Japonya Paylasim Alani (Tanisma)

Konusu 'Yurtdışı Paylaşım Asya Ülkeleri' forumundadır ve asiali tarafından 7 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

7 Mayıs 2007
    Konu Sahibi : asiali
  1. asiali

asiali さゆり Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selamlar..bilmiyorum aramizda JAponya"dan baska uye varmi..benneyaptımki
    insallah vardir...sırnaşık şey
    burada japonya ve hakkindaki herseyi sizlere aktaracagim..sevgilerrrrrrrrrrsırnaşık şey

Son düzenleme: 28 Ocak 2011
  2. 7 Mayıs 2007
  3. tur.kan

tur.kan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    76
    japonya ha vay yaninda olmak isterdim evlilik yoluylami gittin bilmiyorum ama ben hep bir japon kocam olsun istemistim ne alakaysasırnaşık şey herkesin kafasinda hep bir tip vardir ya bendede cekik gözlülere karsi bir ilgi vardi zamanindalülülülülülü .......ama velakin derenin altindan cok sular akti ve ben hic japona benzemeyen biriyle evlendim.tatlicadiarzu ....mutluyum .....sayende biraz japonyayi taniyacagiz haberlerini ilgiyle okuyacagim ......hem anlat bakalim oralarda ne yapiyorsun.....nasil gittin mutlumusun.....cevap yaz oldumu.Kötü Kazen ...

4. 7 Mayıs 2007
  5. canavar

canavar Yılmak yok. Yola devam... Pro Üye

Beğenildi:
    109
    Ödül Puanları:
    353
    ben japon tiplerini hiç sevmezdim kocam japon gibi senağlama

6. 7 Mayıs 2007
  7. tur.kan

tur.kan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    76
    sansa bak kiz yakisikli oluyorlar bee....:dance: .karizma desen var cekik göz o bicim bakislar sahin gibi neyini begenmiyorsun oooooo sen sansli say kendini benceeee...lülülülülülü

8. 8 Mayıs 2007
  9. asiali

asiali さゆり Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba!!!!belki biraz ilginc ama benim ilkokuldan beri hayalim Japonya idi..hatta ilkokul ogretmenim buyuyunce ne olacaksin dediginde ben bisi olmayacagim japonyaya gidicegim dedigimde annemi cagiirip baya bi soru sormustu...
    ama ben hayalimden hic vazgecmedim...bundan 5 yil once unv sinavlarina girdigimde ve kazandigimda yine aklimda japonya vardi ama ben trakya unv kazanmistim...neyse hem okula gidip hem buranin hayaliyle yasarken yaptigim basvurular kabul oldu ve ben burayi kazandim...sırnaşık şey
    aldim bavulumu hocalarimin o kadar demesine ragmen gitme ben coktan yola koyulmustum...hic yabancilik cekmedim.sanki yillardir burda yasiyormus gibi kalacagim yeri buldum okulumu buldum....ve 3 yil oncede esimle tanistim...hayatimda ilk defa karsiliksiz kosulsuz sevmeyi bilen gercekten bu hayata gore cok iyi birini tanidigima emin oldum...ee tabi bende cook sevdim..gecen sene bir sabah gorustugumuzde biz evlenelimmi dedi bende hadi evlenelim dedim ve biz evlendik....sonra aileme haber amaciyla turkiyeye gittik..zaten ailemle 2 yil once tanistirmistim...ailem sasirdi ama kararin arkadasindayiz deyinceee dugun yapmaya karar verdik ama ama cok sevgili yengem aniden beyin kanamsindan olunce senağlama biz dugun yapmadik..bu agustosta insallah dugunumuzu yapacagiz...
    sonraa bu mart ayindada okulum bitti....ben isimi kurdum...cook mutluyum...
    bazen dusunuyorum sanki ruyadayim ve birgun uyanacagim ve biticekmis gibi geliyor.cunku burada hergunum ruya gibi..elbette arada derdimiz oluyor.buda benim ailemi ozlememden kaynakli.gerci yilda 4 kez tr ye ziyarete gidiyorum..1 er hafta olsa bana yetiyor..ailemde geliyor ara.bi kac hafta kalip donuyorlar.aramiz uzak olmasa ucakla 12 saat...hani biraz daha yakin olsa belki daha iyi olucakti..ama bunada sukur ...
    burayi insanlarini cok seviyorum,burada olmaktan cok memnumum..gonlume gorede bi esim arkadasim herseyim de var...daha ne isteyeyim ALLAH"tan...herkesin boyle mutlu olmasini ve ne olursa olsun bi kere olsa burayi gormesini,....
    simdilik yeter dimi?daha sonra devam ederriz....kendinize iyi bakin...yerimseniben

10. 8 Mayıs 2007
  11. canavar

Beğenildi:
    109
    Ödül Puanları:
    353
    kafamçokkarıştı laelaelaelaelae tatlicadiarzu benneyaptımki bence diil en azından benimkisisırnaşık şey

12. 8 Mayıs 2007
  13. canavar

Beğenildi:
    109
    Ödül Puanları:
    353
    senin adına çok sevindim japonum benimm:1hug:

14. 8 Mayıs 2007
  15. asiali

asiali さゆり Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cok tesekkur ederim canim....:1hug:

16. 8 Mayıs 2007
  17. AyseniL

AyseniL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ayhh allahım yaaa şaka gibi bi hayat, valla helal olsun sana, amaçlarını hedeflerini bilerek yürüyen insanlara hep gıpta ile bakarım,insan ne olursa olsun istemesini ve uğrunda çaba vermesini bilmeli, umarım hep isteklerin konusunda bu kadar kararlı ve sağlıklı olursun canım....

18. 8 Mayıs 2007
  19. FERAYKANAL

FERAYKANAL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım ya hayallerinin peşinden gidip onu yakalaman müthiş bişey tebrikler