İzmit/Kocaelide oturupta bebek için koşuşturan arkadaşlar tavsiyelerimizi paylaşalım

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve siyasiya tarafından 27 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

27 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : siyasiya
  1. siyasiya

siyasiya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    düşündümde o kadar aynı problem ve duyguları yaşıyoruz ki,aynı ilde olan arkadaşların faydası birbirine çok olur ..
    ne rahatsızlığımız olursa olsun konu bebek ise; neler yaşıyoruz ve nerelere gidiyor tedavi oluyoruz,bu süreçlerdeki duygularımız neler,beraber bu süreci paylaşalım ileridede bebeklerimizle arkadaşlıklarımız olur diye umuyorum herkese hayırlı olsuna.s.

2. 27 Ağustos 2010
  3. siyasiya

siyasiya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    hadi bayanlar ...:eek:

4. 31 Ağustos 2010
  5. izmitliii

izmitliii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bende siyasiya gibi düşünüorum en önemliside doktorlar hakkında birbiirmize çok destğimiz olacağına inanıyorum bu arda bende düşük yaptım ve doktorum ilk adetin kırk gün sonra olcak ondan sonra tekrar deneyebilirsin demişti ama çok araştırdım rahimin toplanması için 3 ay bekleyin diorlar bu konu hakkında bilgisi olanların lütfen yardımcı olmasını istiyorum..

6. 31 Ağustos 2010
  7. siyasiya

siyasiya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    hoşgeldin cnm umarım,böyle kocaeliden birbirimize yardımcı olabileceğimiz başka arkadaşlarda katılır,geçmiş olsun,içini ferah tut herşey yoluna gircektir.bende biraz beklemni öneririm ,tabi bilen bririleri varsa onlarda paylaşırsa daha doğru olur.opuyorumnanaktan sen neresindensin kocaelinin?

8. 31 Ağustos 2010
  9. siyasiya

siyasiya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    cnm az evvel okudum biryerde hemen yazayım dedim ebe hemşire yazmış,kürtajdan sonra rahim duvarı zarar görürmüş yenilemesi 3 ayı bulurmuş,hamile kalınca bebeğin iyice yerleşebilmesi için beklemek en doğrusu olur diyordu,,

Bu arada kocaelide doktorundan memnun olanlar varsa paylaşırsa sevinirim,bende şuan ovitrelle çatlatma iğnesiyle hamilelik olmasını bekliyorum..

10. 13 Eylül 2010
  11. palette

palette "El-Hafız" isminle koru.. Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    merhaba arkadaşlar.. ben gölcükte oturuyorum. aile tıpta funda ulay hanımdan çok memnunum. çok rahatım ve maddi olarak hiçbir çıkarının olduğunu düşünmüyorum...eşi numan beyden de çok memnun olanları duydum. ama onda hiç muayene olmadım.. ben 2sini öneriyorum size..

izmitli;

ben pko hastasıyım, 1 kere hamile kaldım ama düşükle sonuçlandı... düşükten sonra funda hanımda muayene oldum ve bana 3 ay korunmamın faydalı olacağını söyledi.. rahim kendini anca toparlar dedi.. bence sende 3 ay bekle cnm.. çok tavsiye edilen birşey değil kürtaj ve düşükten sonra hemen hamile kalmak..

12. 14 Eylül 2010
  13. siyasiya

siyasiya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Öncelikle hoşgeldin palette,bende aile tıpta Faruk beye gidiyorum onunda methini çok duydum,şimdilik çok memnunum hastaneyide çok beğendim ben gölcükte değilim ama,senin sorun ne arkadaşım bunlarıda paylaşalım istiyorum,,a.s.

14. 14 Eylül 2010
  15. siyasiya

siyasiya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41

16. 14 Eylül 2010
  17. palette

palette "El-Hafız" isminle koru.. Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    hoşbulduk cnm evet 3 aydır korunmuyoruz bu ay 4.ayım... yumurtalıklarımdaki kistler büyümüş biraz adetlerin düzeni iyice bozuldu sivilce fln bastı suratıma.. bu ay bayram yüzünden ilaç tedavisine başlayamadım funda hnm bu ay da korunmayın bir daha ki adetine gel ilaç tedavisine başlarız dedi.. bende bu ay soğan kürüne başladım.. fayda eder inşallah.. senin problemin neydi?

18. 14 Eylül 2010
  19. siyasiya

siyasiya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    bana 3 yıl önce bilinmeyen kısırlık teşhisi koydular,eşimde varikosel çıktı o ameliyat oldu ve değerleri şuan çok çok iyi,bu ay tedavi olma kararı aldık,erteliyorduk belki kendiliğinden olur diye,dr,Faruk bey başta pko ya benzetti ama değil dedi takip yaptıkça,yinede kilo almamı istemediği için şu glucophage ilacını verdi onu sabit herhalukarda içiyorum,ve klomen kullandım ağustosta adetimle beraber başladım ç.iğnesi vuruldum doğal yoldan ilişki ve şimdi beklemedeyim,yumurtamda oluşmuştu zaten birçok dr.bana olmaması imkansız diyordu belki tutunamama sorunu olabilir diye düşünüyorum,sanırım bu yüzden olcak dr.da bana progestan ve estrofem verdi adet olmazsan 20 sinde gel dedi,17 ağustosta adet olmuştum aslında şuana kan tahlii ypsam anlaşılır aeyvahedigeldismilema beklmek tarfatarıyım böyle benimde ...