izmirli ikiz anneleri

Konusu 'İkiz gebelik ve çoğul gebelikler' forumundadır ve ayxixxsxxixxgxxixm tarafından 3 Haziran 2008 başlatılmıştır.

3 Haziran 2008
    Konu Sahibi : ayxixxsxxixxgxxixm
  1. ayxixxsxxixxgxxixm

ayxixxsxxixxgxxixm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar 11 haftalık ikiz annesiyim ilk mikro denememmde kaldım çok şükür dr bu haftalarda ikili test yapmamı önerdi ama her yerde ikizlere bakıllamıyormuş sanırım ege üniverstesininde şu an kit yokmuş nezaman gelceği belli değilmiş dokuz eylülde 1 ay sonrasına gün veriyor o da çok geç sizler nerelerde kaça yaptırdınız yardımcı olursanız sevinirim:KK46::KK46:

2. 1 Aralık 2008
  3. bebixsxko

bebixsxko DORUK EGE...BEREN SU Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    selam bende ikizlerime hamileyim 9 haftalık benimde 2 hafta sonta yapılacak ama drum muaynanesinde yapacak senin micro yapan drun ilgilenmiyecekmi seninle izmir şifada yapıyolar canım istersen bir görüş çok öptüm

4. 2 Aralık 2008
  5. e-u

e-u Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende 7 aylık ikizlerime hamileyim.benim özel hastanede yapıldı 2 li testim.60 ytl civarı bişey vermiştim.onlarda özel laboratuara yaptırıyor.bir sorun yaşamamıştım.sağlıklı gebelikler inş.

6. 3 Aralık 2008
  7. Ruzgarim

Ruzgarim <a href="http://lilypie.c Üye

Beğenildi:
    53
    Ödül Puanları:
    113
    Canim ya senin enson adet gunun ilk gunu hangi gune geliyordu.Bende gecen sene bu zamanlar 8-9 hftalik hamileydim benim dogum zamanimi 12 temmuz 2008 demislerdi.Gerci 5 hfta erken dogurdum.Umarim fazla bulantin yoktur.

8. 4 Aralık 2008
  9. bebixsxko

bebixsxko DORUK EGE...BEREN SU Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim son adet tarihim 30 eylül şuan 9+2 yim tatlım allahım inşallah banada nasip eder doğurmak bulantım bugün başladı ama inşallah devam etmez çok güzel bi duygu dimi kucağına alıncakaydirigubbakcemile5

10. 5 Aralık 2008
  11. Ruzgarim

Ruzgarim <a href="http://lilypie.c Üye

Beğenildi:
    53
    Ödül Puanları:
    113

Hemde ne buyuk mutluluk tum yasadigin zorluklari unutuyorsun.ben gecen sene bu zamanlar kolumda serumlar bacagimda bulanti onleyici seruma benzer biseyle geziyordum.Sirf yorulmamak icin konusmuyordum bile hehehe simdi ise bebek pispisliyorum.

12. 19 Aralık 2008
  13. EU1

EU1 Guest

merhaba arkadaşlar bende ikiz annesiyim bir kızım bir oğlum var. ikiz bebişinin olması zor olduğu kadar güzel. allah herkesein yavrusunu sağlıkla kucağına almayı nasib etsin. ben zor bir hamilelik geçirdim ve 5 hafta erken geldi bebişlerim şu anda çok şükür iyiler. hepinize kolay gelsin duble anneler

14. 29 Aralık 2008
  15. Starimu

Starimu Tosbaam abi oluyor :) Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    merhabalar ..ben de ikiz anne adayıyım ..ikili test ikiz bebeklerde sağlıklı sonuç vermediği için bir çok dr. özellikle de tüp bebek dr.u bu testtlerin yapılmasına karşı . ense kalınlığı vb.ölçümlerde sorun olursa amniyosenteze baş vurableceklerini söylüyorlar.
    ben takplerim için irenbeye gidiyorum ..
    hepimize sağlıklı bir süreç ve kolay doğumlar diliyorum ..
    bebeişlerini düyaya getirenl annelere de tecrübelerden yararlanalım diyorum :KK66:

16. 1 Ocak 2009
  17. emelyilmazikiz

emelyilmazikiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

benimde ikizlerim var.hemde 6 yaşında.arkadaşlar amniyosententez yaptırmanızı önermiyorum.bebişler için zararlı olabilir.ben izmirliyim ama doğumumu bodrumda yaptım.dr.um süperdi.çok küçük ve zamansız doğan yaramazlar ne yoğun bakımda nede küvezde kaldılar.doktorlarınıza danışın bana hamileliğimde haftada 2 gün sabah akşam kortüzon iğneleri vuruldu.anne karnında bebişlerin akciğer gelişimine yardımcı oluyor.allah hepinize yardım etsin hem çok zor hemde çok ama çok mükemmel bir duygu çocukları kucağınıza aldığınız an varya her şeye değer.kaydirigubbakcemile kaydirigubbakcemile kaydirigubbakcemile

18. 15 Ocak 2009
  19. beratti

beratti Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2.256
    Ödül Puanları:
    238
    Slmlar.. 3.5 aylik erkek ikiz annesiyim.Cok rahat bir hamilelik gecirdim,38+3 de sezeryanla dogum yaptim.Herkeze saglikli ,mutlu hamilelik diliyorum Allah bebislerinizi saglikli bir sekilde kucaginiza almanizi nasip eder insallah..