jimer Gülin Okan hastasıyım diyenler

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve zeyvecey tarafından 13 Aralık 2009 başlatılmıştır.

13 Aralık 2009
    Konu Sahibi : zeyvecey
  1. zeyvecey

zeyvecey nergis Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    eveeet arkadaşlar yeni bir konuyla buradayız ben gülin okan hastasıyım ve çok memnunum sizlerde paylaşmak istediklerinizi yazarsanız sevinirim :)

Son düzenleme: 13 Aralık 2009
  2. 14 Aralık 2009
  3. aysevinc

aysevinc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    meraba ben bu siteye yeni üye oldum. Bu konularlada ilgim yoktu ama anne olmaya karar verdim. bursada iyi bir doktor arıyorum. Bu konuda hiç bilgim yok bana yardım edin lütfen

4. 14 Aralık 2009
  5. zeyvecey

zeyvecey nergis Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba aysevinc demek anne olmak istiyosun inş kısa zamanda dileğin gerçekleşir sana bursa da tereddütsüz olarak tavsiye edebileceğim tek doktor GÜLıN OKAN ben çok memnunum işinin uzmanı ve çok iyi bilgisi var aynı zamanda çok sıcak bir insan anne gibi tecrübesizliğin seni yanlış karar vermeye itmesin ben daha önce öyle bi hata yapmıştım ama iyi ki sonrasında Gülin Okan ı tanıdım gebeliğim öncesinde gebeliğim boyunca ve sonrasında hep yanımdaydı ne zaman arasam hiç geri çevirmedi doğum desen inanılmaz rahat geçti ilgisini ve şefkatini hep hissettirdi ben hiç düşünme GÜLıN OKAN ı tercih et derim

6. 12 Şubat 2010
  7. Mopsy

Mopsy MİNİK KİVİM BÜYÜYORR:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    bende gülin okana devam ediyorum çok tatlı çok cimcime bir bayana doktorumu çok seviyorum...
    daha önce kürtajımı yapmıştı kendisi sonrasında ağrı kesici bile kullanmadım çok rahattım eli ç.ok hafif..şimdiki gebeliğimde yine kendisine devam ediyorum çok memnunum

8. 12 Şubat 2010
  9. deniz33

deniz33 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben Bursa da kadın doğum uzmanı olarak BÜLENT KAYHAN ı tek geçerim...:lepi:

Benim dr du ve nerdeyse başka rahatsızlıklarımda bile ona gitmeyi düşünürüm,çok ii ve işini ii bilen bi dr.Eşide çocuk uzmanı doğumdan sonra da eşi kızımın dr olmuştu...
    :teytey:
    Gülin Okanın şu anki durumunu bilmiyorum ama özel yeri açmadan önce ssk hst nesindeyken maalesef hastalarına sizin anlattığınız yakınlığı vermiyor du...:1closedeyes:
    a.s.:nazar:a.s.

10. 12 Şubat 2010
  11. zeyvecey

zeyvecey nergis Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    herkesi memnun etmek imkansız tabi ama ben bunun böyle olduğunu düşünmüyorum gülin okan ın gerçekten içten gelen bir samimiyeti ve ilgi alakası var bu her nerede olursa olsun böyledir ikinci bebeğimi gülin okan ın tecrübeli ellerinde dünyaya getirdim onun sayesinde unutamayacağım güzellikte ve rahatlıkta bi doğum oldu iyiki gülin annem var onu çok seviyorum herkese tavsiye ederim asla pişman olmazsınız

Son düzenleme: 12 Şubat 2010
  12. 13 Şubat 2010
  13. melodram

melodram Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba herkese..ben de burda yeniyim ve kocaeli'de gebelik için tavsiye edebileceğiniz kaliteli dr.var mı? yardımcı olursanız sevinirim.yeni konu açmak istemedim

14. 15 Şubat 2010
  15. zeyvecey

zeyvecey nergis Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam mopsy doktorun konusunda çok isabetli bir karar vermişsin bebeğin hayırlı olsun allah sağlık versin cinsiyetini merak ettim bebeğinin

16. 18 Şubat 2010
  17. erze

erze Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    gülin hanım jimerden ayrıldı mı?

18. 18 Şubat 2010
  19. zeyvecey

zeyvecey nergis Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hayır canım gülin hanım halen jimerde allah onu jimerden bizide ondan ayırmasın :)