İZMİRLİ ANNELER yadımınıza ihtiyacım var burda buluşalım

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve sabeg tarafından 19 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

19 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : sabeg
  1. sabeg

sabeg Kocam Seni Çok Seviyorum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Selam öncelikle Allah herkesin bebeğini analı babalı büyütsün ve bahtının güzel olmasını nasip etsin inşallah
    ben evlendikten sonra istanbuldan izmire taşındım ve burda hiç birşey hiç biR yer bilmiyorum lütfen bana yardım edinnnn :KK43:((
    ne iyi bir doktor ,ne iyi bir hamile kıyafeti alabileceğim yer, nede bebek için alışveriş yapabileceğim bir yer.
    benimle hamilelik bilgilerinizi ve alışveriş yapabileceğim yerleri paylaşabilirmisiniz?
    birde normal doğum yapmak istiyorum fakat artık dr lar ya epidural doğuma yada sezeryana yönlendiriyor normal doğumda risk çokmuş imza filan istiyorlar. sizde böyle birşey yaşadınız mı?:uhm:

Son düzenleme: 19 Ağustos 2010
  2. 19 Ağustos 2010
  3. mhmt

mhmt batuhanım.... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    egepol hastanesin de dilek hanım ve gökalp bey önerebilirim her ikiside harika ..

4. 19 Ağustos 2010
  5. sabeg

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    çok teşekkürederim.birde neredeyse 19 haftama girecem ama hala yiyeceklerden tiksiniyorum hiç birşey yiyemiyorum bütün hamileliğim yoğurtpeynir ve meyva ile geçiyor normal mi?

6. 20 Ağustos 2010
  7. GURTUG

GURTUG Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    26 haftalık hamileyim bende egepol hastanesinde Dilek Alihanoğluna muayene oluyorum çok ama çok memnunum.Tavsiye ederim çok ilgili ve güleryüzlü.Allah nasip ederse doğumumuda orda yapıcam.Doğum yapan bir kaç kişiyle görüşme fırsatım oldu hastaneden ve personeldende çok memnun olduklarını söylediler.Hayırlı doğumlar herkese

8. 20 Ağustos 2010
  9. mhmt

mhmt batuhanım.... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende dilek hanıma gidiyorummm çok ilgili senlee ve hastane çalışanıda güler güzlüüü insan rahtlıyo hastaneye geldimi valla

10. 20 Ağustos 2010
  11. sabeg

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    bende mutlaka gidecem.çok teşekkürederim.ben daha önceden meral tüzün diye bir dç.profa gittim kadın tam bir para avcısı ve baytar merve hanım diye bir doktorada gittim ama oda bir hastanede çalışıyor kadına ulaşmak mümkün değil sürekli ameliyatta birşey olsa ulaşamıyorsun.dilek hanıma mutlaka gidecem tekrar teşekkürler....

12. 20 Ağustos 2010
  13. Sui

Sui Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    86
    İzmir'in neresindesiniz bilemiyorum ama Balçova'da Saime Yetiş var, çok iyi, ilgili ve bilgili bir doktor. Ben kendisiyle normal doğum yaptım geçen yıl. Hamile kıyafetleri kemeraltında ya da alışveriş merkezlerindeki gebe mağazalarında var (mesela Balçova Agora'da). Bebek alışverişi yine kemeraltından ya da büyük alışveriş merkezlerinden, Bornova Forum ve Karşıyaka Carrefour'da (yanılmıyorsam)mothercare, Balçova Kipa'da Kanz, Agora'da bir çok bebek ve çocuk mağazası var.

14. 20 Ağustos 2010
  15. mugecan35

mugecan35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canımcım Merhaba;

İzmir'e ve aramıza hoşgeldin. Bende şu anda 18 hafta 4 günlük hamileyim. Benim doktorum Kahraman Kolday. Hem süper bir doktor hem de mükemmel insan diyebilirim. Biz de henüz konuşmadık ama doğumu Çınarlı veya Kent Hastanesi'nde yaptırıyor diye biliyorum.

Bir kere randevu al görüş bence....
    kahramankolday.com.tr
    Telefon : 0 232 464 51 71
    Adres :
    1394 sk. Kat. 3 Daire. 7 Alsancak - İzmir / TÜRKİYE

Facebook kullanıyorsan eğer HOB CLUB by Kahraman Kolday diye grubu da var.

16. 20 Ağustos 2010
  17. sabeg

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    çok teşekkürederim canım

belki biraz özel olacak olacak ama norml doğumun dikişlimiydi?bazı doktorlar annede 1 tane bile dikiş olmadan doğum yaptırabiliyorlarmış.....
    :kedi:

18. 20 Ağustos 2010
  19. sabeg

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    sağol canım ;
    çok teşekkürederim mutlaka kahraman beydelde görşücem.artık en son bütün önerilerinile görüştükten sonra karar vericem.umarım kafam çok karışmaz boshayallersmileboshayallersmileboshayallersmile