Jilet kurbanıyım :(

Konusu 'Bir bilene sorun !' forumundadır ve EU2 tarafından 10 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

10 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

slm banada yardım lütfen:KK43:

ben ağdaya gecmeden önce(gecen sene) jiletle yapıyordum hep genital,bacak ve koltuk altı bölgelerimi.Birgün banyodaykn jileti tutamadım kaydı ve bacağımı feci şekilde çizdi.bişey yok zannettm ama iz gecmiyor hala:KK43: kabuğuna dokunmadım kendiliğinden düştü fakat cok rahatsızım.bicimsiz kötü duruyor.:KK43:

2. 10 Ağustos 2009
  3. emilia

emilia Emina Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    olabilir canım bence üzülecek bir durum değil bende hep jilet kullanıyorum oluyor öyle bence okadar kafana takma derim yani.Çekinilcek yada utanılcak birşey değil

4. 7 Eylül 2009
  5. kara.leke

kara.leke zaman herşeyin ilacı ... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    cilt kendini yeniliyor zamanla geçer ameliyatr izleri için kullanılan bir krem forumda arat canım ismini vermişler düzenli kullanımda 5-6 ay da ameliyat izlerini yok ediyorsa seninkinide eder

6. 18 Eylül 2009
  7. Aydinaydin

Aydinaydin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    aynısafa kremi al sür canım, çok iyi geliyor izlere. ucuz

8. 13 Ekim 2009
  9. EU2

EU2 Guest

ben kantaron yağı aldım sürüyorum bekletiyorum yıkıyorum izlere lekelere iyi geliyormus ya denicem bakalm sonuc ne olcak tsk edermm:KK43::KK43::KK43:

10. 4 Kasım 2010
  11. serenay85

serenay85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaslar merhaba uzun süredir okuyorum ama yani üye oldum vee yazıyorum.2 gün önce buzlu terapi yani suna hanıma gittik eşimin kolunda jilet izleri ve dövme var.çok ama çok raahatsız oluyoruz.gençlik hatası en erkeni 15 senelilk.suna hanıma tabiki bizde korkularımız olarak ama bir yandanda çok güvenerek daha doğrusu güvenmek ve inanmak istediğimiz için galiba gittik.test yaptı yani bir bölüme uygulama yaptı.tedirginliğimizin oda farkına vaerdı ve anlattı.aklınızın almadığını inanmakta güçlük çektiğinizin farkındayım ama gerçekten geçicek.tertemiz bir cilt çıkıcak dedi.tam olarak net fiyatı 3hafta sonra gidince verecek ama tedevimizin en az 1 sene süreceğini söyledi yani 12 seans gibi en az dolayısıyla fiyatta çok.zannetmeyinki zenginiz ama kredi çekmeye karar verdik %100 garanti diyince suna hanım.test yeri rengi koyulaştı soyulunca ne olacak daha bekliyoruz.gelişmeleri yazarım.dua edin bizim için...

12. 4 Kasım 2010
  13. serenay85

serenay85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kızlar kafam karman çorman oldu Allah açkına yardım edin.eşimin bu kesik izlerinden kurtulmasını çok istiyorum sizinde isstediğinizi çok iyi biliyor ve anlıyorum.suna dinçe gitmelimiyiz yoksa gitmemelimiyiz.5000 euro fix fiyat galiba.hem çok para hemde ya geçmezse manevi oolarakta büyük yıkım.sonra giden çok şikayet çok ama tedaviyi tamamlayıp geçti diye yazan yok.muayenehanede hiç görmedim yada gösterlmedi işte bunu tedavi ettik diye sonra sözleşme imzalayacağız diyor bu sözleşmeyi gören varmı ne yazıyor.yardım nolur çöktüm kızlar...

14. 4 Kasım 2010
  15. Tripliii

Tripliii Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Bak canım kendin sölemişsin yukarda zaten kendin vermişsin cevabı. Bence gitmemelisiniz. Çünkü dövme izinin %100 silindiğini hiç duymadım.

Vee jilet izleri içinde contractubex kremi deneyin. Ben göğüs büyütme ameliyatı olduğumda bu kremi kullandım izler tamamiyle silinmedi ama çok silik duruo nerdeyse belli olmuyor.

16. 4 Kasım 2010
  17. tarcin_kokusu

tarcin_kokusu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    serenaycım bu konu vücut estetiği bölümde jilet izi giderme başlığında daha detaylı var.
    bi arkadaşta suna hanıma gidiozannedersem 2. seansına gitii.. onada 5bin € demişler. istersen orda yazanları bi oku belki faydası olur sana.

18. 4 Kasım 2010
  19. tarcin_kokusu

tarcin_kokusu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    başka bi arkadaşta fraksiyonel lazer tedavisi uyguluyo şimdi. onuda bi araştırın istersen.