İzmirli arkadaşlar yardımlarınıza ihtiyacım var:((

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve violette tarafından 4 Kasım 2009 başlatılmıştır.

4 Kasım 2009
    Konu Sahibi : violette
  1. violette

violette zor bir yola çıkıyorum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    selam arkadaşlar.rahim filmi çekildim ve tek tüpüm açık diğeri kapalı çıktı.diğer tüm tetkiklerimiz iyi.eşimin sperm değerleri,benim kan testi sonuçlarımda hiç bir sorun yok.tek sorun tek tüpümün olması.dr tüp bebek önerdi.maddi yönden defalarca yaptırmam imkansız.bu nedenle çok iyi araştırmam gerekiyor.Deneyimli arkadaşlara sormak istediklerim;
    Ege üniversitesi ve tepecik kadın doğumda sanırım ssk geçerliymiş.prosedürler çok mu uzun?nasıl bir süreç? paylaşırsanız sevinirim.
    birde smyra ve şifa hakkında fikir isityorum.irenbeyi çok öneren var ama çok pahalı.ssk desteğide yok.
    kısacası izmirde tüp bebek tedavisi olan arkadaşlar bana yardımcı olurlarsa çok sevinirim.uykularım kaçıyor.eşime belli etmemeye çalışıyorum ama çok kötü durumdayım.
    mafoldumben

2. 4 Kasım 2009
  3. mner

mner Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    violette lütfen üzülme , çok şükür sorununun çözümü var. ben irenbede yaptırdım. ve 6 hft lık hamileyim. tüp bebek iğnelerimi doktorumun yönlendirmesi ile ssk da yazdırdım ve 1000 tl ye aldım. tüp bebek tedavisi için ise irenbe 3000-3500 tl civarı tutuyor . ırenbe gerçekten iyi bir klinik ve doktorum süper Aral Bey. Bu tedavide doktoruna güven çok önemli. Hangisi içine sinerse cnm. Bol şans

4. 4 Kasım 2009
  5. violette

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    sağol arkadaşım.senin adına çok sevindim.allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.içime su serptin doğrusu.ben orası için 8000 tl civarı bir rakam duymustum.iğneler için ssk'nın olması beni sevindirdi.haklısın bende aynen senin dediğin gibi drun özellikle çok iyi olmasını istiyorum.yardımın için çok sağol.umarım bende senin kadar şanslı olurum.:gitme:

6. 4 Kasım 2009
  7. aycanisa

aycanisa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım ben şifada laparoskopi oldum drum erol tavmergendi bende tüp bebek yapacagım irenbeyle smyrna arasında kaldım ama encok içime smyrna yattı ege üniversitesini bilmiyorum ama özel ege tüp bebek merkezinde hiç ilgi yokmus bende cok arastırdım dediğim gibi smyrna içime yattı allah nasip ederse yaza baslıyacagım

8. 4 Kasım 2009
  9. violette

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benim sanırım açılma ihtimali yok ayça.dr direk oyalanma tüp bebek için yoğunlaş dedi.erol beyi çok duydum ama çok yoğunmuş sanırım.devlet hastanelerinde bu işin çok zor olduğunu duydum.özelerde de dediğim gibi defalarca deneme şansım yok.ne yapacağımı şaşırdım.sağol yardımın için.allah yardımcımız olsun.:çok üzgünüm:

10. 4 Kasım 2009
  11. aycanisa

aycanisa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    erol beyde sürekli sekreteriyle muhatap oluyorsun kendisi pek konusmuyor o şifada yapıyor bana 4500 demişti fiyat olarak hastanede cok güzel ilgililer

12. 4 Kasım 2009
  13. violette

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    30 yaşındayım.eşimin sperm durumu iyi.bir tarafı kapalı diğeri normalden az çalışıyor dedi dr.bir diğer dr olabileceğini ama uzun zaman alacağını söyledi.çok teşekkür ederim deneyiminizi paylaştığınız için.bunu da göz önüne alırım.

14. 4 Kasım 2009
  15. ozlem483

ozlem483 Bir MELEK Diliyorum... Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    violette canım cok takma kafana lutfen hersey yoluna gırer ozel merkezlerde raporun varsa bıle sadece ılacdan faydalanırsın ama ege unıversıtesınde olursan hem ılac hem dr parası vermezsın sıfada 3250 lıra hastane alıyo onuda kredı kartına 3 e boluyomus ama raporun varsa ılacların yuzde 20 sını oduyosun erol beyın tel 0232463 64 64 sebahat hanım veye hıcran hanım var senı bılgılendırır dılerım sonumuz hayırlı olsun hepımız bebısımızı alırız kucamıza hayırlısıyla

16. 4 Kasım 2009
  17. ozlecem

ozlecem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

arkadaşım ben ikinci tadavimi irenbede oldum.Benimde doktorum Aral Bey.İnanılmaz iyi , süper bi doktor.Onun pozitifliği sana da yansıyor.Ekip harika git öngörüşme yap derim.O zaman anlarsın.Bu süreçte moral çok önemli.Kendinide çok üzme hep olumlu düşün tatlım.

18. 5 Kasım 2009
  19. violette

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar destekleriniz ve verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler.sizlerden duydukça karamsarlığım umuda dönüşmeye başladı.opuyorumnanaktan