Jel Eyeliner Kullanan Var Mı Kızlar?

Konusu 'Göz Makyajı (rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)' forumundadır ve morrison tarafından 4 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

4 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : morrison
  1. morrison

morrison Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar merhaba,
    Ben dün M.A.C'in jel eyeliner'ını aldım siyah. Yanında fırçası ile beraber satın aldım. Normalde likit eyeliner kullanıyorum fakat bazı yerlerde jel eyeliner'ın daha kolay sürüldüğünü ve daha buğulu hoş bir görüntü oluşturduğunu okudum. Alan kişilerin yorumları da çok iyiydi ürünle ilgili fakat ben malesef çekemedim bir türlü bu jel eyeliner'ı. Likit eyeliner'a elim çok alışkın onu rahatlıkla kullanabiliyorum. Aranızda jel kullanan var mı? Nasıl çekiyorsunuz çok kuru gibi geldi bana? Şimdiden teşekkürler. Ürünün ve fırçasının fotoğrafları aşağıda.

Ekli Dosyalar:

2. 4 Mayıs 2010
  3. lfbrls

lfbrls Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    Canım güle güle kullan. Ben kullanmıyorum ama MAC'in kendi sitesinde makyözlerin ürünleri nasıl kullandıklarını gösteren videolar var, onlardan da fikir alabilirsin... zemuszemus

4. 4 Mayıs 2010
  5. morrison

morrison Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Tamam canım bakayım ben ona bakalım becerebilecek miyim. Teşekkürler.

6. 4 Mayıs 2010
  7. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    nıyeyse ben asla bunları süremiyorum.ama güzel sürülünce çok hoş oluyo bide ben öğrensem sürmesini

8. 8 Mayıs 2010
  9. gilmoregilmore

gilmoregilmore Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende kullanıyorum bunu,bazen bana da kuruyo gibi geliyo o zaman fön makinasıyla ısıtıyorum biraz,o zaman kıvamı daha iyi oluyo

10. 12 Mayıs 2010
  11. morrison

morrison Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Çok enteresan bir fikir aklıma gelmemişti :)) Bende deniyim ısıtmayı daha kıvamlı olabilir. Teşekkür ederim...

12. 1 Haziran 2010
  13. Angelica_

Angelica_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben Bobbi Brown'ın gel eyelinerını kullanıyorum, çok da memnunum. Hafif eğimli bir eyeliner fırçası ile çekiyorum. Bu uygulamada en önemli şey bol bol pratik yapmak, yani yaptıkça eliniz alışacaktır.
    Bu arada ürünün çok da kuru olmaması lazım, dikkat edin ve mümkün olduğunca ürünün ağzını açık bırakmayın ve sıkı kapatın, aksi takdirde kurur.

14. 24 Haziran 2010
  15. _Eflal_

_Eflal_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhabalar Angelica_ ben de bobbi brown eyeliner almak istiyorum fakat ikili set olarak bulabildim internette. Ben sadece siyah istiyorum nerden bulabilirim, siz nerden alıyorsunuz.Ve fiyatı ne kadar?

16. 24 Haziran 2010
  17. gi.em

gi.em Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    cnm makyaj ürünleri resimli paylaşımlar bölümünde hacer'in bu konu ile ilgili bi videosu vardı sanırım izleyebilirsin :)

18. 25 Haziran 2010
  19. Angelica_

Angelica_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba,
    Türkiye'de Boyner'de satılıyor, fiyatı yaklaşık 48 TL idi ama zam gelmiş olabilir çünkü 1 sene önce bakmıştım. (Tabii yurt dışında çok daha uygun fiyatı) Bende indigo ink (koyu lacivert) ve caviar ink (çok koyu kahverengi) renkleri var...Bu 2 rengi bulursanız özellikle tavsiye ediyorum çünkü siyah biraz sert bir görünüm veriyor, gerçi siz özellikle siyah istemişsiniz :)
    Bobbi Brown jel eyelinerı kesinlikle tavsiye ediyorum, bence MAC fluidline'dan daha güzel bir formülü var.

Bu arada hafif eğilimli bir eyeliner fırçası ile uygulamak daha kolay oluyor...O yüzden Bobbi Brown'ın eyeliner fırçasından ziyade eğimli bir fırça almanızı tavsiye ederim eliniz yatkın değilse...

Son düzenleme: 25 Haziran 2010