jfk hastanesine giden varmı?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve akrep83 tarafından 6 Nisan 2010 başlatılmıştır.

6 Nisan 2010
    Konu Sahibi : akrep83
  1. akrep83

akrep83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar..daha yeni hamileyim ama iyi bir hastane seçip doğumu da orada yapmak istiyorum..tekrar doktor değiştirmeden...jfk bahçelievler hastanesi hakkında bilgisi olan varsa nolur yardımcı olun.yada jfk bakırköy de olabilir...doğum fiyatları ne kadardır?ve muayene ücretleri...?

2. 6 Nisan 2010
  3. Blackberry

Blackberry Allahım sen bizi koru Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Fiyatları vs hakkında bilgim yok ama benim ablam 10 sene önce orda doğum yaptı o zaman gayet güzel bir hastaneydi dahada yeniydi ama şu anki durumu bilmiyorum. Eğer illa o tarafı istiyorsan bence Medicana Hastanesi daha iyi. [Büyük yiğenim'de orada doğmuştu]

4. 8 Nisan 2010
  5. melos97

melos97 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm canm bende jfk ya gidiyorm drum nadide korkut 4 buçuk aylık hamileyim drumdan memnunun özellikle dğum konusunda hastaları çok memnun hastası çok olduğı için ilgisi biraz az herkes doğumunu ona yaptırıyo muayeneye gidince biraz bekliyorz çoğu zaman amaliyatta oluyo ama iyi bi dr tor tafiye ederim

6. 8 Nisan 2010
  7. peluse

peluse *EBRU* Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    Ben takiplerimi ve doğumumu jfk hastanesinde yaptırdım. Doc Dr Utku Öz dü doktorum ve gayet memnun kaldım. Kasım ayında sezeryan oldum. Her şey dahil 1650 tl ödedim.