2 Temmuz 2009
  3. shrylz

shrylz Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    610
    Ödül Puanları:
    113
    canım, beşik araba mama sandalyesi vs. için kemeraltı, kıyafet için chicco, mothercare, wehice, next ,gap ,wenice gibi tanınmış makaların indirimlerini takip et (kemeraltı fiyatına alışveriş edebilirsin).mobilya için karabağlar... hepsinden önemlisi gitmeden kendine birliste yap ve başlıca alacağın şeyleri, hem ürün özellikleri açısından hem de fiyatları ile ilgili nette araştır fikir sahibi olarak git. kolay gelsin canım, Allah sağlıkla kavuştursun bebeğine..

4. 2 Temmuz 2009
  5. papatya946

papatya946 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    İyi dileklerin ve tavsiyelerin için çok sağol canım. Ama indirim araştıracak vaktim hiç yok. Bir saat önce eşim aradı hadi bugün gidip halledelim diye. Bu saydığın mağazaların kemeraltında şubeleri var mı? Ben İzmir'de hiçbir yer bilmiyorum da.:kedi:

6. 2 Temmuz 2009
  7. yerlikaya

yerlikaya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    kemer altında mina diye bir yer var.kızlar agasına yakın,zaten büyük bi mağaza, biz alışverişimizi oradan yaptık,daha sonra fiyat karşılaştırması yaptım,diğer yerlere göre uygun fiyatlara almışım.bide kaliteli ürünler satıyor.biraz geç kalmışım yazmakta,ama yinede yazmak istedim çünkü bebek alışverişi nedense bir türlü bitmiyor.

8. 2 Temmuz 2009
  9. daphneIsLife

daphneIsLife ..hem uzak hem yakın.. Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben genel alışverişimi kemeraltındaki Barış bebe ve Mina bebe den yaptım.
    hatta Barış bebenin çalışanları bence biraz daha düzgündü.
    ayrıca kıyafet konusunda kesinlikle Mothercare ve Next e bakmalısın.
    kemeraltındaki daha basit markalar ve ürünler ile aynı fiyata kıyafet bulabilirsin.
    şu anda da yeni indirime girdiler. bir çok ürün var.
    şahsen ben hep indirimden aldım kıyafetleri bu magazalardan ve pazarda bile bazı ürünler o fiyatlaradır veya daha fazladır.kaydirigubbakcemile5

10. 3 Temmuz 2009
  11. scedcedu

scedcedu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar bebek arabası için nereyi tavsiye ediyorsunuz? ben maxi cosi, quinny ya da bebecomfort almayı düşünüyorum. bu markaları daha uygun fiyatlarla satan bir yer var mı izmirde?? barış bebe ve mina bebeye geçen hafta gitmiştik ama özellikle barış bebeyi ben pek sevmedim hiç ilgilenmediler.

12. 3 Temmuz 2009
  13. papatya946

papatya946 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm kızlar... dün kemeraltını alt üst ettim. Gerçekten de en uygun fiyatlar mina bebedeydi. Ama sadece kafamda netleştirdim alacaklarımı :) Zaten bana göre zor olanda oydu.. O bahsettiginiz Mothercare vs. mağazaların yerlerini bilmiyorum :kedi: Tarif ederseniz bir de oralara bakarım. Gerçektende bebek alısverisi hiç bitmiyor..

14. 3 Temmuz 2009
  15. BenNazKsK

BenNazKsK Çiçek&Böcük:) Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    ızmirde nerdesin cnm sen ve ne kadar vaktin var doğumuna?

Ben alışveriş için bayağı araştırma yapıyorum arkadaşlarda yazmışlar zaten ama iç giyimler mina bebe aynı zamanda diğer eşyalarında orada indirimde olduklarını Biliyorum..Sadece iç giyim düşünüyorum zira oğlumdada minadan almıştım sonrası büyük mağazalardan alışveriş yaptım..Şuanda Karşıyakadayım ve öyle cici mağazalar buldumki ..Arkadaşlarımın mağazalarıda var yardımcı olacaklar bi gidebilsem:)

Hayırlısı olsun cnm hayırlı doğumlar olsun inşallah..Bu arada arkadaşların yazdıklarını mağazalar carrefourda var burada(Karşıyaka) egsde var

16. 4 Temmuz 2009
  17. daphneIsLife

daphneIsLife ..hem uzak hem yakın.. Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım ksk da cici mağazalar buldum demişsin. hangisi onlar yazar mısın? ben de kskdayım. gidip bi bakmak isterim .zemuszemus

18. 5 Temmuz 2009
  19. papatya946

papatya946 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Doğuma 7 hafta kadar kaldı inşallah. Buca'da oturuyorum ama önemli değil. Bir de o mağazalara bakarsam artık ne bulursam alacağım yoksa eşimle kavgaya başlayacağız.
    Bugün de tiar bebeye bakalım diyorum hayırlısı artık. Bebişlerimiz sağlıkla gelsinler inşallah Allah onları bize bağışlasın.