Jimer Op.Dr. Melike Yıldırım ın hastaları

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve xsxekerkxixzcandy tarafından 13 Mart 2009 başlatılmıştır.

13 Mart 2009
    Konu Sahibi : xsxekerkxixzcandy
  1. xsxekerkxixzcandy

xsxekerkxixzcandy İyi ki geldin pamuğum.. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Arkadaşlar merhaba, doğumda jimerde tavsiye ediyorlar, Melike hanımdan randevu aldım, nasıldır acaba ilgisi, doğumda ilgileniyormu? Onda doğum yapıp sorun yaşayan oldumu? Lütfen arkadaşlar, hamileliğim riskli fikrinizi yazarmısınız , teşekkürler şimdiden herkese a.s.
  2. 13 Mart 2009
  3. iLayda

iLayda su perisi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım sen hayat hast. e gidiyorum, dr umdan da memnunum diyordun. hastaneyle mi ilgili tereddütlerin var. ben de o hastanede doğum yapan hiç duymadım. ama belki dr un senin doğumun için başka bir hastaneye gelebilir. konuşursunuz.
    melike hanımla ilgili başka başlıklarda var sitede, kimisi memnun kalmış, kimisi de hiç memnun değilim diye yazmıştı. onları bir araştır istersen.

riskli gebeliğim var demişsin, eğer bayan ya da erkek doktor farketmez dersen sana kendi dr umu tavsiye ederim. zübeydehanım dr larından op.dr özer kutlu. çok bilgili ve tecrübeli bir doktor. aklında olsun. özel muayn. altıparmak cad. de.
    inşallah hayırlısıyla bebeğini kucağına alırsın canım.
  4. 13 Mart 2009
  5. yexsxil melek

yexsxil melek Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    gebeliğn riskli ise niye jimeri tecih ettin şekerkız.kadrolu çocuk drları yok sanırım.üstelik ssklı gidersen drun mutlaka doğuma gelmiyor. nöbetçi hekimle takip oluyorsun.anlayacağın herşeyi bedellemişler.orada da daha özel olmak istiyorsan fiyat farklı.yapraknilin dediği gibi drundan memnunsan bırakma..yada bu kadar sıkma canını şansına bırak belki rastgider.dr için birisi olumsuz yazsa neyapacaksın jimerdeki diğer drları da o kadar tanıyorsun.son dakikada dr değiştirirsen bunları çok sorgulama şansı olmuyor.orası burası derken sanırım zübeydede doğuracaksın.
  6. 13 Mart 2009
  7. xsxekerkxixzcandy

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Teşekkürler arkadaşlar, ben Hayattaki doktorumdan çok memnunum, ama orayı iyi anlatan hiç yok, korkuyorum bende doğum için,jimerde doğum yapan arkadaşalrım var çok memnun kalmışlar, sezeran da ücreti 510 tl şu an, bilmiyorum kafam karışık,
    melike hanıma bir kez gideyim bakalım ,bilmiyroum işte, Allah hepimize hayırlısıyla bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin
  8. 13 Mart 2009
  9. yexsxil melek

yexsxil melek Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım hayatta kal hayatta başarılar
  10. 14 Mart 2009
  11. ceyo16

ceyo16 Annesinin gülü Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Melike Hanım la ilgili neden kötü düşünülüyor ki ?
  12. 15 Mart 2009
  13. xsxekerkxixzcandy

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Canım sen Melike hanımın hastasımın? Nasıl bir doktor??
  14. 15 Mart 2009
  15. iLayda

iLayda su perisi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım ben melike hanımın hastası falan değilim, kendisini tanımam da. sadece bu sitede yapılan yorumlardan bahsettim. onu da belirttim zaten sitede melike hanımla ilgili başka başlıklarda açılmıştı, bazıları memnun kalmış, bazıları da memnun değil diye yazdım. yani bu benim yorumum değil. aşağıda bir link var melike hanımla ilgili, bu linkte melike hanımı tanıyanlar ve bizzat hastası olanlar da var. bilmiyorum incelemişmiydin, ben yine de eklemek istedim. ayrıca her hastanın beklentisi farklıdır. ve bir doktordan bütün hastalar memnun kalacak diye birşey yok. mesela benim doktorum zübeydehanım dr larından op. dr. özer kutlu. bence çok tecrübeli ve bilgili bir doktor. kendisi aynı zamanda tüp bebek tedavisi de yapıyor, kişilik olarak da sakin biri yani hastayı strese sokmuyor kesinlikle. ama çeşitli sebeplerle benim dr umdan da memnun olmayanlar olabiliyor. herkesin tercihi canım. sen dr undan memnunsan kimseye kulak asma bence. önemli olan sana olan iligi, alaka ve davranışları. başkalarına nasıl davrandığı değil. çünkü dr bile olsa herkesin herkesle elektriği uyuşmayabilir, birine pozitif gelen diğerine negatif gelebilir.

http://www.kadinlarkulubu.com/dokto...bursa-jimer-melike-hanimin-anne-adaylari.html
  16. 15 Mart 2009
  17. xsxekerkxixzcandy

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Yapraknil okumamıştım bunu okurum teşekkür ederim canım yardımcı olduğun için
    Herkes bişey söyleyince insanın kafası karışıyor
    Özer bey çok iyi bir doktormuş ama erkek doktor istemiyorum ben
    Allahım sanada hayırlı doğum nasip etsin
  18. 3 Mart 2010
  19. izmir_bursa

izmir_bursa Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ben de 1yıldır melike hanımın hastasıyım ama gebelik için değilde pco vardı o yüzden diane 35 kullanıyorum 1 yıldır. Ben kendisinden memnunum ssklı gittim hep ve aklıma takılan bir soruda mesai saatleri dışında cep telefonundan ulaştım kendisine gayet yardımcı oldu. ben birebir duymamakla beraber annemden duyduğum bişey de var ama, bizim mahalleden bir kadın melike hanımın hastasıymış epidural doğumdu dimi belinden iğne yapılan öyle olmuş şuan bir elinde sorun varmış, şğne yaparken sinirlere mi denk geldi noldu artık:KK43::KK43::KK43::KK43: