izmit özel konak hastanesinde silikon yaptıran var mı?

Konusu 'Meme Estetiği' forumundadır ve ebruli83 tarafından 19 Ocak 2010 başlatılmıştır.

19 Ocak 2010
    Konu Sahibi : ebruli83
  1. ebruli83

ebruli83 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar slm..bende göğüslerime silikon takırmaya karar verdim.acaba aranızda izmit konak hastanesinde doktor hasan mete aksoy'a ameliyat olan var mı?

2. 20 Ocak 2010
  3. asdfgh789

asdfgh789 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben yaptırmadım ama yaptırmayı düsünüyorum ve kocaelindeki doktor ve hast hakkında hiçbir bilgim yok bir ara konu acmıstım ama hic cevap alamadım. sanırım hastanenin sitesinden doktora soru sorabiliyorsun canım

4. 20 Ocak 2010
  5. ebruli83

ebruli83 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    doktor hakkında bilgi almak istemiştim ona ameliyat olan vardır belki diye cnm.sonradan hiç bir sorun yaşamayacağımı bilsem yarın gider yaptırırım ama doktorun nasıl olduğuda çok önemli.inşallah birileri vardır burda ona ameliyat yaptıran..

6. 26 Ocak 2010
  7. izmit_41

izmit_41 kirlideğil,yaPASyatozdu Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Ben silikon taktırmadım Mete Bey'e ama küçük bir işim düştüğü için kendisiyle görüşmüştüm. Doğrusunu istersen ben direk gözü kapalı kendimi ona teslim etmektense, ille de ızmit'te silikon taktırmayı düşünseydim, piyasayı alt üst eder öyle karar verirdim. Acıbadem Hastanesi dahil, Ünibel'deki profesöre kadar hepsiyle görüşür öyle ameliyat olurdum. Bu tarz ameliyatların iyi araştırma gerektirdiğini nasılsa söylemeye gerek yok.

8. 27 Ocak 2010
  9. ebruli83

ebruli83 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende zaten daha yeni karar vermiş durumdayım silikon konusunda.ve doktor araştırmasının daha en başındayım.tabiki pat die gidip ona yaptırmayacağım.önceki mesajlarımda da belirtmiştim doktor seçiminin önemli olduğunu..yinede fikirleriniz için teşekkürler fakat bende zaten bunların hepsini düşünüyorum..

Son düzenleme: 27 Ocak 2010
  10. 6 Şubat 2010
  11. my_babe

my_babe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben acıbadem hastanesinde abdullah etöz'e oldum. hastane iyi, doktor da teknik olarak iyi ama öyle aşırı ilgi bekleyen bir tipsen çok ilgili sayılmaz

12. 12 Şubat 2010
  13. AYXSXEGXUXL41

AYXSXEGXUXL41 me and my pleasure.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    abdullah etözü gördükten sonra zaten arkadaşın çok fazla ilgi isteyeceğini sanmıyorum..

14. 24 Şubat 2013
  15. almari

almari Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    16
    Merhaba,

izmitte özel hastanede meme protezi (silikon) ameliyatı olmak istiyorum. önerdiğiniz bir hastane/doktor adı var mı? Fiyatı ile paylaşırsanız sevinirm

16. 9 Ağustos 2014
  17. princess_viona

princess_viona Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Akademi Hastanesinde Yasin Ünalı bir araştırın derim.

18. 8 Şubat 2015
  19. cemiles

cemiles Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    6
    merhaba ben de doktor araştırıyorum geçen hafta Dr.Nurgül Altuntaş ile görüştüm netten araştırırken bugün tesadüfen bir hastasıyla tanıştım içimi çok rahatlattı. Zaten doktor hanım çok ilgili çok net , bilgilendirmesini çok beğendim, güven verdi bana ameliyattan çok korkuyorum herkes farklı şeyler söylüyor. Bugün işlemi yaşamış birinin ağzından duymak beni rahatlattı. Büyük ihtimalle iki hafta içinde ameliyat olacağım, olduktan sonra da deneyimlerimi heryerde paylaşmak istiyorum çünkü hemen bu sitelere bakıyoruz:))) Dr.Nurgül Altuntaşa başküyütme yaptıran var mımı??