jınekolojık muayeneden utananlar..

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve burcumm25 tarafından 20 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

20 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : burcumm25
  1. burcumm25

burcumm25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya ne buyuk sıkıntı oldu basıma allahım bu nasıl bı utanctır...varmı benım gıbı dusunenler yada nasıl yendınız??1 yıllık evlıyım daha esım gormedı nasıl etcem bennnkafamçokkarıştı:eek:

2. 20 Ağustos 2008
  3. bxixgsxixze

bxixgsxixze Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşım neden utanıyorsunuz ki.doktordan utanılmazyerimseniben
    sonuçta sağlık meselesi.

4. 20 Ağustos 2008
  5. txixrtxixl kelebek

txixrtxixl kelebek Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ılk basta utanıyorsun sonra alısıyorsun bende gıtmem dıyordum ama mecbur kalınca gıdıyorsun

6. 20 Ağustos 2008
  7. trapper55

trapper55 Çok Şükür Allah'ım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende geçen hafta seninle aynı duyguları paylaşıyordum randevu aldım dra gidene kadar uyuyamadım ama inan korkulacak birşey yokmuş sorularımı sordum testlerim yapıldı pazartesi günü yine gidicem şimdi çok rahatım keşke daha önce korkumu aşıp gitseydim diyorum sana tavsiyem kendine güleryüzlü bir dr bul ben arkadaş tavsiyesiyle gittim çok memnun kaldım

8. 20 Ağustos 2008
  9. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    doktordan utanılmaz bence de.

10. 20 Ağustos 2008
  11. çamaxsxxixrsuyu

çamaxsxxixrsuyu ♥etmiyorum eyvallah♥ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    1 yıllık evlıyım daha esım gormedı nasıl etcem bennn yazmışsın... herhalde daha düğün olmadı da ondan böyle yazmışsın,yani sadece nikah var,düğünü bekliyorsunuz öyle mi,nedir yani? :))) ben de çok rahatsız olmuştum...hatta çıkınca eşime sarılınca ağlamıştım...ne bileyim öyle oldu işte...normal de rahat bir insanım ama...yani böyle şeyler yaşayabilirsin ama utanıpta gitmemezlik etme...sağlık bu sonuçta...

12. 20 Ağustos 2008
  13. Missy

Missy CANIM OĞLUM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    Bende erkek dok gidemiyorum çok utanıyorum bu yüzden kendimede kızıyorum ama ne yapabiliriml birkez gittim oda karnımdan bakmıştı soru sorunca falan çok gerilmiştim döbe bidaha gidemem yaaa elimde değil:eek::eek:

14. 20 Ağustos 2008
  15. kotyora

kotyora Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşım seni çok iyi anlıyorum.Eşim bile görmedi diyosun ya bunu da anlıyorum.Ama dr.meselesini fazla büyütme kafanda. İlk muayene çok ağarıma gitmişti bayan dr.du üstelik.Ama o pozisyonda yatmak garip hissttirmişti. 3 aşılama 1micro geçirdim şimdi muayene sayısını hatırlamıyorum bile.Allah sabrını veriyor.O an dr.u dışardaki normal insan gibi görmüyosun. O da seni öyle görmüyo zaten. Muayeneden sonra görüşürken bu adam benim biyerlerimi gördü diye aklına bile gelmiyor.Rahat olmayı başarırsak herhangibir organın muayenesinden farklı bişey değil.Hani normalde göğsünü de hiçkimseye göstermezsin ama bakarsın anneler arkadaşlarının yanında bebeğini emzirir,onun gibi herhalde. Ya da ben çok alıştım, bilemiyorum. Sana çok geçmiş olsun.

16. 20 Ağustos 2008
  17. SadeceMeyra

SadeceMeyra heyecanlı ve acemi :) Üye

Beğenildi:
    38
    Ödül Puanları:
    153
    bende ilkinde cok utanmistim. gözümü kapattim yatinca oraya:)
    erkek dr a hayatta gitmem yani hayati bi mesele olmadigi sürece. kadin olunca daha rahat hissedio insan kendini

18. 21 Ağustos 2008
  19. hulya35

hulya35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Ben de senin gibiydim.Ama 3 asilama 3mikro yaptim.Benim muayene sayim 100 u gecmistir ama hala utaniyorum ama yapavak bisey yok.Ultrasonu bile dr.zor sokuyor acilmiyor.Transfer sonrasi her negatif sonucu aldigimda Allahim yine mi ayni seyleri yasayacagim diyorum.Yumurta toplama narkozla oluyor onda uyuyorsun ama transfer bana zulum gibi geliyor.Cunku iki dr bir embryolog uc hemsire basinda ve sen ilkokulda kurbagalari toplu igneile tuttururduk ya aynen oyle duruyorsun ve hic kipirdamayacaksin.Bu sefer transferimi uykuda isteyecegim cunku bu durumdan cok rahatsiz oluyorum.Birde hemsirenin biri ben transferden sonra islem bitince kendimi kapatioyrdumda anestezi uzmanina yaranacak ya ay diyor bu tup bebek yaptiranlarin orasini burasini kapatmasini bir turlu anlamiyorum dedi.Canim dedim o acilma mecburiyetten oluyor.O mecburiyet kalkinca icgudusel olarak kapatmmak istiyorsun dedim sonra beni kirdigini anlayinca gonlumu aldi.Basa gelen cekiliyor canim anlayacagin