Jinekolog tavsiyeleri

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve aydnz tarafından 28 Haziran 2010 başlatılmıştır.

28 Haziran 2010
    Konu Sahibi : aydnz
  1. aydnz

aydnz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhabalar,
    Antalya ya yeni tasinacagim icin iyi bir Jinekolaga ihtiyacim var . 5 aylik hamileyim Medical park hastanesinde onerebileceginiz Jinekolog konusunda yardimlarinizi onerilerinizi bekliyorum.Simdiden tesekkurler....

2. 19 Ocak 2011
  3. licorice

licorice Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba, aranıza yeni katıldım.
    öncelikle ve özellikle şunu söylemek istiyorum. Antalyada sakın ola Levent Şahin denen kişiye uğramayın. Anadolu hastanesinde tüp bebek merkezinde kadın doğumcu. daha memnun olanı duymadım. Zeki Salar idi oranın doktoru muhteşem bir adamdı. İstanbul Amerikan hastanesine gitti. zaten Anadolu hastanesi hala yerini dolduramadı. Levent şahin ile hayatta boşluğu dolmaz oranın. bilgilerinize bayanlar

4. 7 Şubat 2011
  5. gemak

gemak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    88
    arkadaşlar ben yeni üye oldum 24 yasındayım ve doktor bende 6cm buyuklugunde mıyom oldugunu söyledi.ameliyat olmam gerek ama korkularım ve endişelerim var.. yardımcı olursanız sevinirim kayseride oturuyorum bana tavsiye edebiliceginiz doktor varmııı......:KK14:

6. 8 Mayıs 2011
  7. sinemY

sinemY Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    MedicalPark lüx hastane ama çalışanlardaki ego korkunç seviyede.danışmasından tutun doktorlarına kadar..çok soğuk insanlar.ve hastalara karşı çok ilgisizler.yalnıca para için çalışıyorlar gibi.evime yakın olmasına rağmen gitmiyorum.(sadece kadın hastalıkları için yazıyorum.diğer bölümler için tersi olabilir..bilmiyorum)
    ben Anadolu Hastanesinde tüp bebek merkezi sorumlusu Levent Şahin i tavsiye ediyorum.insana bilgisi ve davranışlarıyla moral,güven veriyor.teşhisleri ve önerileri çok doğru.pişman olmazsınız.zaman harcamazsınız başka doktorlara.