Jeanne Dark Burun Estetiği Ameliyatı

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve Jeanne Dark tarafından 16 Ocak 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    16 Ocak 2008
    Konu Sahibi : Jeanne Dark
  1. Jeanne Dark

Jeanne Dark Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar ...

gösterdiğiniz yoğun ilgi için teşekkür ederim diicem ama diemiyorum çünkü sayfalar dolusu mesaj vardı topiğimde kırpıla kırpıla 2 sayfa kalmış:1shok::bbo:

komik olucak ama yine de teşekkür ederim .. ilk sayfaya girenler her ne kadar fransız kalacaklarsa da olsun annnayan annadı:)

2. 16 Ocak 2008
  3. Jeanne Dark

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

amin cnm.. darısı isteyen arkadaşların başına..tşk ederim yorumun için.

bu arada dr.um Barış Çakır a sonsuz tşkler burdannn...canım doktorum...a.s.

4. 16 Ocak 2008
  5. eylxuxl25

eylxuxl25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Çok güzel olmuş. İnşallah ilerde bir sıkıntı yaşamassın. Bende istiyorum amaaaa senağlamasenağlamasenağlama maliyeti ne kadar ve ne kadar acı veriyor:a015:

6. 17 Ocak 2008
  7. Jeanne Dark

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    şu demek cnm .. burnumda deviasyon vardı problemliydi nefes alamıoodum .. yani burnumun doğal hali buydu... ameliyat olmazsam ilerde duyma kaybı yaşabilirdim .. o yüzden doktoruumun ellerine sağlık hem burnum düz,rahat nefes alıyorum hemde görüntüsünden de memnunum .. çünkü farkındaysan ifade kaybı olmadı yüzümde.. benim için önemli olan da buydu.. ben bi çokları gibi kayak pistine benzeyen kalkık burun yaptırmadım.. aslına yakın doğal bi burun istedim .. doktorumda zaten bunun aksini yapan bi doktor olmadığı için sonuç istediğim gibi oldu bitanem.. budur yani.. yerimseniben

8. 17 Ocak 2008
  9. bahar1207

bahar1207 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    jeanne dark senin çocuğun var sanırım benim de 8aylık bebeğim var ve kucağıma aldığımda burnumu yakalıyor bu durum ameliyattan sonra problem olur mu tabi dikkat ederim ama nereye kadar seninki de belki küçüktür diye sana sorayım dedim

10. 17 Ocak 2008
  11. bahar1207

bahar1207 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ayrıca jeanne internette nose surgery +after and before diye arama motoruna aratıyorum aylardır samimi söylüyorummmm seninki kadar doğal ve yüzle uyumlu bir rinoplasty örneği yok abartmıyorum 1000 tane fotoğraf gördüm

12. 18 Ocak 2008
  13. Jeanne Dark

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

canım evet bi oğlum var. ama 3 yaşına giricek önümüzdeki günlerde ve uysal bi çocuk .. benden daha özenli davranıoo çünkü bunu ona anlattım bi süre dikkat etmemiz gerektiğini... ama insan yine de dayanamıoo boğuşup sarılıooruz..:KK46: endişe etme alçı çıktıktan sonra zaten çok kuvvetli bi darbe almadıktan sonra bi şi olmaz..:)yani alçı çıktıktan sonra eski burnumda nasıl hissedioosam ööle hissettim..çok sakınmakta ii diil.. inan endişe ediicek bi durum yok.. bunu ameliyattan sonra daha ii anlicaksın...yerimseniben

14. 20 Ocak 2008
  15. sarxix papatya

sarxix papatya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    cok guzel gule gule kullan canım.zor mu oldu.agrın cok oldumu?ama tabı degmıs herseye.

16. 21 Ocak 2008
  17. Jeanne Dark

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tşkler cnm.. Yooo zor olmadı.. Ağrım hiç olmadı... bu ağrısız sancısız bi operasyon.. en azından benim öyleydi..öpüoom cnm..yerimseniben

18. 28 Ocak 2008
  19. derinxx

derinxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya bende 3 0cak 2008 de ameliyat oldum .arkadaşlar sizleri görünce içim rahatlıyor.burnum şuan şokk şiş moralim bozuluyor ama daha bir kaç ay beklemem gerekmiş bende hemen inmesini istiyorum ya

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.