Izmirli anneler doktor ve hastanelerimizi paylaşalım

Konusu 'Eylül Anneleri' forumundadır ve emntncy tarafından 26 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

26 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : emntncy
  1. emntncy

emntncy yeniden anne olmak.... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    birbirimize çok yardımcı olacağımızı düşünüyorum lütfen herkes doktor ve ya hastanesini yazsın ücretlerle beraber

2. 26 Mayıs 2010
  3. e_pack

e_pack Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    197
    Ödül Puanları:
    163
    ben ekim ayı annesi olcam kısmetse cnm
    benim doktor yeşilyurtta hoca
    alsancakta muayenesine gidiyorum 100 tl
    doğumuda çınarlıda olursa 3.5 milyar diyor
    bana çok pahalı geliyo
    izmirli anneler tavsiyede bulunursa sevinirimmm

4. 27 Mayıs 2010
  5. emntncy

emntncy yeniden anne olmak.... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    cnm dün ben yazmamışım ben özel doktora gidiyorum çok memnunum 100 tl ve o da çınarlı da doğum yaptırıyo 2000 tl sen nerde oturuyosun bu arada alt komşum yeşilyurt hast dahiliyeci ve orada 1 tek umur bey iyiymiş kadın doğum bölümü 5 para etmez diyo

6. 27 Mayıs 2010
  7. eliznil

eliznil herşeyimsin... Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    bende 9 eylülde gidiyorum kontrollere...doğumuda orda düşünüyorum inş..
    doktorum serkan güçlü.. ama fiyatlar hakkında henüz bilgim yok. sezeryan 1.500 normal doğumda oan göre daha uygundur..
    ama çiğliden balçovaya gidene kadar arabada doğurmazsam iyi :a015:

8. 27 Mayıs 2010
  9. zencefine

zencefine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    çınarlıyı önermem ben orda yaptım, anestezi ekibi çok iyi ama, hem temizlik açısından ofsayt hemde hemşireler çok yavaş ve ilgisiz. Yatak çarşafları kir içindeydi, odalar küçük kalabalık bir aileyseniz ki biz öledik, ancak suit oda tutmanız lazım. ben 2.200 TL'ye epidural sezeryan yaptım, 1 gece yatıyorsunuz. YAni çınarlıda iyi olan tek şey anestesi, çocuk doktoru bile bir ilginçti ben sevmedim hiç bizi bilgilendirmedi doğru dürüst.

10. 27 Mayıs 2010
  11. e_pack

e_pack Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    197
    Ödül Puanları:
    163
    cnm benimki hoca zaten orda hastalara bakmıyo öğrencilere öğretmenlik ediyo doğuma bile grmiyo
    ben gaziemirde oturuyorum tatlım sen nerdesin??
    ay çınarlı içinde temiz değil diyolar ben hiç görmedim benim takıntımda temizlik yaa
    şifa baasmaneyi öneriyolar bana
    600 e doğum sezeryan 2 geecede kalıyosun artı
    ay ço kararsızım inşallah daha fazla öeri gelir bu toipğeee

12. 28 Mayıs 2010
  13. Twilight09

Twilight09 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben izmir şifa da doğum yaptım tek gece kaldım eşim asker olduğu için emekli sandığından yararlanamadık anlaşmaları yokmuş biz 2200 verdik epidural sezeryan... tek gece kaldık dr ve anestesiztler iyiydi suit oda ama oda pek iyi değildi yatak desen eski bebeğim demirli beşikte geldi düşünün özel hastane bide yemekleri sormayın iğrenç ötesiydi...hemşireleri biz çağırıyorduk bir saat sonra teşrif ediyorlardı tek kelimeyle iğrençti...Allah tan ben ve bebeğim sağsalim çıktık...Allah ıma şükürler olsun...normalen ssk bagkur vs alıyorlar ücretler 3\1ini istiyorlar...kısaca biz paramızla rezil olduk...

Son düzenleme: 28 Mayıs 2010
  14. 28 Mayıs 2010
  15. moncukum

moncukum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    canım sen hangi şifada doğum yaptın çok şaşırdım doğrusu
    ben bornova şifada yaptım epidural sezeryan 2500 tl 50m. kare odada son model yatakta tv.si dolapları herşeyiyle muhteşem bir odada kaldım yemekleri hele inanılmaz güzeldi kuzu tandır bile geldi yaa yemekte 1 gece 2gündüz kaldım
    hemşireler son derece kibar ve saygılıydı sık sık gelip ağrım olup olmadıgını sordular gerektiginde iğnemi yaptılar tansiyonumu ölçtüler vs.
    yemekler porselen tabaklarda geldi çaylar porselen fincanlarda başında bone ellerinde eldiven takan güler yüzlü bayanlar yemeklerimizi bırakıp afiyet olsun diyerek çıktılar daha sonra yine aynı elitlikle gelip tabakları aldılar vs.
    dr.larım zaten mükemmeldi tekrar doğum yaptıgımda yine orda ve aynı dr.larımda yapacagım
    gelen çiçekleri akşam alıp sabah geri getirdiler bebek için sağlıklı değil diye herşeyinden çok ama çok memnundum ben bornova şifanın kesinlikle tavsiye ediyorum ben gitmek isteyene

Son düzenleme: 28 Mayıs 2010
  16. 29 Mayıs 2010
  17. Twilight09

Twilight09 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende bu anlattıklarına şaşırdım ama iki hastane arasında çok fark var ben basmane konak taki özel şifa hastanesinde doğum yaptım kuzu tandır diyosun benim refakatçıma kabuska salçalı içinde et met yok ve makarna verdiler benim yemeği anlatmıyım bile...yatak çarşafım kan içindeydi ped deiştirdiler durdular çarşafı deiştirmediler düşün artık ben serum kapamasını bilmesem serum kapamaya hemşire gelmedi bile yani serumu ben kapatmasam damardan hava girip felç olucam...aslında şikayet etmeyiçok düşündüm halende düşünüyorum, eşim izin vermiyor bosver diyor...boshayallersmile ama anestesi uzmanı iyiyidi dr umda...oda da küçük tv en eski model tek özelliği tek kişilik ertesi sabah taburcu edildim işte daha önceden çok gittim odalar dolu diye göstermediler doğumda ani olunca mecbur gittik ama oda ve hemşireler 5 para etmiyor öyle diyim

18. 29 Mayıs 2010
  19. moncukum

moncukum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    çok ilğinç gerçekten ama şöyle bi durum var basmanedeki şifa herkese bakıyor ssk ıvır zıvır böylede olunca devlet hastanelerinden bi farkı kalmıyo ama bornova öyle değil orda acile bile gitsen 75 tl muayne parası veriyorsun yani her isteyen gidemiyor böylece özel hastane olma yetisini kaybetmiyor. benim yanımda 3 kişi kaldı 3 ünüde yemek geldi her öğün farklı yemek geldi hemde bana gelenlerde sıvı çorbalar muhallebi ve hoşaftı yanımda ablam olmasına ragmen hemşireler giyinmeme ve kalkmama yardım etti dediğim gibi inanılmaz bir hizmet ve titiz vardı 1 gece kaldım ama sabah akşam wc temizlendi sabunlar dolduruldu falan ben şiddetle tavsiye ediyorumm bornova şifayı canım
    senin yaşadıklarına çok üzüldüm çokta şaşırdım demek ki ondan 1 şehirde iki aynı yer açılmış biri süper diğeri değil iki farklı kesim için mi acaba :)))