Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği - Etiler

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve karamelito tarafından 2 Kasım 2009 başlatılmıştır.

2 Kasım 2009
    Konu Sahibi : karamelito
  1. karamelito

karamelito Guest

Bu klinikte tüp bebek yaptıran oldu mu acaba ?

Son düzenleyen: Moderatör: 10 Kasım 2009
  2. 8 Kasım 2009
  3. perseid

perseid Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben muayene için gittim. tüp bebeği de orada yaptırıcam. çok memnun kaldım. profesyonel bir merkez

4. 10 Kasım 2009
  5. karamelito

karamelito Guest

Bende çok beğendim. Selim Bey en az 1,5 saat konuştu herşeyi not aldı muayene etti. Moral verdi.

Başka arkadaşlarında beğendiğini bilmek güzel. teşekkürler

6. 16 Mart 2010
  7. pozitivist

pozitivist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Sonuç ne oldu ?

8. 17 Mart 2010
  9. pozitivist

pozitivist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Bu merkezdeki tedavi olduğunu yazmışsın bir mesajında. Artıları ve eksileri nedir sence? Sonuç ne oldu ?

10. 17 Mart 2010
  11. karamelito

karamelito Guest

ılk deneme negatif ama düşündüğüm tüm denemeler orada olacak çok memnunum ellerinden geleni yapıyorlar. Her ayrıntıyı biliyorlar.

12. 27 Mart 2010
  13. pozitivist

pozitivist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba , Jinepol de sonuç ne oldu ? Yazarsan sevinirim.

14. 4 Nisan 2010
  15. pozitivist

pozitivist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Jinepol hakkında bir olumsuz geri bildirim aldım ama tek bir geri bildirim ile karar vermek istemiyorum. Bu merkez deki doktor bu işi ilk yapanlardan biri olduğunu söylüyor. Mutlaka bu sitede dolaşan bir iki kişinin orada deneyimi vardır. Lütfen yazın paylaşın. Bu karanlık yolda tamamen el yordamı ile gitmeyelim. Birbirimize ışık tutmaya çalışalım.

16. 5 Nisan 2010
  17. pozitivist

pozitivist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Jinepol ile ilgili bir açıklama yapmam gerekiyor. Eleştiri orasının tam teşekküllü bir hastahane gibi değil ama küçük bir klinik olması üzerine idi. Ancak orda çalışanlarla ilgili hiç bir eleştiri almadım. Bence tam teşekküllü bir hastahane teorik olarak tabii ki avantajli beklenmedik bir komplikasyona müdahale edebilmek için. Ancak günümüzde tüp bebek ten daha ciddi pek çok operasyon küçük kliniklerde yapılıyor örneğin estetik operasyonlar gibi. Dolayısı ile kliniğin başka yönleri avantajlı ise küçük olması göz ardı edilebilir benim kanaatımca. Jinepol ün Doktoru Selim Bey ve Embriyoloğu Ülkü Hanım Türkiyenin sahalarında en iyi qualifikasyon ve deneyime sahip olanlar arasında. Israrla herkese sormama rağmen Jinepol ün bu kilit isimleri hakkında hiç bir eleştiri almadım hatta pozitif yanıtlar aldım. Dolayısı ile yakında Jinepol de bir randevu alıp kendim görmek ve birinci elden deneyimlerimi buraya taşımak istiyorum.

18. 13 Nisan 2010
  19. perseid

perseid Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Pozitivist, ben tüp bebek tedavimi Jinepolde başlattım. Dediğin gibi isimler Türkiyede bu konuda önde gelen isimler. ben Başak hanımın hastasıyım.Bugüne kadar klinikten memnun kamadığım hiç bir konu olmadı. Çok profesyoneller bence. KEndimiçok rahat ve güvenilir ellerde hissettim. Umarım güzel sonuç alırım.