Jean

Konusu 'Jeans' forumundadır ve mxixz mxixz tarafından 11 Ekim 2007 başlatılmıştır.

11 Ekim 2007
    Konu Sahibi : mxixz mxixz
  1. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0

Son düzenleyen: Moderatör: 5 Temmuz 2008
  2. 14 Aralık 2007
  3. didosh

didosh Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    2007-2008 Sonbahar-Kış jean modası müthiş bir çeşitlilik sunuyor.

Dar paça, bol paça ve ille de yüksek bel… Lacivert ve tonları, siyah ve grinin yanı sıra renkli jean’ler de sezona damgasını vuracağa benziyor.Geçtiğimiz yılın da gözdesi olan dar paça, bir başka deyişle skinny jean’ler yine çok moda. İnce hatlarına ve uzun bacaklara sahip olanlar bu trendin en yakın takipçileri olacak. Modaya uymak isteyen toplu’ kadınlar ise bir an önce soluğu diyetisyende alıp fazla kilolarından kurtulmaya çalışacak…

Tüm zamanların en popüler giysisi jean Sonbahar-Kış sezonunda 4 farklı trend sunuyor. Yüksek bel, dar paça, bol paça ve renkli… Bu çeşitlilik, her zevke hitap eden tasarımlarla moda takipçilerine müthiş bir özgürlük yaşatıyor. Size, kendiniz için mükemmel modeli bulduğunuzda, onu sonsuz kombinasyonlarla tamamlayarak arz-ı endam etmek kalıyor. Böylece jean’in hem rahatlığını hem de şıklığını yaşayacaksınız.

70′LER GERİ DÖNDÜ

Gelelim ayrıntılara; bol paça tasarımlar baş döndüren alternatiflere sahip. Bu modeller 70′li yılların büyüsünü sunuyor. Dar paça ve yüksek belli modeller ise vücuduna güvenenlere hitap ediyor. Ve evet, diyet programı gerektiriyor. Modacılar, “taze ve enerjik” bir tarz yaratmak için jean’leri renklendirdiklerini söylüyor. Lacivert, siyahın yanı sıra dumanlı griler sezonun gözdeleri arasında yer alıyor. Erkeksi hatlara sahip jean’lerin de dikkat çektiği yeni sezonda isyan, maceraperestlik, dinamizm tahta oturuyor. Mini etekler, pantolonlar, kısa ceketler ve montlar da jean modasındaki popülerliğini daima koruyacağa benziyor.

*İnce bir vücut yapınız varsa, yüksek belli dar paça jean sizin için ideal. Üzerine dar bir tişört ve kısa ceket giyerek son modayı yakalayın. Yüksek ökçeli ve açık ayakkabıyla cazibe merkezi olabilirsiniz.

*Erkekler hem spor bir tişört, hem de klasik bir gömlekle kombinlenecek jean pantolonlara bayılacak. Koleksiyonlarda bol kesimler ağırlıkta. Tabii paçaları kıvırmak şartıyla!

4. 5 Ocak 2008
  5. dj_oznur_0106

dj_oznur_0106 sweet_lady Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106

6. 14 Eylül 2008
  7. seda_17

seda_17 Guest

bazıları çok güzel ama bazıları abartı ,, bazılarının da desenleri çocuksu ,, bu yıl yüksek bel moda diyolar ama düşük belden sonra kimse yüksel bele geçmez bence kolay kolay.

8. 14 Eylül 2008
  9. bOniTO

bOniTO Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    yok yok
    moda eksik kalsın ben düşükbelden vaz gecemem bi de dar paçadan tabii
    ilk foto en güselleri
    bazıları özellikle renkli dikişler hiç hoşuma gitmedi

bu arda tesk. ettim konu sahibineee
    :KK70:

10. 14 Eylül 2008
  11. DisiAnka

DisiAnka 26 Ağustos ♥ ♥ Üye

Beğenildi:
    10.095
    Ödül Puanları:
    198
    çoğu düşük bel gibi duruyo zaten.. kemikleri hizasında kalmış kinaniknanik
    walla ben kendime yakışanı bulur giyerim..yakışmıyosa banane modadan:dilcikar:
    emeğe saygıa.s.

12. 14 Eylül 2008
  13. Sineks

Sineks ölü böcek Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bol paça pantolonları hiç sevmiyorum.. modellerde cok kötü bence ilk resim güzel.. bide en alttaki pembe oda topukluyla giyildiginden baya hoş görünüyo..

14. 28 Eylül 2008
  15. kardelen18

kardelen18 Guru Üye

Beğenildi:
    361
    Ödül Puanları:
    353
    aynen canım bende bol paça pantolonları sevmiyorum kimde görürsem var ......mirmirmirmir..

16. 13 Ekim 2008
  17. brc_brn

brc_brn ;) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    kesimleri müthiş..
    yalnız kızlar benden tavsiye düşük bel giyerken dikkat edin..bellerimiz bozuluyo ya..hele balık etliyseniz düşük bel giyince yanlardan pörtlüyoya hiç hoş olmuyo..ben düşük bel pek giymiyorum giyersem belden sıktıran miğde ve beli saran çamaşırlar aldım içine giyiyorum çok hoş duruyo üstünede belden oturan tuniklerle kombine ediyorum zarif duruyo...zayıf bayanda olsa balık etlide olsa..bir bayanın bel kıvrımına dikkat etmesi lazım giydiğini yakıştırması için...dümdüz hiç hoşuma gitmiyo..mesela çağla şıkel adı manken ama bel 65 dümdüz..sizce estetik duruyomu..sebebi düşük bel pantolonlar işte...

18. 17 Ekim 2008
  19. ece_kaan

ece_kaan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ikinci lacivert aynısı bendede var ben o modellere bayılıorum jean vazgeçilmezim ister klasik ister spor kombine yapabilosun