izmit ilgi cocuk hastanesi

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve ilkerim tarafından 23 Haziran 2010 başlatılmıştır.

23 Haziran 2010
    Konu Sahibi : ilkerim
  1. ilkerim

ilkerim herşşeyim benim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar bebegimi acile kucagımda baygın götürdüm rutin kontrolede götürüyordum o berbat hastane cocuk baygın yok şurya yok girş yaptırın yok burda sünnet var hemşirelerde cafede oturuyor size tavsiyem gitmeyin benim başıma geldi sizinde gelmesin ordan yuvam akarcaya gittim hemen içeriye aldılar çoook memnun kaldım o hastaneye gitmeden iyi düşünün derim aaa bide bu olaylardan drların haberi yoktur herhalde tamamen calışanların sorumsuzlugu

2. 23 Haziran 2010
  3. Sezen

Sezen O, Artık Anne:)) Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    ah ben bu hastane hakkında iyi bişey duysam dişimi kırıcam zaten hiç gitmedim gitmeyide düşünmedim akademiden memnunum bende 3 kere gece 2 civari acile gittik o kadar güzel ilgilendilerki hava vermek için 4. kata odaya bile çıkarttılar burda rahat edemezsiniz diye tabi birazda doktorumuz sayesinde doktorumuz adını söyleyince daha bi seferberoldular

doktorumuzda herzaman dile getirirdi acil doktorlarıma güvenim tamdır bişey olursa tereddüt etmeyin gelin diye acaba diye gittim ama iyiki diye çıktım hastaneden

4. 23 Haziran 2010
  5. ilkerim

ilkerim herşşeyim benim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım akademideki dr adı ne ?