jinekoloji

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve roxette tarafından 9 Eylül 2008 başlatılmıştır.

9 Eylül 2008
    Konu Sahibi : roxette
  1. roxette

roxette Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar benim göğüslerde ve yumurtalıklarda kistler var bununla ilgili ciddi doktor araştırmasına başladım. İzmir de bana onerebılecegınız bu alanda bir doktor var mı? ayrıca Ata Önvural'a hiç giden var mı lütfen yorumları bekliyorum...

2. 9 Eylül 2008
  3. keops35

keops35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım,ben infertilite konusunda çareyi (boşuboşuna 3 doktor gezdikten sonra) namık demir'de buldum.randevu almak zor ve ücreti de yüksek.ama ben iyi ki gitmişim diyorum,karar senin.namık bey dokuz eylül ünv.hast.'nde kadın doğum bölüm başkanı,ayrıca kent hast.'nde çalışıyor.acil şifalar dilerim.

4. 9 Eylül 2008
  5. roxette

roxette Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok teşekkür ederim keops35 çok yardımcı oldun en azından fikir sahibi oldum tekrar saol.

6. 9 Eylül 2008
  7. sumisali35.5

sumisali35.5 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merb arkadaşlar bana da yardımcı olurmusunuz.benim annemin göğsünd e de kist var kisti aldırıyo ama tekrar çıkıyo.hangidoktoru önersiniz ben k.yakada oturuyom.

8. 12 Eylül 2008
  9. karman

karman Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.508
    Ödül Puanları:
    123
    annemden dolayi cok doktor gordum hepside para tuzagindan baska bisey degildi.2 sene once bir arkadas tavsiyesi uzerine dr TAHIR OZGUDER ile tanistik inanilmaz iyi biri.Su an bende hastasiyim.Buca seyfi demirsoyda (ssk) da calisiyor.Sirinyerde de muaynehanesi var bi dusun derim.Pisman olmassin