John Frieda Kullanan Var Mı?

Konusu 'Şampuan ve Saç Kremleri' forumundadır ve icel tarafından 16 Ekim 2007 başlatılmıştır.

16 Ekim 2007
    Konu Sahibi : icel
  1. icel

icel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    sarı saçlar için olanının krem ve şampuanını aldım.fiyatları bana pahalı gelmedi ve ürünler hakkında olumlu sonuıçler duyfuğum için denemek istedim.nasıl diye soracak olursanız; kokusu güzel saçı yumuşatıyor(benim saçlarım dalgalı röfleli ve ince telli olduğu için banyodan sonra saçlarım çok fazla karışıyor ve kırılıyor) köpürmesi güzel (ben köpürmeyen şampuanı sevmiyorum) fakat çok yoğun değil gibi...kerastase kullandığımda bi şampuan 3 ay falan gitmişti bu öyle değil. diğer ürünlerinide (maske, şekillendirici) almayı düşünüyorum hepsini birlikte kullanayım bakayım diye. diğer saç renklerine göre olanlarını yada diğer ürünlerini kullanlarınız var mı? memnun musunuz?

2. 16 Ekim 2007
  3. icel

icel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    sanırım pek kullanılmıyo

4. 17 Ekim 2007
  5. yarennkara

yarennkara Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ben kullanıyorum ama artık bırakıcam..saç kremi şampuanı çabuk bitiyo..ebatları küçük..ayda bir almak lazım ee o zmanda pahalıya geliyo..memnunum aslında..bide parlatıcılarınıda aldım..oda güzell ama artık okadar para vermek istemiyorum..

6. 17 Ekim 2007
  7. icel

icel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    haklısın galiba uygun ama kerastase bonacure daha ekonomik gibi.parlatıcısı nasıl? sarı saçlar için olanı yok sanırım onun

8. 16 Haziran 2008
  9. infinitelove

infinitelove Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben kıvırcık saçların elektiriklenmeyi önleyici olan serisini kullanıyorum çok memnunum hayatımda ilk defa saçlarımı salıp gezebildim :)

10. 11 Mart 2009
  11. angel_baby

angel_baby Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sadece parlatıcısını kullanıyorum ama $ampuanındanda memnun kalan çok var.Bana $ampuanının testerları geldi inan kapağını dahi açmadım daha ben yıllardır kerastase kullanıyorum deği$tirmeyi de dü$ünmüyorum

12. 11 Mart 2009
  13. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    sampuanini kullaniyorum ama cok memnun degilim.. abartildigi kadar muhtesem degil ustelik cabuk bitiyo..

14. 29 Kasım 2009
  15. melly_mell

melly_mell Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    156
    Ödül Puanları:
    93
    ben luxurious volume serisini kullanıyorum mavi olanları. gayet güzel bence uzun ve düz saçlarımı çok güzel havalı yapıyor.

16. 20 Mayıs 2010
  17. mandalings

mandalings Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben John Frieda Brilliant Brunette Shine Relase Hacim Veren Şampuanını ve John Frieda Brilliant Brunette Reflecting Nemlendirici Bakım Kremini kullanıyorum.Çok da memnunum

18. 4 Haziran 2010
  19. merve1907

merve1907 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    saçlarıma çok fön çektiğim için kırıldı parlaklığını yitirdi yeni kestirdim kuaförüm kullandığım şampuanı değiştirmem gerektiğini söyledi head shoulders kullanıyordum şimdi john freida şampuanını almayı düşünüyorum tavsiye edermisiniz, hangi ürününü?