izmirli anneler doktor arıyorum!!!

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve ceko tarafından 5 Kasım 2008 başlatılmıştır.

5 Kasım 2008
    Konu Sahibi : ceko
  1. ceko

ceko Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    izmirde özellikle karşııyakada iyi bir dr. arıyorum kızlar egemin 3 aydır götürdüüm özel dr.u var ama kafamda soru işaretleri var kendisine dair ...öyle bir durumdada tam güvenmek zor..sizler yardımcı olur musunuz gerçek manada güvenilir bir dr. arıyorum

2. 7 Kasım 2008
  3. free_love

free_love çikolatalı sos Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam canım benim sana tavsiye edebileceğim dr.alsancakta çok şeker ve ilgili...eğere sana uyarsa bilgi verebilirim..biz çok seviyoruz.benimde 3 aylık bir oğlum var..herşeyiyle yakından ilgileniyor..karar senin

4. 7 Kasım 2008
  5. zeseze

zeseze Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    dr. mehmet çağlar. gerçi ben izmir de değilim ama sitesini buldum. harika bir doktor. alsancakta. arama motorundan aratırsan bulursun. izmirde olsam doktorumuz olurdu kesinlikle

6. 7 Kasım 2008
  7. UMRAN1

UMRAN1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım merhaba..
    Bende doktor aramıştım özellikle K.yaka da çünkü evime yakın olsun istediğim zaman ulaşabileyim istedim ve nihayet çok methini duyduğum bir doktor buldum zaten bir arkadaşım tabibler odasında çalışıyor oda bana önerdi ismi REHA ŞENUYAR dilersen telefonunu verebilirim..Ben çok memnun kaldım çok şeker cana yakın ve ilgili bir doktor..

8. 31 Ocak 2013
  9. ellysee

ellysee Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    dr. mehmet tunç candayı öneririm izmir kent hastanesinde çalışıyor ilk doğumumda ona gitmiştim epidural normal doğum oldu ben çok memnunum.

10. 5 Nisan 2015
  11. SeCciL

SeCciL eserekli Üye

Beğenildi:
    68
    Ödül Puanları:
    53

özellikle aramalarda çıkıyor diye yazmak istedim. izmir reha şenuyara bizde gittik. 5 dakikadan fazla süre ayırmaz hastalara kendileri. Her gittiğinizde aceleye getirir bir şeyleri odadan çıkartır.

Doktorluğuna eksi artı laf etmiyorum ancak bu davranışını hiç doğru bulmuyorum. Her meslek aldığı ücretin hakkını vermeli. Kimse 5 dakikada 200 TL kazanmasın...