İzmirli anneler sünnet için tavsiye edebileceğiniz bi hastane var mı?

Konusu 'Sünnet' forumundadır ve ospelias tarafından 9 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

9 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : ospelias
  1. ospelias

ospelias Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    selam, 2.5 aylık bi oğlum var. bi kaç ay sonra sünnet yaptırmak istiyoruz, ama kolay kolay kimseye güvenemiyoruz, önerdiğiniz bi hastane ya da doktor var mı acaba????

2. 12 Mayıs 2009
  3. Viola

Viola Yiğitim bitanem.. Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Eğer karşıyakaya yakınsan aydın mevsim'i kesinlikle öneririm canım..ben oğlumu ona sünnet ettirdim çok ta memnunum..genel cerrah kendisi..

4. 12 Mayıs 2009
  5. 29ekim2003

29ekim2003 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım ben oğlumu dokuz eylülde çocuk cerrah anabilim dalı başkanı Feyza Hocaya yaptırdım ameliyatını kasık fıtığının yanında sünnetde olmuştu geçen sene çok memnun kaldım.oğlum ertesi gün ayaktaydı ikisi birden olduğu halde biz yatırıyorduk zorla.
    sırf sünnet deil bütün ameliyatlarda bir numara diyebilirim.şimdi diğer oğlumuda doğduktan sonra ona götürmeyi düşünüyorum ssk varsa prof.girdiği için ameliyata farkını verip ameliyatını hiç çekinmeden yaptırabilirsin.kolay gelsin

6. 12 Mayıs 2009
  7. ospelias

ospelias Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    teşekkür ederim arkadaşlar,bende izmirli kimse yok diye düşünmeye başlamıştım artık

8. 30 Mayıs 2009
  9. toprockk

toprockk oğlum tek varlığım... Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ege üni prof ali avanoğlu yada ege üni prof ibrahim ulman..pediatrik ürolojiden gözün kapalı gidebilirsin..

10. 29 Temmuz 2009
  11. krikitos

krikitos 02.07.10 arda'm yanımda Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    ya gördümde bende izmirliyim 8 aylık bir oğlum var sünnet ettirmek istiyor sıcaklar bitince ama bir türlü cesaretim yok güvenemedim kimseye benim kendi doktorum çocuk cerrahı arkadaşı varmış ona yaptırız sen merak etme çabuk iyileşiyor küçükken dedide sorayım dedim ayptırdıysan kaç günde iyileşti dikkat etmemiz gereken şeyler var mı varsa neler

12. 13 Ağustos 2009
  13. PembePanter

PembePanter Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar hastane olarak kesinlikle kent hastanesi diyebilirim size...

14. 24 Ağustos 2009
  15. Pipkin

Pipkin Yeni Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Biz oğlumuzu doğduğunun ilk günü sünnet ettirdik, doğumum Kent hastanesinde oldu sünneti de orada yaptırdık, tavsiye ederim...

16. 28 Ağustos 2009
  17. ilenia

ilenia 3 melek annesi Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aydin Mevsim de bende oglusumu sünnet ettirdim..Okadar memnun kaldim ki.Oglumun fobisi vardi asla yaninda sünnet kelimesini ettirmiyordu,bizim icin kabus dolu gunler bekliyoruz derken AYDIN beyin methini duyduk gittik önce terapi yapti ,bana eczaneden krem almami söyledi.Sünnet sabahi ac karnina tuvaletini yaptirdiktan sonra pipisine söyledigi merhemi sürduk guzelcene sera filmle kapladik gidene kadar uyustu.kliniginde ise büyük ekran plazma var iceride o sünneti yaparken diyer doktor cocukla oynayip nu rahatlatiyor tüm islem boyunca yani..Bizde bekleme odasinda seyrettik oglusumuzu sonuc olarak cocuk kosarak yanimiza geldi ..Eve varinca hemen o uyusuklukla cisinide yapti..Anliyacagin cok rahat bir sünnet yasadi.Ilk gecesinde haliyle sancilari oldu fakat bekledigim gibi degildi..Kesinlikle cok memunum ..tavsiye ederim:nazar:

18. 4 Eylül 2009
  19. atospatos

atospatos Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba oğlunuzu sünnet yaptırdınız mı vede kime bizde oğlumuzu sünnet ettirmek istiyoruz şu an 5 aylık bide nasıl oluyor genel anestezi mi lokal mi deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.şimdiden teşekkürler.