İzmirli arkadaşlar ltfen yardım en iyi tüp bebek merkezi arıyorum 8 yıllık evliyim

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve sanemmm tarafından 10 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

10 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : sanemmm
  1. sanemmm

sanemmm cesur ve güzel Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam kızlar 8 yıllık evli biri olarak artık anne özlemimi allah nasip edrse dindirmek istiyorum bu yüzden yardımlarınıza ihtiyacım var lütfen bna yardım edin karar vermekte zorlanıyorum smyramı yoksa irenbemi kararsız kaldım rüce rabbim tüm isteyen annelerin kucaklarını boş bırakmasın çok zor yaşayan bilir bunu oyüzden çevremde kimseyle paylaşamıyorum ooofff neyse özür dilerim uzun oldu galiba şimdiden teşkkürler arkadaşlar:CüvCüv:

2. 11 Ağustos 2010
  3. sanemmm

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    izmirli kimse yok galiba:sinifsinif:

4. 11 Ağustos 2010
  5. ceneb

ceneb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba Sanemmm seni anlayan biri olarak cevap yazmak istedim. Bende 2009 mayista tüp bebek yaptırdim ve su anda 7,5 aylik bir oğlum var. İrenbe'de Dilek Aslan doktorumdu. merkezden ve doktorumdan cok memnundum. Aile ortamindan hicbir farki yok. Sana orayı tavsiye edebilirim. Aslında hersey Allahtan. Rabbim ne zaman isterse o zaman oluyor. İnsallah sende bebegini en kisa zamanda kucagini alirsin.

6. 11 Ağustos 2010
  7. sanemmm

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cenepcim çok teşekkür edrim canım sağolasın işallah snde sağlıklı yavrunu kucağına alırsın sna bi sorum olaktı irenbe ssk anlaşması varmı acaba

8. 11 Ağustos 2010
  9. ayse48

ayse48 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    senı cok ıyı anlıyabılıyorum bende cok ugrastım sansımı smyrnada denedım suan 11 aylık ıkızlerım orayı secmememın nedenı embrıyologu aynur hanım turkıyede kı ılk embrıyologlardan ıren be ılede gorustum arastırmadıgım dr kalmadı smyrnadan cok memnun kladımm tabı alla hın bılecegı ıs yumurtlama donemındede su tarcınlı karanfıllı karsımdan kullandım smyrnadakıler hıc paragoz degıl funda hanımda xcok ıyı ben bu konuda cok ugrastım sormak ıstedıgın bırsey olursa sorabılırsın

10. 12 Ağustos 2010
  11. ceneb

ceneb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba sanemmm, irenbenin ssk ile anlasmasi yok. Smyrna'nin var.

12. 15 Ağustos 2010
  13. sanemmm

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım tarçınlı karışımdan bahsedermisin biraz:CüvCüv:

14. 15 Ağustos 2010
  15. gulumsehayata

gulumsehayata Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım öncleıkle suokunan esanın hurmetıne rabbım isteyen herkesın kucagını doldursun.kimsenın kucagını boş bırakamsın.evi mis gibi bebek koksun aminn...
    sonrasında en iyi diye bısey yok bunu onutma bi nasip çizgisi var bı zaman var ve ozman dolunc a rabbım bebegımızı hoppp göbusumuze koyacak..
    para sorun dıyosn irenbe derim irenbe ve dilek aslan canım.ama smyra da ii diyolar.dilek hanıam gittim 5doktorun göremedgı yarayı dılek hanım gördu ve dondordu .1bucuk yıl cektıgım duzensız kanama ven ilişki sırasında kanama problemın onun vesılesıyle bıttı cok şükür.

16. 17 Ağustos 2010
  17. sanemmm

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bnm senin adına çok sevindim işallah en kısa zamndada bebişin olur ya kafam çok karışık işte napcam bilmiyorum sanırım smyra diyorum ama tam karar veremedim hayırlısı artık nediyeyim seninde dediğin gibi herşeyin vakti zamnı var sağlıklı hayırlı bi evlat olsunda bekleriz naplım :gitme:

18. 18 Ağustos 2010
  19. cilginkiz

cilginkiz çekirdeğim, canımm... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    ben de irenbe dilek hn a gidiyorum. cumartesi transferim oldu tek embriyo..bekliyorum miniğimin tutunmasını..dilek hn çok tatlı bir doktor..
    umarım size güzel haberler de vereceğimm..