Janson Beckett

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve aleaiactaest tarafından 15 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

15 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : aleaiactaest
  1. aleaiactaest

aleaiactaest Guest

Arkadaşlar bu markanın ürünlerini kullananlar var mı aranızda? bu markayı yaklaşık bir aydır araştırıyorum. yabancı sitelerde, yerli sitelerde... tek bir olumsuz yoruma rastlamadım. özellikle alphaderma c ve c&c serum çok beğeniliyor. içerisinde çok etkili maddeler var ki argireline gibi.. ve tanıtımı ilgimi çekti, çok iddialı ve piyasadaki işe yarar tek marka imajında.. ben de almayı düşünüyorum. inşallah bi yararını görürüm.

2. 31 Ekim 2009
  3. mert

mert Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    ben de merak ediyorum bu markanın etkisini.nicholas perricone un ürün içerikleri ile aynı.zaten içerikleri kanıtlanmış etki yaratıyor.kullanan var mı bu sitede?

4. 5 Kasım 2009
  5. fk3009

fk3009 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bana bi eczacı tavsiye etmişti.Güneş koruyucu alıcaktım.istediğim marka yerine bu markayı önerdi.günde bi kez sürüyosun tüm gün koruyo demişti.
    Pek bi övmüştü ama ben markayı tanımıyodum çok fazla diye almamıştım.
    Baya bilinen bi marka ama fiyatlar yüksek olduğundan çok duyulmamış..
    Ben kullanmadım ama iyi diye duydum paylaşmak istedim:)

6. 29 Ocak 2010
  7. TRTHD

TRTHD Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    kullanıpta memnun olan varmııı?????

8. 16 Mart 2010
  9. mert

mert Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    hiç cevap veren yok. demek kimse kullanmıyor.

10. 14 Ekim 2011
  11. AsiAsya

AsiAsya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhaba, biraz geç bir cevap olacak ama ben bu markanın ürünlerini yaklaşık 4 yıldır kullanıyorum. Ben de ilk olarak 4 yıl önce bir eczanenin tanıtım gününde duydum markayı. O gün uygulama yapıldı cildime. Daha ilk kullanımda bile farkını hissettim. Daha sonra almadan önce uzun uzun internette araştırdım markayı. Türkiye için yeni olmakla birlikte ABD'de uzun yıllardır bilinen bir markaymış. Ancak fiyatları çok yüksek olması nedeniyle hemen alamadım. Yine uzun araştırmalar sonucu ABD'den bir siteden sipariş ettim. Türkiye'de ki fiyatlara göre 3'te 1 fiyata tüm ürünleri temin ettim. O günden beri kullanıyorum. Çok ama çok memnunum. Değiştirmeyi düşünmüyorum ama son gümrük yasasından sonra yurtdışından sipariş veremeyeceğim için şimdi ne yapacağım diye düşünüyorum. Umarım elimdekiler bitmeden yasayla ilgili yeni bir değişiklik olur.

12. 7 Ocak 2013
  13. capuaarena

capuaarena Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar,

Özellikle dermokozmetik olarak antiaging özelliği taşıyan janson beckett ürünlerini şiddetle öneririm. 6 aydır kullanıyorum ve inanılmaz faydalarını gördüm. Özel bir hastanede isim vermeyeceğim reklam olmasın diye mesaj siliniyor çünkü prof bir cilt uzmanı özellikle janson beckett ürünlerinden Alphaderma CE, Facial Skin Prep ve Okusil i birlikte kullanıldığında inanılmaz sonuçlar alındığını ve herkese önerdiğini söylemişti bana, temizleme sütlerinide öneririm cilt lekelerinde Vitamin CC inanılmaz bir ürün doğum lekeleriniz ve güneş lekelerinizde mükemmel sonuçlar veriyor. Bildiğim kadarıyla Serkan ERDOĞAN adında biri var Bu ürünleri Türkiye distribitör firmadan bayilik alıp Türkiyede tüketicileriyle ve bizlerle en uygun fiyattan buluşturuyor ben kendisinden sürekli alışveris yapıyorum sizlerede öneririm biraz internetten araştırırsanız kendisine ulaşırsınız.
    Kırışıklıklara ve göz çevresi sorunlarınıza son verip mükemmel bir cilt mi istiyorsunuz evet biraz pahalı ürünler ama nerelere ne harcamadık ki
    Janson beckett deneyin, mutlu kalın. Sitedeki herkese bu ürünü gönül rahatlığıyla öneririm. Dilerseniz fotograf bile gönderebilirim herkese aradaki farkı siz görün :)))