izmirli doktor

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve ficipi tarafından 11 Şubat 2008 başlatılmıştır.

11 Şubat 2008
    Konu Sahibi : ficipi
  1. ficipi

ficipi ............... Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşlar ham8leyım ve artık dokora gıtmem lazım.ben izmirde geblık takıbım ve doğumum için doktor arıyorum.gıdeceğim doktorun özeli olsun aynı zmanda hastanadeçalışsın istiyorum kı emeklı sandığından yararlanmak ıstıyorum.tavsıylerınızı beklıyorum kızlar.hadi izmirlilerr.

2. 11 Şubat 2008
  3. bxixdxixxsxxixm

bxixdxixxsxxixm KALBİM EGE' DE KALDI Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Canım ben Müjgan Ertürk diye bir doktora gidiyorum. Muane ücretleri çok iyi. Aynı zamanda Kocaman hastanesinde çalışıyor.İkili Testeleri herkes 270 ytl ye yaptırırken benim doktorum 50 ytl ye yaptırdı. Doğumuda şuan 500 ile 750 arası yaptırıyormuş özel hastanede bir takım şeyleri S.S.K. karşılıyormuş. Ve çok tatlı dilli güzel yüzlü bir doktor....Bir çok kişiden ismini duyarak gittim..

4. 11 Şubat 2008
  5. ficipi

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    teşekkur ederım bıdışım.kocaman hastanesi nerede?sen orada mı yapacaksın doğumu?bır de bu doktorun özel olarak çalıştığı yer neresi?

6. 11 Şubat 2008
  7. bxixdxixxsxxixm

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Kocaman hastanesi basmanede doktorun yeri Alsancakta.Sana yakınsa düşün bence

8. 11 Şubat 2008
  9. bxixdxixxsxxixm

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben orada yapacağım hastanenin ilk iki katı SSK lı lara tahsis edilmiş. Geriye kalan katları özel. Ben gezdim odaları güzel. Kapıları süslü bebek beşikleri var. Tavaleti banyosu var televizyonu buzdolabı oturma gurubu var. Gezmek istiyorsan gezdiriyorlar.

10. 11 Şubat 2008
  11. ficipi

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    aslında bana yakın hafta sonu gıtmek ıstıyorum doktora.muayene ücreti nedır pekı bu doktorun?çok soru sordum ama kusura bakma ıyıce bılmek ıstıyorum gıtmeden önce.bırde testler yapılıyo,ultrasona falan gırılıyor ya bunlar nerede oluyor?

12. 11 Şubat 2008
  13. ficipi

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    hadı kızlar yok mu izmirliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

14. 11 Şubat 2008
  15. bxixdxixxsxxixm

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Canım muane ücreti 100 ytl alıyo benden. Ama bir seferinde alıyorsa ikincide almıyor. ayda bir kere alıyor. Tahlilleride Labraaturada alıyo alsancakta oda Doktor yönlendiriyo. Ultrasaon doktorun içinde zaten. ona ayrı olarak para vermiyon.

16. 11 Şubat 2008
  17. ficipi

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    benım emeklı sandığı sıgortam.acaba kocaman hastanesinden ne kadar fark alıyorlar sezaryen ve normal doğum için var mı bilgin?doktorun adres ve telefonunu rica edeceğim bırde.teşekkurler şimdiden!

18. 12 Şubat 2008
  19. bxixdxixxsxxixm

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    valla o konu hakkında bir bilgim yok. istersen git bir konuş muane ol.. Kocaman hastanesine git ilk. orada müjgan ertürk .. Ona selin kos diye hastanız var o tavsiye etti de konuş. Kartını al randevunu al git bir kere.. ama doğum için çok erken böyle . Ben bile daha doktorumla geçen hafta konuştum.