jel-igne-hap-fitil hangısı daha ıyı?

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve midye tarafından 26 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

26 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : midye
  1. midye

midye Rabbim şükürler olsun Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaslar transfer sonrası 9. gunum ve crınone jel kullanıyorum yanı progestron hormonu. sureklı beyaz akıntım var ve altım cok agrıyo yanıyo bıde agzında tortu halınde bırıktı...sızce jel yerıne dıgerlerınden bırını mı kullansam dr sorcam persembe ama hangısı daha ıyı yanı kullanı mı sonrası kolay olanvar mı mesela ılac nasıl yan etkısı fazla mı:ecrin_bebek:

2. 26 Temmuz 2010
  3. soway

soway Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    cnm ben progestan fitil kullanıyorum, bana jel vermedi, ama dr sana o şekilde tavsiye ettiyse bence değiştirme, zaten dayan, bak az kalmış sonucu almana, 9. gündesin, biraz daha sık dişini bence....

4. 26 Temmuz 2010
  5. midye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    fıtıl nasıl canım tortu oluyo mu yada agrı

6. 26 Temmuz 2010
  7. Patricia

Patricia sil baştan başlamak gerek Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım jel kullananlardan genelde bu sıkayet gelıyor okuduğum kadarıyla. ben iğne kullanıyorum ama keske dıyorum dr banada jel verseydı. çunku her gun iğneye gıtmek ıcın 5 kat merdıven ınıp, klınıge gıdıp gerı gelıyorum. tamda dınlenmemız gereken zamanlarda bu hıc ısıme gelmıyor acıkcası.
    ama cok sıkayetcıysen bu durumdan arkadasında dedığı gıbı dr ar mutlaka sana bır alternatıf onerecektır.

8. 26 Temmuz 2010
  9. soway

soway Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    acaip bi tortu oluyo, birikiyo resmen vajinanın ağzında, günde 3 tane 2şer tane tavsiye etti dr. ama napalım bak dayanmamız gerek, üstelik ben daha 3. gündeyim, senin az kalmış, güzel haberlerini verirsin inşallah, aynen böyle aynı ilaçlarla devam et, hiç değiştirme, illahaki rahatsız olucaz, ama napalım mecburuz canım arkadaşım ya....

10. 26 Temmuz 2010
  11. midye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    evet yasadıklarımız kolay degıl hatta ılac kısmı en basıtı Allahım dualarımızı kabul etsın bu mubarek gunde bakalım canım persembe bıde doktora sorayım ben dıgerlerı nasıl onu merak etmıstım yanı fıtıl falan

12. 26 Temmuz 2010
  13. soway

soway Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    sor tabiki, ama nasıl başladıysan öyle devam etmek en doğrusu cnm unutma...

14. 26 Temmuz 2010
  15. Patricia

Patricia sil baştan başlamak gerek Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım fıtıl dedıklerını bende ek olarak kullanıyorum . cok etkılı değil o demek arkadasın fazla problemı yok. o normalde hap ama dr tup bebek tedavısınde vagınadan atılmasını tavsıye edıyor. ben ığne artı progesteron tabletını vagınadan atıyorum. aman bunlar bahane kızlar. mıllet bısey kullanmadanda hamıle kalıyor. yeterkı rabbım tutun desın bak neler oluyor. belkıde bunları hep bosuna kullanıyoruz allah bılır. ama jelın verdığı acıyı duymustum kızlardan . iğnede aynı etkıyı yapıyor. onuda danıs bı doktoruna.

16. 26 Temmuz 2010
  17. midye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım evet mıllet kendılıgınden oluyo ama bızımkı bıraz yardımla bızım ımtıhanımızda bu bız farklıyız...vereliniortak

18. 26 Temmuz 2010
  19. dilserserin

dilserserin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben hem jel hemde iğne kullanıyorum canım.bende altta ağrı felan olmuyo.çok az da sonradan birikmiş tortu gibi bişe geliyo normaldir bence ilacı yutacak deilya