Jinemed-Teksen Çamlıbel'e gidenler....

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve ada41 tarafından 21 Ekim 2009 başlatılmıştır.

21 Ekim 2009
    Konu Sahibi : ada41
  1. ada41

ada41 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar;
    Riskli gebeliklerde Teksen Çamlıbel'i duydum, benim kan pıhtılaşması sorunu nedeniyle 3 düşüğüm oldu, bu doktora giden arkadaşlar, doktoru tavsiye edermisiniz, ben istanbul dışında oturuyorum, bir de muayene fiyatları nedir acaba? cevap verenlere şimdiden teşekkürler.

2. 21 Ekim 2009
  3. yexsximpat

yexsximpat herşeye rağmen Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    En son muayene ücretini 400 diye duydum ben ama işinin ehli çok dolu imiş randevuları arkadaşım tatilde iken yakalamıştık Tekzen Beyi zor muyene etmişti valla

4. 22 Aralık 2009
  5. biscuit

biscuit Guest

benim dr umdur kendisi daha dün ordaydım 180 tl ücreti tüp bebek kampanyadan yararlanırsan ilaç dahil 4500tl abartılıcak kadar yoğun diiil aradığın hafta içine alabilirsin.benimde pıhtılaşma sorunum var ama o kadar yoğun diiil.bi iğneyle hamilelik gerçekleşebiliyor.her gün kendin yapıyorsun bu teksen bey zaten soyliycektir.

6. 23 Aralık 2009
  7. glnk

glnk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    ben gitmeyi düşündüm ama gitmedim.pek de iyi şeyler duymadım.kendisi özellikle yazın dediler galiba 2-3 ay tatile gider hastasını da yardımcısına emanet edermiş.bi arkadaşım da her gittiğimde kendimi tanıtmak zorunda kalıyodum tanımıyodu derdi.bi başka arkadaşımın da annesi ve arkadaşları ona giderlermiş ama yanlış tedaviler ve ilaçlar sonucu hepsi bırakmış.bir de işi artık ticarete döktüğünden çok bahseden oldu.bunlar duyduklarım tabi herkesin aldığı elektrik farklıdır.kimine iyi gelmiştir kimi memnun kalmamıştır.bi de artık yaşı baya vardır diye düşünüyorum.yılların doktoru.her aradığında ulaşılabilir olması da önemli.prof. oldukları için basit sorulara cevap vermek istemezler pek.ama gidip deneyerek görmek en iyisi tabi.kulaktan dolma bilgilerle olmaz heralde.

8. 2 Şubat 2010
  9. nihim

nihim nhl Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkkadsm bende tüp bebek ile hamile kaldım ılk denememdi pıhtılasma tiroid ne varsa vardı bende simdi az kaldı doguma 2 haftam teksen bey ve ekibi inanılmaz süper insanlar çok ındancıllar gidersen eger anlarsın muayne ucreti 150 felan alıyo bazaen almıyo hiç paracı degil yani..ön gorusme ıcın 380 diolar ama ole bı rakam almıyo vaktini bosa harcamamak ıcın ole diolar..

10. 6 Şubat 2010
  11. missgrafik

missgrafik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    93
    Beğendikleri:
    148
    Ödül Puanları:
    28
    teksen beyden memnun kalmayan yoktur sanırım... annemin doktoruydu 5-6 senelik doktor doktor gezmesinden sonra teksen beye gitmişti bi kaç ay içinde 6-7 doktorun yapamadığı tedaviyi yaptı ve 15 yaşında bi kardeşim var

12. 7 Şubat 2010
  13. esinte

esinte sudem sana emanet allahım Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    kızlar bende teksen betde tüp bebek düşünüyom deneyenler anlatırmısınız o süreci

14. 8 Şubat 2010
  15. saydocan

saydocan Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Jinemed de tüp bebek çok konforlu ve rahattır.ben ikinci denememi yaptım , şimdi transfer sonrası beklemedeyim. Yaşına ve yumurtalık rezervine göre ( adetliyken bakılacak, en iyisi adetinin ikinci günü git) uzun yada kısa protokol uygulancak.Rezerv iyiyse ve ilk denemense muhtemelen uzun protokol uygularlar.Uzun protokole adetinin 21. günü lucrın iğne kullanarak başlarsın.Adetten sonra yumurta geliştirici iğneler eklenir.Hergün aynı saatte. ilk 4 günden sonra günaşırı kontrole gidersin, gerekirse kanda E2 düzeyine bakılır kontrollerinde. Yumurtalar 17-20 mm arasına gelince gece tam söylenen saatte çatlatma iğneni vurmanı söylerler.Ortalama 36 saat sonra yumurta toplanır.Hem yumurta toplamada hem transferda odan özeldir jinemedde.Hemşireler güzel ilgilenir.Aşırı sevgi çiçeği böceği tarzında değillerdir.İlaç dahil paket fiyatı uygundur.Ben Teksen Beyde değil ekipteki Meriç Beyde yaptım.Teksen Bey uygun olmadığı yoğun olduğu dönemlerde hastasını diğer doktorlara devreder ama meriç bey öyle yapmıyor.Alternatif yöntemlere hiç inanmaz ve boşuna para harcatmaz.

16. 8 Şubat 2010
  17. ada41

ada41 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Missgrafik, sanırım kocaelindensin ve de hamilesin, bende kocaelide oturuyorum, hangi doktora gidiyorsun, sanırım sen teksen beye gitmiyorsun?
    Bu arada cevap yazan tüm arkadaşlara tşk ederim, selamlar

18. 9 Şubat 2010
  19. esinte

esinte sudem sana emanet allahım Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    canım tam olarak ilçlar dahil ne kadar tutar bende sorunyok eşimde sperm azlığı var ama hareket cok iyi bu nedenle fiyat ne kadar tutar canım rakam yazarmısın