Jilet izlerine veda !

Konusu 'Vücut Estetiği' forumundadır ve CindyreL tarafından 15 Haziran 2010 başlatılmıştır.

15 Haziran 2010
    Konu Sahibi : CindyreL
  1. CindyreL

CindyreL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    hayatımda yaptıgım hataların basında geliyordu bu yaptıgım. bir çok lazer uzmanına gittim ama kendini begenmiş insanlar sadece aglamama sebep oldular. yaz aylarından nefret ederdim her topluluga girdiğimde assalayıcı bakıslardan kurtulmak isterdim. ve çok mutluyum doktorum xxxxxxxxx adlı bir krem verdi bu krem dikiş izlerinin ve jilet yaraları gibi kalıntıların kabarmıs olan derilerin rengini acıp soyuyor ve derinin normal seviyeye gelmesini saglıyor. ve istanbulda yakup avşar diye bir estetik uzmanı varmış kolunuzun veya yaralı bölgenin resmini çekiyorsunuz mail atıyorsunuz o size bu konu hakkında bilgi veriyor kaç seansta bu izlerden kurtulabileceğinizi söylüyormuş. bana komşum söyledi oda kolundaki dövme izlerini pratik bir şekilde böyle sildirmiş ve iz yok. tabi kesiklerin derinliğine bağlı ama sonucta herşeyin en azı daha iyi değilmi.Biz simdi doktora mesaj attık kolumdaki resimleri attık sonucu bekliyoruz ve sanırım istanbula gideceğiz :) sizi bilgilendiricem söz veriyorum Sizi çok iyi anlıyorum kimseye kulak asmayın , herşeyin bir çaresi VARDIR ! unutmayın olumunekankayizsmile

Son düzenleyen: Moderatör: 13 Şubat 2011
    Ledgerlee1 bunu beğendi.
  2. 15 Haziran 2010
  3. minik06

minik06 A Lot Like LOVE... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    banada doktorum sivilce izzleri için vermişti ben sonuç alamadım umarım sn memnun kalırsın içinde gül suyu var snaırım onun gibi kokuyodu

4. 15 Haziran 2010
  5. CindyreL

CindyreL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    bilmiyorum ki sivilce acısından ne kadar etkili oldugunu ama yanık tedavilerinde ve kesik tedavilerinde baya basarı göstermiş bi jelmiş :) evet çok güzel kokuyor.

6. 15 Haziran 2010
  7. baharat1903

baharat1903 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benimde kolumda üç tane jilet izi var bende merak ettim kullanacağın jelin sonucunu ve doktorun yanıtı
    merakla bekliyoruzzz

8. 21 Haziran 2010
  9. BurcumO

BurcumO Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    süpermis ya benimde bacagimda bi jilet izi var.. yanlislikla kesmistim bi on sene önce falan ama izi hala duruyor.. onu bosveriyorummm alnimdada dikis izleri var oda cocukluktan kalma ve eger geciriyorsa bende kesinlikle hemen alirim...benim alnimdaki izlerde et eksik diye yani nasil anlatiyim bilmiyorum. izin bazilari kabarik oluyor bazisindada etten gitmis oluyor benimkisi öyle acaba onada yararmiiiii cok merak ediyorm yaaaa

10. 23 Haziran 2010
  11. CindyreL

CindyreL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    canım benim kolumdakler jilet iziydi ve dikiş atılmıştı soyuyor deriyi kabarıklıgını gideriyor. Umarım yarar işinize ve jel gibi sürceksiniz 1 dakika masaj yapman gerekiyor

12. 23 Haziran 2010
  13. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    umarım ise yarar ama bu zamanda artık herseyin cozumu var

14. 5 Temmuz 2010
  15. ametistm

ametistm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bende bır suredır bu jelden kullanıyorum,gıttıgım cılt doktoru vermıstı.yarısını kullandım ama pek bı degısıklık gormedım dı daha da doktorada gıtmedım :KK43: yenıdenmı baslasam acaba

16. 6 Temmuz 2010
  17. CindyreL

CindyreL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    mutlaka bir doktora gitmelisin ya cünkü yara derinliği tonu falan cok önemliymiş :KK43:

18. 15 Eylül 2010
  19. arsemsa

arsemsa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende aynı durumdan müzdaribim ve 4 ay içinde düğünüm olacak düğünümde tek konuşulan şeyin kolum olmasını istemiyorum :KK43:((