izmirliyim 23 haftalık hamileyim doktorum hakkında sorum var yardımcı olur musunuz?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve PLIN tarafından 28 Haziran 2010 başlatılmıştır.

28 Haziran 2010
    Konu Sahibi : PLIN
  1. PLIN

PLIN annesinin durusu Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    mrhb.arkadaşlar ben 23 haftalık hamileyim. Hamileliğimin başından itibaren buca yeni doğum hastanesinde doktor şinasi kılıç beye muayene oluyorum doktorumdan çok memnunum fakat özel muayenehanesine gitmek istedim daha yakın olabilmek sorularıma daha deteylı cevap alabilmek için fakat doktor yeni yasalar gereği muayenehaneyi kapatmış şimdi duydumki tahir özgüder adında bir doktor varmış ve o hem hastanede çalışıyormuş hemde muayenehanesi varmış hastası olan varsa yardım eder misiniz nasıl bir doktor ve hastanede daha ne kadar çalışacak benim doğumuma 4ay var eğer hastaneden ayrılacaksa boşuna özel muayenehanesine gitmeyeyim şimdiden yardımlarınız için teşekkürler

Son düzenleme: 28 Haziran 2010
  2. 28 Haziran 2010
  3. yeldacinar35

yeldacinar35 küçük adamım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben 3.5 ay önce doğum yaptım doktorum Tahir beydi kesinlikle gitmeni tavsiye ederim süper bir doktordur kendisi ben çok memnun kaldım hastanede ne kadar çalışacağı hakkında bir bilgim yok bizim buca kadındoğum hastanesi diye topiğimiz var orda halen Tahir beye gitmekte olan arkadaşlarımız var onlardan hastaneden ayrılıp ayrılmayacağını öğrenebilirsin

4. 28 Haziran 2010
  5. PLIN

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    çok teşekkür ederim canım allah bebeğine uzun ömür versin ben doğumumu o hastanede yapmak istiyorum ama doktorun özelinede gitmek istiyorum insallah olumlu sonuç alırım

6. 28 Haziran 2010
  7. yeldacinar35

yeldacinar35 küçük adamım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    sağol teşekkür ederim bildiğim kadarıya 1 yıl içerisinde tercih yapma hakları var dediğim gibi bizim topiğe gelirsen tahir beye giden arkadaşlar sana sorunun yanıtını verirler

8. 28 Haziran 2010
  9. Azize45

Azize45 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    196
  10. 28 Haziran 2010
  11. bskozberk

bskozberk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    cnm yalnız haberin olsun hastahanede çalışan dooktorlar artık özel muayenehanede çalışamıcak artık hepsi kapatmak zorunda ve kapatıyorlar.yani o doktora da gitsen yarı yolda kalırsın.

12. 28 Haziran 2010
  13. PLIN

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    bende o yüzden kararsızım canım boşuboşuna özeline gidip para vermek istemiyorum eğer hastanede doğum olacaksa özele gitmek istiyorum

14. 28 Haziran 2010
  15. bskozberk

bskozberk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    cnm benimde eşim izmirli ben aydınlıyım doğumu aydında düşünüyordum.bizimde aydında devlet kadın doğum hastahanesi var orda çok iyi bir dr var ama bende vazgeçmek zorunda kaldım özel muayanehanesi kapattı bende devlette görünmek istemiyorum mahşer yeri gibi oluyor bilirsin.bende özel nysa kadın doğum hastahanesine gidiyrm artık napim zorunlu((

16. 29 Haziran 2010
  17. yesimpk35

yesimpk35 meleğim ve canım oğlum... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba ben tahir beye gitmiyorum fakat benim dr la konuştuk chp bu karara tepki göstermiş ve şu an tam kesin değimiş en az 1 sene böle devam ederiz daha dedi bilginize...