Jilet izi giderme

Konusu 'Vücut Estetiği' forumundadır ve oxaltuba tarafından 30 Aralık 2008 başlatılmıştır.

30 Aralık 2008
    Konu Sahibi : oxaltuba
  1. oxaltuba

oxaltuba Guest

YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.ÇARE VARMIDIR JİLET İZİNE TEŞEKKÜRLER:1rolleyes:

2. 20 Ocak 2009
  3. saripapatya77

saripapatya77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    valla güzelim benim kardeşimde bikaç tane hafif kabarık şekilde var kryterapi ye gidiyor kryterapi buz tedavisi oluyor lazere benzer bişey ama lazer kadar yanık izi bırakmıyormuş kardeşim 2.seansa gitti şu anda öyle geçen bişey yok ama çok gitmesi gerekiyormuş en az 5-6 seans bu arada ücretler de bayağı tuzlu seans başı 150 tl veriyor kardeşim tabi yaranın boyutuna göre onunki en küçük boyutuna göre fiyat ayarlanmış düşünürsen adresi veririm

4. 7 Haziran 2009
  5. angelove

angelove love.is.so.fresh.with.u Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende o izler hep kalır diye biliyorum

6. 1 Mart 2010
  7. Leyla26

Leyla26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yanik izleri icin tedavi varmidir acaba

8. 3 Mart 2010
  9. yesilkelebek

yesilkelebek Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    113
    herseyin tedavisi var su devirde onunda vardir kesin uzman bir doktorla önce konus sonra gerekeni yaparsin düsün deriye isleyen dövmeyi bile siliyorlar oda sonuçta deride bi iz yani onada bi çözüm vardir.

10. 7 Mart 2010
  11. BENGXUXB

BENGXUXB Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Evet bende de jilet izi var kolumda bende sildirmek istiyorum.bir tedavisi tabiki var .genellikle estetik ve güzellik merkezlerinde lazerle tedavi ediliyor. Ben araştırdım ama ona ayıracak param olmadığı için tedavi olamadım.

12. 14 Nisan 2010
  13. sedef_83

sedef_83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşlar aynı sorundan maalesef bende muzdaribim, araştırdım ve buzlu terapi mantıklı geldi bana gittim test yaptılar ve önce kızardı sorunlu bölge sonrada kabuklanıp döküldü tabi bu 1-2 haftalık bir süreçte oldu şimdi haftaya gidip test sonucunu değerlendircez kaç seans sürer ne kadar tutar filan. ama ben test yapılan bölgenin görünümünün hafiflediğini gözlemledim. vedalaş izlerinle filan diyor estetisyen bayan çok güveniyorlar kendilerine.. tamamen kurtulacağıma inanıyorum, daha sonra da yüzümde sivilce izleri var onlar için gitmeyi düşünüyorum. tavsiyem bu gibi konuları iyice araştırıp öyle tedaviye başlayın çünkü baz yöntemler varmış tek bir iz haline getiriyorlarmış ameliyat ederek sonrasında o tek iz genişleyerek açılıp çok daha kötü bir görüntüye neden oluyomuş aman dikkat diyorum o yüzden.. gelişmeleri sizlere burdan aktarıcam

14. 20 Nisan 2010
  15. Phi1618

Phi1618 askim~ben~bebegimiz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sanirim suna hanima gidiyorsun.. kuzenimde gitti 3 seans yaptirdi etkisi var ama baya pahali tca kimyasal peelinginde etkili olacagini dusunuyorum..

16. 21 Nisan 2010
  17. sedef_83

sedef_83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    evet suna hanıma gidiyorum.. bakalım bana ne kadar fiyat çıkaracak sabırsızlıkla bekliyorum zaten ben ekim gbi başlamayı düşünüyorum yazın çalışmıyorlarmış.. dedğin yöntemi de araştırmakta fayda var tabi ki

18. 22 Nisan 2010
  19. Phi1618

Phi1618 askim~ben~bebegimiz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    izlerin nasil peki canim? kalinligi ve yogunlugu?