jelde son dönemde lekenlenme bir bakar mısınız

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve zeycannn tarafından 19 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

19 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : zeycannn
  1. zeycannn

zeycannn Guest

arkadaşlar dün ve bugün idrar testinde ikinci çizgiyi çokkk silikkk gördüm.ama kullandığımız jelde geriye gelen kalıntılarda hafif pembe yada kahvaya yakın lekelenmeler var bu ne ya yine mi olmadı.buna benzer tecrübesi olup hamileliği devam eden var mı ne demek bu şimdi ya...

2. 19 Temmuz 2009
  3. idil07

idil07 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    canım bildiğim kadarıyla çoğu kişide olabiliyo..bende öyle bişe olmamdı direk kanamam oldu çünküü.. kanama ardından hafif kahve kalıntılar geldi gebeliğim çok sağlam olmasa da şimdilik devam ediyo düşük tehlikem var ama kaahve lekelerle alakalı deil benimki korkma bence..

4. 19 Temmuz 2009
  5. bebeto1082

bebeto1082 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım benimde böyle bir durum oldu çok üzülmüştüm galiba yavaş yavaş adet olmaya başlıyorum dedim 2 gün sonrada kan testim vardı o kadar umutsuz gittim ki anlatamam ama Allaha çok şükür hamileyim darısı tüm isteyen dostlarıma

6. 19 Temmuz 2009
  7. zeycannn

zeycannn Guest

umarım arkadaşlar ya benim 8 denemem açıkcaı son şans son umuttt diyebilirim.jelde böyle olunca galiba regli oluyorum direkt diye korkmaya başladım.