JFK-Hizmet-Ethica Hastanelerinden birinde tavsiye edebileceiniz erkek Doktor var m?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve Yeshill_Yansima tarafından 29 Eylül 2009 başlatılmıştır.

29 Eylül 2009
    Konu Sahibi : Yeshill_Yansima
  1. Yeshill_Yansima

Yeshill_Yansima Hoşgeldin minik kızım:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar jfk-hizmet-ethica hastanelerinden birine gitmeyi düşünüyorum.erkek dr. Tercih edicem eğer bu hastanelerden tavsiye edebileceğiniz dr. Varsa çok memnun olurum. Ve birde hastanelerin doğum ve bebek odalarını görmedim henüz bu konuda da fikirlerinize ihtiyacım var.

Son düzenleme: 29 Eylül 2009
  2. 29 Eylül 2009
  3. nergis77

nergis77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    88
    Merhaba,

Ben sizin sorduğunuz hastanelerdeki hiçbir doktora muayeneye gitmedim ama siteden okuduğum kadarı ile Ethica Hastanesi'nden Ali Paşa Oskay ve Uğur Kal'ı, Hizmet Hastanesi'nden ise Sait Halil Bey'i öneriyorlar.

Benim de size bir sorum olacaktı, cevaplarsanız sevinirim. Yanlış hatırlamıyorsam bir ara avrupa hastanesinde çalıştığınızdan bahsetmiştiniz. Bu hastaneyi sezaryen doğum için önerir misiniz? Ayrıca yetişkin ve yeni doğan yoğun bakım üniteleri nasıldır?

Osmanoğlu kliniği ile bu hastane arasında kararsız kaldım. Bu klinik hakkında da bilginiz var ise paylaşırsanız sevinirim.

En kısa zaman da, en doğru uzman ve hastane ile karşılaşmanız dileği ile,

Şimdiden çok teşekkür ederim.

4. 29 Eylül 2009
  5. Yeshill_Yansima

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    avrupa hastanesinde dr. herman işçiyi sezeryanda 1 numara olarak görüyorum,bebek yoğunbakımı ve bebek odasını gidin görün derim ben çünkü ben 2 yıldır gitmedim. osmanoğlunu bilmiyorum ama avrupa hastanesinin yoğunbakımları bence yeterli özellikle yetişkin için olanı 2 yıl önce tamamen yenilenmişti. anestezi uzmanları genel olarak çok çok iyi,epiduralde çok başarılılar.ben dr. olarak herman beyi öneririm çünkü o artık avrupa hastanesiyle bütünleşmiş halde inanılmaz sayıda sezeryan yapıyo ben genel anlamda tavsiye ederim

6. 29 Eylül 2009
  7. nergis77

nergis77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    88
    Cevabınız için çok teşekkür ederim, ben Herman Bey'i normal doğum taraftarı olarak duymuştum.

8. 2 Ekim 2009
  9. HavvaEsen

HavvaEsen Havva/ ESRA Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Canım JFK çok da güzel bir tercik değil. Temizliği zayıf bir de çok kalabalık

10. 2 Ekim 2009
  11. merakli_misafir

merakli_misafir Milky Mommy Fresh&Daily Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ethica incirli den ugur kal ı tavsiye ederim. 5 dr. değiştirdim onda karar kıldım ve cok da memnun kaldım. yalnız ethica yı begenmiyorum hastane olarak, o yüzden dr. umu alıp b. evler medical park da dogum yaptım. tavsiye ederim.

12. 5 Ekim 2009
  13. Yeshill_Yansima

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar bir hemşire arkadaşımdan duyduğum kadarıyla jfk hastaneside maya sağlık hizmetleri grubundaymış (yunanlı ortakları var artık maya sağlık hizmetleri-eski avrupa şafak hastanesi) ve baştan aşağı yenileniyormuş ameliyathane ve doğumhaneside baştan yıkılıp yeniden yapılıyormuş bu aralar hatta hasta kabul etmeyip diğer hastanelerine gönderiyorlarmış bilginize

14. 5 Ekim 2009
  15. peluse

peluse *EBRU* Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    Ben jfk'da Ali Utku Öz'e gidiyorum son iki aydır. Kendisi olumlu, güleryüzlü ve ilgili bir doktor gördüğüm kadarıyla. Salı günü randevu alıp doğumla ilgili konuşmayı düşünüyordum ama bu tadilat durumundan dolayı ne olur bilemem.
    Ben iki ayrı doktora yaptırıyorum aslında takiplerimi ve hangisine doğumumu yaptıracağıma henüz karar verebilmiş değilim.
    Utku Beyin hastası olup doğumunu ona yaptıran arkadaşlar bana da yardımcı olurlarsa sevinirim.
    .

16. 6 Ekim 2009
  17. candasyaman

candasyaman Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76

canım ben 2 ay önce jfk da doğum yaptım.drum nadide hanımdı..okadar memnun kaldımki....hem hastaneden hem drumdan....doğumum tam bi sohbet ortamı gibiydi..normal doğum yaptım ve 3 gün sonra evimin işlerini yapabiliyordum...utku bey çok güleryüzlü bizi koridorda gördüğü zaman selam vermeden geçmezdi...tanımadığı halde...bence sende memnun kalacaksın...

18. 7 Ekim 2009
  19. peluse

peluse *EBRU* Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    Ben de iki doktor arasında kaldım karar veremiyorum bir türlü. Hamileliğimin başından beri devam ettiğim bir doktor var. Bir de iki aydır Utku Beye gidiyorum. Utku Bey daha yakın gibi geldi bana eşim de ben onu daha çok sevdim o yaptırsın doğumunu deyip duruyor.
    JFK'da Utku Beye doğumunu yaptıran birileri olsa onlardan iyi şeyler duyabilsem çok rahatlayacağım ve kesin kararımı vereceğim.
    Dün doğum katını gezdik tamamen yenilenmiş. odalar fena değil. Zaten iki gün kalıyoruz en fazla.
    Yeni doğan yoğun bakım ünitesi varmış. Allah korusun gerekirse küvezde kalması falan sgk ile de anlaşmalıymış. Bu da çok önemli.
    Şu anda kampanya var dediler. Ben emekli sandığına bağlıyım.
    Normali 1100 sezeryan olursa 1350 TL imiş. Artı epidural istenirse 350 TL daha yani 1700 e mal oluyor sezeryan. Ivırı zıvırı ikiyi bulur sanırım.