izmirli anneler hastane ve doum creti

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve ceyrem tarafından 29 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

29 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : ceyrem
  1. ceyrem

ceyrem EyMeN eFe'lerin efesi.. Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    izmirde doğum yapacak anne adayı varmı aranızda hastanelerdeki sezeryan ve normal doğum ücretlerini biliyormusunuz bilen varsa paylaşabilirmi...çınarlı yı çok metediyolar ama ....yerimseniben

2. 29 Ağustos 2008
  3. basak 35

basak 35 iki melek annesi Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım ben 3 ay bebek tedavisi gördüm o hastanede fiatlar bana çok yüksek geldi o hastane dr ların hastanesi özelde dogum yapmak isteyen hastalarını orada yaptırıyorlar. banada özel hayat hastanesini tavsiye ettiler fiaatları uygun imiş ssk anlaşması var ege üniversitesinide düşün istersen ben şimdi oraya tedavi oluyorum.
    ama küvez bakımından tepecik kadın dogum hastanesinde hiç bir sorun yok ama digerlerinde küvez bulunmuyor bebek rahatsızlanınca dışarıdan bulmak zorunda kalınılıyor bunuda göz önünde bulundur canım.çok şeymi yazdım ne

4. 30 Ağustos 2008
  5. ceyrem

ceyrem EyMeN eFe'lerin efesi.. Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    düşüncene ve fikrine teşekkürler değerlendiricem ama benimde drum çınarlıda yaptırıyo fiyatını soramadım daha ama kaç civarı acaba

6. 30 Ağustos 2008
  7. canayakxixn

canayakxixn Bir Nefes&Düş Gibi Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Eğer yanılmıyorsam 2000-3000ytl arasında olduğunu duymuştum.Doktorunla olan anlaşmana da bağlı.

8. 30 Ağustos 2008
  9. canayakxixn

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Gazi hastanesinin ki 1000ytl .Yakınlarım orada yapmayı düşünüyorlar.Sende bir araştır.

10. 30 Ağustos 2008
  11. ospelias

ospelias Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Benim doktorum bi tıp merkezinde çalışıyo, ama doğumumu çınarlı hastanesinde yaptıracak. Fiyatınıda konuştuk, normal doğum 2200, sezaryen doğum 2500. Artık SGK ile özel hastanelein anlaşması bitti diye biliyorum, o yüzden çok uçukmuş gibi gelmedi sanki bana ücreti.Hem hastaneyide çok tavsiye eden var gerçekten.

12. 30 Ağustos 2008
  13. canayakxixn

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım eğer bir mahsuru yoksa doktorun kim?memnunmusun?

14. 30 Ağustos 2008
  15. ospelias

ospelias Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Doktorumun adı Serdar FARMAKA. Yeşilyıut dev. has. Karşısındaki can tıp merkezinde çalışıyo. Eğer doktorunun değiştireceksen tavsiye ederim gerçekten, ben memnunum yani.

16. 30 Ağustos 2008
  17. Kires

Kires Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    423
    Beğendikleri:
    938
    Ödül Puanları:
    63
    Benim doktorumda çınarlıda yaptırıyor... ssk la anlaşmaları kalkmış...benim dr. um 2400 falan dedi, herşey dahil mi buna dedim yenidoğan bakımı , aşısı vs. evet dahil dedi...sünnette yaptıracağım için kararsızım ne yapıcam bilmiyorum.Bir de menemende seda hastanesi varmış orasıda iyi diyorlar bakıcaz artık...ama doktorumuda açıkçası pek değiştirmekte istemiyorum hadi hayırlısı bakalım...

18. 31 Ağustos 2008
  19. burko

burko Hoşgeldin minik kuzum Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benim Tepecik doğum hastanesinde çalışan bir tanıdığım var. Uzmanlıkları bu olduğu için doğum konusunda onlardan profesyonelini bulamazsın diyor. Acil bir durumda her çeşit müdahaleyi yapabilmek için gereken tüm imkanlara sahiplermiş. Malzemeleri özel hastanelerin bir çoğundan kaliteli ve daha sterilmiş. Ben kendim doğuracak olsam başka yere hayatta gitmem diyor. Yalnız benim tek kafamı bulandıran, normal doğumda epidural yapmıyorlarmış. Ben de o şekilde tercih ediyorum. Bence orayı da bir düşünün kızlar.