jinemed de tedavi gören var mı?

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve SUHENDAN tarafından 11 Haziran 2008 başlatılmıştır.

11 Haziran 2008
    Konu Sahibi : SUHENDAN
  1. SUHENDAN

SUHENDAN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    selam kızlar sitede jinemedle ilgili bir yorum göremedim,yada ben bulamadım.bu ay tüp bebek yaptıracağız.alman hastanesi ile jinemedi düşünüyorum.
    lütfen jinemed te tüp bebek yaptıranlar yorumlarını yazarlarsa çok sevinirim.çünkü jinemed in fiyatı çok uygun.ama alman hastanesininde adı çok ön planda.kararsız kaldım.lütfeen yorum.

2. 12 Haziran 2008
  3. yesimpatdursun

yesimpatdursun herşeye rağmen Sahte Profil ÜZGÜN

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Canım ben jinemed bursada çalışıyorum istersen sitemizde hasta yorumlarımız var onları okuyabilirsin.Birde Tekzen hocamız türkiyede ilk tüp bebek merkezini açan kişidir.Yani işinin ehlidir merak etme

4. 13 Haziran 2008
  5. SUHENDAN

SUHENDAN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ilgin için sağol.sitedeki hasta yorumlarını göremedim

6. 13 Haziran 2008
  7. dersim_78

dersim_78 Guest

ikisi arasında kalmana şaşırdım..o zaman alman hastanesi derim sana....

8. 13 Haziran 2008
  9. fgormek

fgormek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben kasım ayından beri jinemed de tedavi görüyorum. Teksen Beyin hastasıyım ve çok memnunum henüz bi sonuca ulaşamadıysak ta bu benden kaynaklanıyor. Endometrium kalınlaşamıyor. Hatta şunu söylemek isterim ki transfer günü ince kaldığı için son anda Teksen Bey iptal etti. Birçok doktorun transferi yapıp sonucun negatif olmasına şaşırmayacağına eminim. Bıkmadan benimle uğraşıyor tavsiye ederim

10. 21 Haziran 2008
  11. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    arkadaşlar ben iki sene önce jinemed de yaptırdım tutttu doktorumdan çok memnun kaldım ama erken dogumla engel olunamadı kaybettim ama ilgi larinden memnundum tavsıye edrim gitmek isterseniz güzel yani

12. 21 Haziran 2008
  13. el-muallim

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    önemli olan ilgi aslında zaten gerisi kısmettir alman hastanesinin de ilgisini ben begenmemiştım kendinizi kurbanlık gibi hissediyorsunuz bazı yerlerde ama bu kişiye göre degişir tabi biraz hassasım ondan belkı de

14. 21 Haziran 2008
  15. sevimli hayalet

sevimli hayalet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb bende 2. denememı ınsallah jınemed de dusunuyorum.ilkini alman hastanesınde yaptırmıstık olmadı sonuc negatıftı.hersey kısmet ınsallah 2.pozıtıf sonucu alırım.hakkımızda hayırlısı olsun.

16. 21 Haziran 2008
  17. el-muallim

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    evet herşeyin hayırlısı

18. 8 Ekim 2009
  19. biscuit

biscuit Guest

ben de jinemed talihlilerindenim.2 aşılama yaptırdım olmadı şimdi 3.tüp denendi ve üçüzlere hamile kaldım.her tüp denemesinden önce ufak tefek olan kusurlar belirlendi ve ortadan kaldırıldı.simdi 16 haftalık hamileyim.1 bebeğe redüksiyon yaptırdık herşey yolunda.ben jinemedi tavsiye ederim.daha önce amerikanda bi deneme yapmıştık.hiç memnun kalmamıştım.hata doktorlarda değil davranışlarda.burda senin le yakından ilgileniyorlar.teksen beyede bayılıyorum.çok sempatik bi adam.ciddi bi olayda bile paniklemiyosun çünkü ona güveniyosun.sana güven veriyo yani.benden bukadar...