John frieda rnleri

Konusu 'Şampuan ve Saç Kremleri' forumundadır ve songa84 tarafından 1 Aralık 2008 başlatılmıştır.

1 Aralık 2008
    Konu Sahibi : songa84
  1. songa84

songa84 BARBİ BEBEK NİŞANLANDI ! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar john frieda ürünlerini kullanan varmı?yengem kuaför olduğu için röflemi o yapıyor.en son aşamada yani saçlarımı yıkadıktan sonra john frieda collection frizz-ease hair serum sürüyor saçlarıma ve saçım çok rahat açılıyor.bu ürün fön çekeceğiniz zaman elektriklenmeyi de önlüyormuş.internetten araştırdım.çk değişik bakım ürünleri var bu markada.acaba kullanan arkadaşlar varmı?ben bu bahsettiğim üründen almayı planlıyorum

2. 1 Aralık 2008
  3. Bosnakgxuxzeli

Bosnakgxuxzeli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    evet bende john friedanin sac serumu var.Ama ne bilim öle dolapta ölesine duruyor pekte memmun kalmis degilim.Saci cok cabuk yagli yapior bide.ama gercektende SAcinin düzlestirmesine cok etkisi var.Ama Föncekmesini bilicen.Ben bilmedigim icin kullanamiyorum.bide bu Serumu islak saca sürüp öle fön cekmeden kurutunca saclarin kivircik oluyor öle bi etkiside var.

4. 2 Aralık 2008
  5. songa84

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ay daha iyiymiş yaaaaaaa.yengem ıslak saça sürüyo ve saçım çok çabuk açılıyor.sonrada fön çekiyo.demek fön çekmeyip kurutursan kıvırcık oluyo öylemi.o zaman muhakkak alıcam.ben elidor 7/24 kullanıyodum ama saçta ağırlık yapıyo resmen.hiç memnun kalmadım.bu üründen almayı düşünüyorum.sanırım sevil parfümeride vardır

6. 2 Aralık 2008
  7. EU3

EU3 Guest

evet sevilde,boynerde,watsonslarda var canım.ben kullanmadım o ürününü,shine shock var bende john friedanın memnunum,sanırım o serum da iyidir.

8. 2 Aralık 2008
  9. Bxoxgxuxrtlennn

Bxoxgxuxrtlennn En güzel hediyem... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    hayatimda kullandigim en berbat ürünlerden bi tanesi canim.ben setini kullandim sampuan serum vs... ama saclarimi mahfetti.kesinlikle parana yazik derim ben.cünkü normal sampuanlara göre cok pahali.

10. 2 Aralık 2008
  11. EU1

EU1 Guest

şampuanını, saç kremini ve sabitleyici saç spreyini kullanıyorum.:asigim: hepsi tek kelimeyle mükemmel. daha önce marketlerde satılan tüm markaları ve bodyshop ın şampuanlarını denedim, john friedanın kesinlikle alakası yok bunlarla. acayip sağlıklı gösteriyor saçı, yumuşatıyor, parlatıyor, bunlar birkaç yıkamadan sonra rahatça farkediliyor. john friedayı denedikten sonra başka şampuan kullanmam kesinlikle. :asigim: :asigim:

12. 2 Aralık 2008
  13. barbizeynep

barbizeynep Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben pek begenmedim su durulanmayan serumunu cok yaglı gosteriyorbenneyaptımki

14. 2 Aralık 2008
  15. Bosnakgxuxzeli

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Canim Serumun fiyati nekadar orda ben burdan 10 Euroya aldim pekte fazla kullanmadim Sise oldugu gibi duruyor.Istersen sana yari fiyata satabilirim.Ne dersinsengözlerimebaksanab

16. 2 Aralık 2008
  17. Bosnakgxuxzeli

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86

Canim Serumun fiyati nekadar orda ben burdan 10 Euroya aldim pekte fazla kullanmadim Sise oldugu gibi duruyor.Istersen sana yari fiyata satabilirim.Ne dersinsengözlerimebaksanab

18. 4 Aralık 2008
  19. songa84

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    teşekkür ederim arkadaşım.henüz kozmetikçiye gitme imkanım olmadı.şuan sadece fikir alma aşamasındayım.alıp almayacağıma karar veremedim.sen memnun kalmadığın için mi kullanmadın?yani açıkçası karar veremedim.bazı arkadaşlar çok iyi demiş bazıları çok kötü demiş.kararsız kaldım yani