İzmirli anneler, bebeklerinize nerde ciciler alıyosunuz??

Konusu 'Bebeklerimiz ve Cicileri' forumundadır ve minikprenses tarafından 1 Kasım 2010 başlatılmıştır.

1 Kasım 2010
    Konu Sahibi : minikprenses
  1. minikprenses

minikprenses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    selam sevgili anneler yada anne adayları;
    izmirde bebeişlerinize nerelerden ciciler alıyorsunuz, hangi markalardan alıyorsunuz?
    Fikir alışverişinde bulunabilirsek ne kadar güzel olur dimi...hepinize teşekkürlerrr

2. 1 Kasım 2010
  3. miracle35

miracle35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    selam ben bebek alışverısımızı ızmırdekı mina dan yaptım...tabı onun dısında bı kaç eşyasını ayakkabı-gıysı mothercare den aldım :)

4. 2 Kasım 2010
  5. atinese

atinese Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Ben arabası anakucagı emzırme yastıgı bıberonlar bakım cantası bunun gıbı bırcok seyı hello baby'den aldım ınternet sitelerıde ve onlıne satıslarıda var ıstersenız ınceleyın her marka ve cesıdı bulabılıyorsunuz cok buyuk bır bebek alısverıs magazası mobılya bolumude var, gıysılerımızı ıse mothercare'den alıyoruz cok kalıtelı ve saglam

6. 3 Kasım 2010
  7. zlhmhmt

zlhmhmt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende arabasını ana kucağını beşiğini hello baby den aldım.biberon şampuan gibi ufak tefek şeyleride ordan aldım ama giysileri pahalı geldi.

8. 3 Kasım 2010
  9. minikprenses

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    hello babay güzel bende alışveriş yapıyorum sürekli
    ama mothercare biraz pahalı
    istanbulda outlet mağazası var oraya gittiğimde alıyorum hep ama burda biraz pahalı o yüzden böyle kaliteli ve indirimli ürünler aldığınız başka yerlerde varmı???

10. 3 Kasım 2010
  11. atinese

atinese Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    mothercare %50 ındırım gunlerı yapıyor bunları takıp edıyorum ornegın daha ogluma hamıleyken ordan 9-12 aylık kaban hırka yagmurluk almıstım normalde 75-90 arası urunlerdı yarıyarıya aldım, 6lı zıbın takımı aldım 50 tl dı 25tl ye aldım sadece ındırımlı kırmızı etıketlı urunlerı alıyorum o zaman hem cok kalıtelı hemde cok ucuza almıs oluyorum, benetton'un şirinyerde outlet magazası var uygun bıryer, ben şirinyerde oturuyorum burda forbeste hello baby'nın 1 magazası daha var kucuk bır yer gıysıler burda nerdeyse yarı yarıya chıcco'nun pijama takımlarından aldım kalın yumusacık normalde gezmeye cıkarken bıle gıydırılebılecek tarzda 15 tl'di

12. 8 Kasım 2010
  13. rosebud35

rosebud35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bende sürekli hello baby ve mothercareden alışveriş yapıyorum. Ayrıca kipanın bebek bölümünüde tavsiye ederim. çok uygun fiyata kaliyeli ürünler olabiliyor. Disney tulum 12tle aldım 1 hafta önce..

14. 8 Kasım 2010
  15. ceylaan1988

ceylaan1988 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    729
    Ödül Puanları:
    153
    canm bnde sırınyerde oturuyorum heryerınıde bılıyorum az cok ama dedığın yerler nerde bnde bı bakyım hello babymı varmış şirinyerde cok ucumuş yaa benetton falan ne tarafta sölersen cok sevınırm...
    ayrıca bnde bellı bı yerden almıyorumkıyaftelerını nerden denk gelırse sırınyerde pamıdor var genelde ordayımm harıka ve cok ucuz bı yer 10 lıra takımlar falan
    kıyafte olarak mına bebede gusel fıyonk bebede cok hoşşeyler satıyor uygun fıyata hemen hemen heryerdede subesı var:13:

16. 9 Kasım 2010
  17. bebekozturk

bebekozturk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sevgili minikprenses diğer konunla ilgili herkes seni merak ediyor, iyi misin cANIM merakta bıraktın bizleri.

18. 11 Kasım 2010
  19. minikprenses

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    bugün benotton mağazısına gittim yazlık ürünler indirim vardı ama yeni sezon için aynı şeyi söyliyemiycem çünkü byağı bi ucuktu fiyatlar :))))))))))