izmirli hamileler şifa tıp hastanesine giden varmı

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve dilek23 tarafından 4 Mart 2009 başlatılmıştır.

4 Mart 2009
    Konu Sahibi : dilek23
  1. dilek23

dilek23 hayatımın anlamı oğlum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    şifa hastanesi hakkında bilgi istiyorum daha yeni öğrendim hamile olduğumu nereye gideceğimi bilmiyorum ilk haftalarda alttan ulrasonla bakıyorlar mı
    lütfen bilgi istiyorum

2. 5 Mart 2009
  3. byndr

byndr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba dilek23 bende izmirliyim şifa hastanesinde annem anjiyo olmuştu biz o bölümden memnun kaldık ama kadın doğumla ilgili bölüm hakkında bilgim yok

4. 6 Mart 2009
  5. xoxzlem35

xoxzlem35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba dilek...ben 31 haftalık hamileyim.daha önce özel doktora gidiyordum.doğum ücreti çok olunca vazgeçtim.şimdi şifa hastanesinden randevu aldım 17 marta.oraya gidicem nasipse....doktoru daha görmedim ama hastaneyi çok tavsiye ediyorlar....tam teşekküllü olması da büyük avantaj...

6. 6 Mart 2009
  7. dilek23

dilek23 hayatımın anlamı oğlum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    saolun arkadaşlar daha önce bir düşük yaptığım için korkuyorum alttan bakmalarını istemiyorum Çok üzgünüm çoook

8. 7 Mart 2009
  9. xoxzlem35

xoxzlem35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu arada dilekçim şunu da söyliyim görümcem 2.bebeğinde ilk olarak şifaya gitmişti.ve vajinal ultrason ile bakmak istemişler.görümcem de baktırmak istemedi.bu durumdan çok rahatsız olduğu için bi daha da gitmedi...bilgin için söyliyim dedim...

10. 30 Nisan 2009
  11. haleee

haleee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben 1 ay önce basmane şifada dogum yaptım kalabalıgı hariç çok memnun kaldım.okadar kalabalıkki normal dogum yaptıgım için 1 gece bile yatmadım.ayrıca hamileligin başındada alttan muayene falan yok.fiyatlarda çok uygun

12. 5 Mayıs 2009
  13. ayse48

ayse48 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    bende 16 haftalık hamıleyım ıkız bebeklere smyrna ya gıdıyorum muhtesem bır yer odalar denız manzaralı acayıp temız ınternet sıtesı var bır bakın ıstersenız dr evrım berbereoglu muhtesem bır kadın bıkmadan usanmadan butun sorularıma cevap verıyor

14. 7 Mayıs 2009
  15. ddemir

ddemir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba..Halamın kızı orda kontrollerine başlamıştı..Başta çok iyiydi diyor, sonra devamlı paracı olduklarını söyleyip bıraktı. Bende hamileyim tekrar araştırdım Şifayı, yakın zamanda doğum yapan bir yakınımızi sezeryanda anestezisini düzgün yapamamışlar..bayağı uğraşıp uyuytmuşlar..memnun değildi..duyduklarım böyle. Ben kendime yer bulamadım hala o ayrı

16. 20 Mayıs 2009
  17. minuk

minuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    alttanmuayene ediyorlar ama bence korkulacak bir şey yok. Şifaya hiç gitmedim amabende hamileyım 2 hafta sonra doğum yapacağım eger evin üçyola yakınsa egepol hastanesine git ben cok memnunum gönul rahatlığı ile tavsiye ederim

18. 11 Mayıs 2011
  19. tutkumavi

tutkumavi 0 km bir ruh istiyorum Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    43
    basmane şifa hastanesinin kadın hast.ve doğum bölümünü kimseye tavsiye etmem.ben ilk muayeneme gittigimde çok korkuyordum.onca para veripte gördügüm muamele karşısında şok oldum.doktorun kapısında tam 5 saat sıra bekledigim yetmezmiş gibi korkudan titrerken muayenemde canımı yakıp oldu bittiye getirmesi,muayene süremi 5 dakikadan fazla tutmayışı,yanımdaki hastaya yazacagı reçeteyi bana yazmak üzereyken son anda uyarmam,benim adımı sürekli başkasınınkiyle karıştırması,ve aslında gerek olmayan küçük bir operasyon için benden çok uçuk bir mebla para istemeleri beni çileden çıkardı hemen doktorumu ve hastanemi değiştirdim...yeni doktorum bugün aslında operasyonluk bir durum olmadıgını,olsa bile çok düşük bir ücret karşılıgında yaptıklarını söyledi..hem madden hem manen sömürülmekten kurtuldum...bir daha asla güvenipte gitmem...üstelik ilk gittigim gün bir kadının doğum sancısı başlamıştı ve kadın yanımızdaki koltukta sancı çekiyordu.ne doktoru geldi ne de alıp müdahale ettiler!umarım doktoru müdahaleye yetişmeden koridorda doğurmamıştır!!!