izmirli hamileler hangi dr hastaneye gidiyorsunuz??

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve burcusb tarafından 4 Şubat 2010 başlatılmıştır.

4 Şubat 2010
    Konu Sahibi : burcusb
  1. burcusb

burcusb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    izmirli hamileler hangı dr veya hastanelere gidiyorsunuz?? bılgı hepimize lazım:)
    dr tavsıyeleri,hastane şikayet veya memnunlugu,ayrıca şu zor dönemde tabiki fiyatları hakkında da bılgı verırsenız sevınırım....

2. 4 Şubat 2010
  3. eliff1980

eliff1980 Kuzular birdi iki oldu Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben 3 ay önce Buca Tıp merkezinde doğum yaptım Doktorum da Aylin Barbaros'tu. çok memnun kaldım. Hamileliğim boyunca da oraya gittim. Doğumum çok güzel geçti. Aylin Hanım çok tatlı biri. Diğer personel de çok ilgili ve işini iyi yapan insanlardı.
    Bence fiyat olarak çok ucuz değil tabi bana göre . Arada daha ucuz birkaç yere muayene oldum, belki değiştiririm diye her seferinde kendi doktorum çok daha iyi geldi bana.

4. 4 Şubat 2010
  5. canan3535

canan3535 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende geçen sene doğum yaptım ege ü. bir profösörün özel dairesine gıtmıstım sermet sağol kesinlile tavsiye ederim ben sezeryandan çıkar çıkmaz ayağa kalkmıştım kımse inanamadı çok iyiydi ama fiyatı çok ucuz değil geçen yıl 180_200 alıyodu

6. 5 Şubat 2010
  7. DUYFER_2006

DUYFER_2006 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    68
    Ödül Puanları:
    153
    bende aylin barbarosda kontrol oluyorum ve çok memnunumm çok ilgili doktorr tavsiye ederimmmm

8. 6 Şubat 2010
  9. burcusb

burcusb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    peki ya fiyatları?? ben basmaneşifaya gidiyorum.normal dogum 600 tl tabı sigortalıya ama isteege baglı sezeryan istersen yada epidural fılan fıyat 1.500 ile 1.800 civarı oluyormuş.hastanede kadın dogumun önundekı danısman kızın söyledııgı bu. saglık problemı nedenıyle zorunlu sezeryan olması ve normal dogumda kı fıyat 600 tl. digerleri için 1500 ten baslıyor...muayne ucretı 46 tl. ultrason dahıl.

10. 6 Şubat 2010
  11. SERBEN

SERBEN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ben özel gazi hastanesine ayşen güçlüye gidiyorum çok memnunum muayene ücreti 22 tl doğum fiyatları da uygunmuş fakat dr çok ilgili hemşireleride tavsiye ederim

12. 6 Şubat 2010
  13. burcusb

burcusb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    uygumus derken canım yaklasık bı fıyattan haberın varmı?? ssk ile anlaşması var dımı gazının??

14. 6 Şubat 2010
  15. ozlemkg

ozlemkg Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben doğan işseverde doğum yaptım 2005 de şimdi yeniden hamileyim ve başka şehirdeyim ancak yine ona gideceğim. ben çok rahat etmiştim. eskiden konak doğumevindeydi şimdi kent alsancaktaymış. haftaya 2 li test için gideceğim. fiyatları çok yüksek değil.

16. 6 Şubat 2010
  17. semami

semami Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108

anlaşmalı olduğu için 22 tl. ben de ayşen hanıma gidiyorum. gerçekten çok ilgili. çiğdem hanım da aynı şekilde ilgiliymiş. personel de çok güler yüzlü. işim bittikten sonra hemşireye hastane odası görmek istiyorum dediğimde hemen 4.kata yönlendirdi. bu kattaki konuştuğum hemşire ve odayı temizleyen kadın bile çok güler yüzlüydü.
    odalar da gayet güzel. bebek gece yanınızda kalıyor. iki kişi refakatçı kalabiliyor.

18. 6 Şubat 2010
  19. burcusb

burcusb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    iyiymiş ya cogu hastane refakatcıya ızın vermıyor . gazinin dogum ucretlerı nasıl acaba???