jaluzideki yağ lekesi:(

Konusu 'Faydalı Bilgiler' forumundadır ve Patricia tarafından 12 Aralık 2008 başlatılmıştır.

12 Aralık 2008
    Konu Sahibi : Patricia
  1. Patricia

Patricia sil baştan başlamak gerek Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar ya tekrar merhaba, benim bir sorunum var.
    ocağım tam camın altında. eşim ben şehir dışındayken kızartma yapmış(aklınca)ama her yerde sertleşmiş yağ damlaları, lütfedipte sıcakken silmemiş. neyse her yeri cifle ovdum cıktı ama tek sorun. hemen ocağımın orda olan camdaki jaluzim, ondakılerini çıkartamıyorum çünkü incecik bir plastik olduğu için bastirarak ovamıyorum. hatta birtanesinin ucundan kırdım silicem diye.
    şöyle bir ürüne ihtiyacım var. fıs fıs gibi, yağ lekesinin üstüne sıkayım, sonra hafıf bastırmadan bir bezle silince çıksın yağlar. varmı kızlar böyle bir temizleyici, özellikle yağ için?????:enbuyukkk:

2. 2 Ocak 2009
  3. animalinstinct

animalinstinct Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    canım cillitbang var sprey seklinde.o işini görür.bide öle yüzeylerde yada parcalarda her zaman arasından elinle destek yaparak sil.zarar veermemiş olursun..a.s

4. 7 Ocak 2009
  5. bektaxsx

bektaxsx Guru Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    286
    mr muscle çok güzel mutfakta şiddetle tavsiye ederim. Sıkın sıcak sula silin durulayın en ağır yağı kiri çıkartıyo.

6. 21 Ocak 2009
  7. TlyRose

TlyRose Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kesinlikle cillitbang işini görür bende mutfak dolaplarımın üzerine sıkar biraz beklerim sonra bi bezle silerim yağ lekesi fln hiç bişey kalmaz. jaluzidede işe yarayacaktır eminim