İzmitli Anneler Fikir Alış Verişi Yapalımmı ?

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve Sezen tarafından 6 Kasım 2009 başlatılmıştır.

6 Kasım 2009
    Konu Sahibi : Sezen
  1. Sezen

Sezen O, Artık Anne:)) Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    evet yine benopuyorumnanaktan

kızlar gebelik bölümünde hamişlere seslenmiştim şimdi ise annelere sesleniyorum bebeğimizin bezinden oyuncaklarına cicilerine anakucagına arabasına doktoruna vs vs vs herşeyini burada paylaşalım soralım cevaplayalım hadiyin kızlar
    ben oğlumu akademi hastanesine hülya hanıma götürüyorum sizler nereye götürüyosunuz
    en ucuz bezler hangi markette hani alışveriş merkezinde biz gimpadan alıyoruz zaman zamanda özdilekten daha ucuz yerler varsa paylaşalım
    ayrıca en ucuz ıslak mendil sanat sokağındaki küçük dükkanda hani kapı girişinde saç boyası makyaz maslemesi filan var işte oraasııhihoyyyt

2. 6 Kasım 2009
  3. AYXSXEGXUXL41

AYXSXEGXUXL41 me and my pleasure.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    mrb cnm.msn de denk gelemiyoruz artık.iyisimi burdan dvm edelim..ben bu ay poyraz'ı rotavirüs aşısının 2.dozu için doktora götürücem.ama kime gideceğimi bilmiyorum..bebek bezini, ıslak mendili falan genelde oturduğum yerdeki marketlerden alıyorum.büyük marketlerden alıncada çokta fazla fark olmuyor açıkçası aralarında..

4. 8 Kasım 2009
  5. Sezen

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    evet cnm pek açamıyorum ben artık maalesef oğlum hala uyku düzeni kuramadı kendisine akşama kadar şekerleme yapıyo 30. dk uyuyo sonra cin gibi açıyo gözlerini napıcam bilmiyorum

sen hala doktor bulamadınmıı valla canım kocişini ikna et hülya hanıma gel asla pişman olmazsın bi çok kişi tanıdım yalcından hülyaya geçiş yapan :)

6. 8 Kasım 2009
  7. AYXSXEGXUXL41

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Valla kararsızım cnm yaa doktor konusunda.konağa gideyim diyorum bu kez..orda otoparkta var araba derdiyle uğraşmam.akademinin tam karşısındada otopark var ama ordada 2 saat yer bulamıyorsun sonra hastanedeki sıran geçiyor.bu yüzden bikez yalçın beyden azar işitmiştik:)ilgi hastaneside çarşıda olduğu için park sorunu var.ordada sorun yaşadım.bu sefer konağa gidicem galiba..bakalım..ömerciğe bak sen,demek bütün gün şekerleme yapıyor:)

8. 8 Kasım 2009
  9. Sezen

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    ilgiyi tavsiye etmiyorum kimseye zaten ablam götürmüştü burdanda bi kaç akadaş götürdü çocuklarını kimse memnun değil
    akademide sıraya gelince hülya hanım öyle sorun filan yapmıyo evet yalçın bey bu konuda biraz titizmiş hemşiresi başkasına söylerken duymuştum sırayı kaçırtmıyomuş zaten hülya hanım mikrobik hastaları gurup halinde aldıgı için sıran gelsede bazen bekliyosun senden son gittiğimizde öyle yaptı bizi bekletti mikrobik hastalarını aldı sonra odayı 5 dk havalandırdı bizi öyle aldı içeri ve durumu izah etti neden beklediğimizi
    konağa gelince evet halil bey varmış orda çok iyi diyolar ablam ist de doğum yaptı oda otopark sorunu yüzüden konaktan randevü aldı ama o kadar çok hasta vardıki dedi işlem yaptırmadan cıktım dedi oda hülyaya gidiyo
    sakın illede hülya diye baskı yaptıgımı sanma canım ben bildiklerimi paylaşıyorum

10. 8 Kasım 2009
  11. Sezen

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    bu arada poyraz efendiyi gıdısından öp benim için :))

12. 8 Kasım 2009
  13. AYXSXEGXUXL41

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    yok cnm neden yanlış anlayım,burda fikir alışverişi yapıyoruz..oraya gitmeme sebebimi biliyorsun.yandaki yalçın bey:)eşime tanımaz,tanısada anlasın ondan memnun kalmadığımızı diyorum eşim anlamıyor hayır diyor.o yüzden yani sırf ..
    poyraz tam gıdılı oldu senin için rahatça öpebilirim gıdısından şişko patatesimi..sende ömerciği kocaman öp benim için..ne kadar heyecanlıydık yaa hamileyken hatırlıyormusun?şimdi onları kucağımıza aldıkta onlardan bahsediyoruz:)
    bu arada topicte bi ikimiz varız.bakalım yeni arkadaşlar ne zaman gelecek?

14. 8 Kasım 2009
  15. Çenebaz

Çenebaz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ben o tontişlerinizin ikisinin de gıdısını yirim :asigim:
    ben de izmitliyim ama anne değil anne yarısıyım kızlar :)
    5 yaşında yeğenim var, 5 yıldır doktoru Suat Bey, Umut Tıp'taydı önceden, şimdi muayenehane açmış yeni, ablam çok memnun
    kendisi gibi temkinli olduğundan sonırım :))

16. 8 Kasım 2009
  17. AYXSXEGXUXL41

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benneyaptımki

18. 8 Kasım 2009
  19. Çenebaz

Çenebaz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    hoşbuldum ayşegülcüm :)

umut tıp merkezini biliyorsan, ordan halkevine doğru azcık yürüyünce yukarı çıkan araların ilkiydi sanırım, o arada bir binada canım, suat gürkan adı...

sonra ablama tam adresini sorarım ama oralarda sorsanız bulunur eminim