İzmirli arkadaşlar yardımlarınıza ihtiyacım var:((

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve violette tarafından 4 Kasım 2009 başlatılmıştır.

4 Kasım 2009
    Konu Sahibi : violette
  1. violette

violette zor bir yola çıkıyorum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    selam arkadaşlar.rahim filmi çekildim ve tek tüpüm açık diğeri kapalı çıktı.diğer tüm tetkiklerimiz iyi.eşimin sperm değerleri,benim kan testi sonuçlarımda hiç bir sorun yok.tek sorun tek tüpümün olması.dr tüp bebek önerdi.maddi yönden defalarca yaptırmam imkansız.bu nedenle çok iyi araştırmam gerekiyor.Deneyimli arkadaşlara sormak istediklerim;
    Ege üniversitesi ve tepecik kadın doğumda sanırım ssk geçerliymiş.prosedürler çok mu uzun?nasıl bir süreç? paylaşırsanız sevinirim.
    birde smyra ve şifa hakkında fikir isityorum.irenbeyi çok öneren var ama çok pahalı.ssk desteğide yok.
    kısacası izmirde tüp bebek tedavisi olan arkadaşlar bana yardımcı olurlarsa çok sevinirim.uykularım kaçıyor.eşime belli etmemeye çalışıyorum ama çok kötü durumdayım.mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

2. 5 Kasım 2009
  3. aycanisa

aycanisa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    ben şifada laparoskopi oldum hastane iyi drum erol tavmergendi 4500 lia dedi tüp bebek için smyrna 5-6 bin lira arası tutuyor bende izmirde yaptıracagım tüp bebeği arastırıyorum irenbede cok iyiymiş ede üniversitesinin tüp bebek bölümünüde cok iyi diye duydum hakkında hayırlısı olsun en kısa zamanda melegine kavustursun rabbim seni ve hepimizi

4. 5 Kasım 2009
  5. yaprak1

yaprak1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar.. ben iki kere aşılama yaptırdım fakat olmadı. doktorum ege tüp bebek merkezini ya da erol tavmergen i önerdi. fakat burada forumlarda okuduktan sonra ege tüp bebek merkezine gitmekten vazgeçtim. randevumu iptal ettim. insanın iç sesi doğruyu gösteriyo belki de içime sinmemişti nedense. ege üniversitesi tüp bebek bölüm başkanı olan Erol Tavmergen in özel muayenesinden randevu aldım. Kendisi Şifa tüp bebek merkesinde gerçekleştiriyormuş her şeyi. Rapor işlemlerini de hemşireleri ege üniversitesinden hallediyorlarmış. ben iki hafta sonra kendisine gidicem. öğrendiğim her şeyi burada sizlerle paylaşırım. bu arada aşılama yapan doktorum ırenbeyi kesinlikle düşünmemem gerektiğini söyledi. Nedenini bilmiyorum ama doktorumun söylediğini iletiyorum sadece.

6. 5 Kasım 2009
  7. violette

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    teşekkür ederim.deneyimlerinizi burdan paylaşırsanız sevinirim bende.allah hepimizin yardımcısı olsun.

8. 5 Kasım 2009
  9. yaprak1

yaprak1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Elbette paylaşırım Erol BEy'den sonra deneyimlerimi.. Yalnız Violette eğer Erol BEy e gitmeyi düşünürsen, randevuyu yaklaşık 1 ay sonrasına veriyorlar. Bende karar vermeye çalışırken erteledim almadım randevu pişman oldum sonra. O yüzden erken davranıp randevu almanı tavsiye ederim düşünürsen..

10. 6 Kasım 2009
  11. ozlemm48

ozlemm48 Şükürler olsun Allahım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    violette canım merhaba...
    ben de şuan tüp bebek tedavisi görüyorum 16 kasım gibi emriyolar yerleştirilecek...Doktorum dokuz eylül ünv.dr.cemal posacı..daha önce bir aşılama yapıldı bir de çatlatma iğnesiyle denedik olmadı..drum en başından beri tüp bebek diyordu zaten ama biz ne olur olmaz aşılama deneyelim demiştik..Bakalım bu sefer tüp bebeğe başladık..Tüp bebek uygulamalarını irenbe tüp bebek merkezinde yapacak..Maliyetini sorarsan 3.500 tl merkez alacak artı hormon tahlilleri...onlar da 3 defa yapılacak tahlil başına 25 tl imiş..Sana irenbeyle ilgili deneyimlerimi yazarım canım...

12. 6 Kasım 2009
  13. violette

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    yaprak Erol hocayı düşünüyorum.yani aklımda bir kaç dr.var onlardan biri de o.ilk tüp bebk uzmanıymış sanırım kendisi.ama çok yoğunmuş senin dediğin gibi.sana sormak istediğim erol hoca ege üni.yapıyor yoksa şifadamı?
    özlem selam.yardımın için sağol.bana direk tüp bebek yap dedi dr.irenbeyi tavsiye eden çok ama pahalı diye biliyordum.senin verdiğin fiyat normal.sgk yok sanırım orda.bunuda dikkate alıcam canım.zaten gidip her biriyle öngörüşme yapmayı planlıyorum.gelişmelri birbirimzle paylaşalım.

14. 6 Kasım 2009
  15. yaprak1

yaprak1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba violette.. Erol Bey Ege üniversitesi tüp bebek bölüm başkanı.. Ege üniversitesinde de yapıyormuş. Alsancakta özel muayanesi var. özel olarak Şifa da yapıyormuş. Ama forumdan okuduğum kadarıyla ege üniversitesinde yaptırmak için sıra beklemek gerekiyormuş. Tüm evrakları kontrolleri hallettikten sonra seni aramalarını bekliyormuşsun şu gün gelin diye. Ege üniversitesinden çok memnun olan arkadaşlarda okudum ama prosedürle çok yorulan arkadaşların yazdıklarınıda okudum. Ben Erol beyin özel muayanesine gideceğim ve özel olarak şifada devam etmeyi düşünüyorum. 10 gün sonra randevum var.Erol bey in anlattıklarını iletirim buradan..
    Bu arada ben kendi kadın doğum doktoruma iki kere aşılama yaptırdım. Bana tüp bebek merkezlerini önerirken İrenbeyi kesinlikle düşünme demişti. Neden bilmiyorum ama doktorumun söyeldiğini ileteyim dedim sana.. görüşmek üzere:teytey:

16. 10 Kasım 2009
  17. violette

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    offf offf kafam karıştı iyice fisfisfis
    sağol yaprakcım.
    başka kimse yokmu arkadaşlar fikir verecek olan?

18. 11 Kasım 2009
  19. 35sevi35

35sevi35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    selam canım ben senin yerinde olsam eğer özel yaptıracaksın kesinlikle kent hastanesi israil bey derim ama ssk ile yaptıracaksan smyrna art çok iyi diye duydum ama sen yinede kendi içine kim siniyorsa ona git canım hakkında hayırlısı canım inşallah istediğin olur canım bize haberdar edermisin gelişmeleri tamammı canım:1hug: