iZMİrli Anneler nerede doğum yaptınız?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve ficipi tarafından 1 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

1 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : ficipi
  1. ficipi

ficipi ............... Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    İzmirli annelerr!!!
    hangi hastanede doğum yaptınız?
    ne kadar dopum ucreti verdınız?
    memnun kaldınız mı?
    bu sorulara cevap verırsenız hastane araştıran anne adaylarına yardımcı olmuş olacaksınız.
    Şimdiden tesekkurler hepnızee..:enbuyukkk:

2. 1 Temmuz 2008
  3. baranxixnannesi

baranxixnannesi cantanem baranım benım Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    cnm ben yesilyurtta yaptım devlet hastanesınde iki gun once arkadasım 9eylulde yaptı iğnelı 370milyon çok ıyı dedı tavsiye ederım

4. 1 Temmuz 2008
  5. ficipi

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    canım arkadasının sıgortası olmadığı ıcın mı dokuz eylule para odedi yoksa epidural için mi?
    ben bırısınden duyduğuma gore dokuz eylulde doğum yapmak için oranın doktorlarından bırıne hamılelık sırasında gıtmek gerekıyormuş.almıyorlarmış yoksa.cok kalabalık oluyormuş. bana çok sacma geldı ama kendım arayıpta ogrenmedım daha. senın bılgın var mı arkadasın oradan bır doktora mı gıdıyordu??

6. 1 Temmuz 2008
  7. baranxixnannesi

baranxixnannesi cantanem baranım benım Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    yo oranın doktoruna gıtmedı cnm acılen gıttık aldılar sıgortası yoktu epıdural yaptırdı ıyı orası orda yap yakın mı sana.

8. 1 Temmuz 2008
  9. EU1

EU1 Guest

bend eyeşilyurt devlette yaptım dogumumu hiç para vermedim ama 9 eylül çok iyiymiş bende duydum

10. 2 Temmuz 2008
  11. ficipi

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    saolun kızlar bende dokuz eylul ıstıyorum.umarım bır aksılık cıkmaz.....

12. 3 Temmuz 2008
  13. dilekom

dilekom Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende 9 eylülden pek memnun kalmadım bigün acile gitmiştim hiç hoşuma gitmedi
    bende ege sağlıkta yaptım doğumu
    dr ücreti ve hastane ücreti 2,100 çokta memnun kaldım tavsiye ederim

14. 4 Temmuz 2008
  15. minta

minta Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    aralık ayında ege sağlıkta epidural sezaryan doğum yaptım alsancakta yeri.çok çok memnun kaldım.hemşiresinden çalışan memuruna kadar herkes titiz ve güleryüzlü.işlerini büyük ciddiyetle yapıyorlar.benim prof.yakup erata ege sağlıkla anlaşma varmış.kesinlikle tavsiye edeceğim bir hast.sezeryan esnasında yaptıkları bütün işlemleri anlattılar.rahat olmam için ellerinden geleni yaptılar.işlerini severek yaptıklar herhallerinden belliydi.bukadar huzurlu bir doğum yapacağımı düşünmemiştim açıkcası..fiyata gelince ssk.lıyım. 350ytl idi sanırım. Dr a 1.500ytl verdik.
    çıtır-pıtır umarım herşey dilediğin gibi olur.zamanı gelince doğum hikayeni bekliyoruz.

16. 4 Temmuz 2008
  17. esrad

esrad Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende karataşta epidural sezeryanla doğum yaptım..çokta memnun kaldım ilgi alaka güzeldi,1200ytl ödedik.yakın zamanda arkadaşım dokuz eylüde yaptı gece suyu boşalmıştı acilen hastaneye gittiler sabaha kadar sancı çekti açılmada olmasına rağmen hocanın gelmesini beklediler hoca gelince direk sezeryana aldılar..hem sancıyı çekti hemde sezeryan oldu..kendiside dokuz eylülün hemşiresi olmasına rağmen memnun kalmadı

18. 5 Temmuz 2008
  19. EU1

EU1 Guest

CADIARZUCADIARZU:uhm::uhm:CADIARZUCADIARZU vay be tuhaf yani açıkcası.....hakkında hayırlısı olsun canım benim