izmitli hamişler

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve zumra84 tarafından 26 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

26 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : zumra84
  1. zumra84

zumra84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ben 33. haftamdayım doğum açok az kaldı vve ben doğumu nerede gerçeklerştireceğime karar veremedim. akademi hastanesinde nuri beye gidiyorum ama doğum konusunda endişeliyim doğal doğum olucak inş ama ben nereye gidicem yardımlarınızı bekliyorum.

2. 26 Ağustos 2010
  3. missgrafik

missgrafik facebook.com/sirinfikirleratolyesi Üye

Beğenildi:
    173
    Ödül Puanları:
    123
    merhaba sana tavsiyem doktorunuda hastanenide değiştirme 28 gün önce akademi hastanesinde evrim hanımla dogum yaptım hastaneden de doktorumdan da hemşirelerden de özellikle gülten hemşireden cok memnun kaldım ayrıca nuri beyden de bütün hastaları çok memnun için rahat olsun... hayırlı doğumlar...

4. 26 Ağustos 2010
  5. zumra84

zumra84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    eşim zaten hep akdemiyi düşündü ama ben baştan beri hep kararsız kaldım doktropuma çok güveniyorum ama herhangi bi aksilik olur diye endişeliydim. doğum ücretlrei konusunda normal 490 sezeryan 680 demişlerdi tabii ssk için ücretlendirme bu. temmuz sonunda bi arkadaşımda orda doğum yaptı oda memnun ama ben işte bebkte tyada bende bi sorun olursa diye hep tedirginim 2 günden fazla yatışlarda ek ücret veriliyormuş sanırım bilgilendirirsen memnun olurum teşekkürler.

6. 27 Ağustos 2010
  7. missgrafik

missgrafik facebook.com/sirinfikirleratolyesi Üye

Beğenildi:
    173
    Ödül Puanları:
    123
    o korku hepimizde oluyor zaten merak etme olacağı varsa başka hastaneyede gitsen olur zaten Allah a emanet de duanı et hayırlısıyla kavuş yavruna... çocuk doktoru olsun hemşireler olsun herkes çok ilgili ve takipteler...ben yakınlarıma anlatıyorum hastanedeki ilgiyi herkes şaşırıyor biz doğumlarımızda hiç öyle şeyler görmedik diyorlar... ben sezeryan oldum 680 ödedik 3 gün 2 gece dahil bu fiyata aynen 3. gün çıkardı doktorum zaten normal dogumlarda bazen aynı gün olmadı ertesi gün kesin cıkarıyorlar merak etme ama orda hemşirelerin ne derse yap bana gece uyumak yok saat başı kalkıp yürü dediler hep yürüdüm sabaha kadar eve geldikten sonra bhiç yatmadım çok çabuk toparlandım... merak ettiğin bişe olursa sölerim gene...

8. 27 Ağustos 2010
  9. zumra84

zumra84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    çok teşekkürler bu arada bebişin gelmiş gözün aydın sanada geçmiş olsun bebişin cinsiyeti ne benim oğluşum olucak allahın izniyle allah bebişine sağlıklı uzun ömürler versin. inş ben doğal doğumla sonuçlandırıcam gebeliğimi senin neden sezeryan olmuştu..

10. 27 Ağustos 2010
  11. ozebus_41

ozebus_41 KocişininBöcüğü Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    ben elazıgdayım ama aılem kocaelıde... dogumum kasımda ve bende doguma kısmetse kocaelıye gelıyorum eylulde... bende cok kararsızım nerde yapacagım konusunda... ınsallah baska aklternatıfler bulabılırım burada...

12. 27 Ağustos 2010
  13. ozebus_41

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaslar bu akademı hast de ssk dısında özel ucretı bılıyor musunuz,yazar mısınız acaba???

14. 28 Ağustos 2010
  15. zumra84

zumra84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    seninde doğuma az kalmış hayırlısıyla inş. akademi hastanesinin web sitesindekide noyu arayıp öğreenbilirsin tabii doğumu özelde düşünürsen sağlık güvencen yok sanırım buyüzden ücret konusunda bilgi veremicem ama aradığında söylüyolar zaten oda muayne ücretini doğum ücreti için hastanenin muhasebesine gitmen gerekli gerekli bilgiyi verirler canım ...yine görüşürüz..

16. 28 Ağustos 2010
  17. ozebus_41

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    tesekkur ederım canım... saglık guvencem var ama özeller suan sadece bızı kabul etmıyorlar maalesef...
    gıdınce dırek soylemıyorlar ılla doktora muayene olmam gerekıyormus onla konusmam gerekıyormus buda bır garıp... eger ogrenırsenız buraya bana yazarsanız cok sevınırım cunku bulundugum yerde tlf cekmıyor telekomda yok...
    tekrardan saol cnmmm